Διαφήμιση

Επιλογή συσκευής έως 170€ από Ελλάδα.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Επιλογή συσκευής έως 170€ από Ελλάδα.

      Δεν το κοίταξα γιατί μέχρι τώρα έπαιρνα πάντα από την σειρά note, και γιατί δεν το βρήκα σε πλαίσιο - media markt που μπορώ να αγοράσω χωρίς το ΦΠΑ και να έχω και εγγύηση ελληνικής αντιπροσωπείας. Δεν βρίσκω ποια είναι η επίσημη τιμή του mi 9 στην Ελλάδα. Επίσης η mi σειρά δεν έχει miui σωστά?

      Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Έχω το Mi9 απο Ιούλιο 19, αγορασμένο απο πλαίσιο χωρίς ΦΠΑ (335). Γιατί έχεις τη λάθος εντύπωση ότι Mi και Mix (τα μοναδικά μοντέλα που αγοράζω απο 13) δεν έχουν miui; Ποιός ο λόγος η εταιρεία να βγάζει άλλο λογισμικό; Αν δε σε ενοχλεί η χωρητικότητα της μπαταρίας πας σε Mi9 ή με μεγαλύτερη σε mi9t pro. Αν αγοράζεις μόνο redmi είναι όπως όταν έδωσα το modenas για να πάρω dl1000 (vstrom), στην αρχή θα φοβάσαι λίγο το γκάζι
    • Επιλογή συσκευής έως 170€ από Ελλάδα.

      Είχα εσφαλμένα την εντύπωση ότι η σειρες mi είναι με στοκ android και όχι με miui.
      Η παρομοίωση με το Modenas το παπί που είναι εργάτης σκυλί ταιριάζει με την σειρά Redmi note γιατί είναι ακριβώς αυτό. Φθηνά με μεγάλη μπαταρία και ότι πρέπει για δουλειά.
      Πήγα σήμερα να πάρω ένα βιβλίο από το public και στον ίδιο χώρο είναι και το media markt και είδα και το mi 8, 9 από κοντά και μου άρεσε η σχεδίαση και η οθόνη. Μόνο που δεν έχει επέκταση μνήμης. Θα πρέπει να ψάξω καλύτερα τελικά τι θέλω να πάρω καθώς κοιτούσα μόνο note.

      Ευχαριστώ για την πρόταση. Και από μηχανές μόνο ιταλικές και τα μυαλα στο Κάρτερ! Άντε και αυστριακές! Κάτοχος σαπιο-aprilia χαχα!

      Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Είχα Mi8 μετά mi mix 3 και τώρα Mi9. Ο αδερφός μου έχει το Kenzo και δε νομίζω να το αλλάξει για τα επόμενα 2 χρόνια γιατί όπως είπες είναι σκυλιά. Επέκταση rοm δε με απασχολεί γιατί πάντα αγοράζω 128 gb συσκευή και ποτέ δεν έλειψε ο χώρος. Η σειρά mi και περισσότερο η mix θεωρώ ότι ποιοτικός είναι παραπάνω απο 1 σκαλί καλύτερα.
      Όσο για μηχανές, κακά τα ψέματα ισχύει ότι και στα αυτοκίνητα. Ιάπωνας (στη παρέα μου είναι 2 gs1200, ένα aprilia strada 660 και μετά ανεβαίνοντας πρως τα ουράνια βλέπεις varadero, vstrom και κάτι σάπια transalp). Καλοτάξιδος και πάντα όρθιος (αν και όλοι έχουμε κάτι να μας θυμίζει μία στραβοτιμονιά και τα χορτάρια αγκαλιά). Όσο για το montenas Kris το έχω ακόμα, απλά πρόσθεσα το στρώμα. Και τα 2 δε τα έχουν γνωρίσει οι μαστόροι, όπως και τα κινητά μου