Διαφήμιση

Ερώτηση για τροποποίηση στο μενού κλήσεων

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ερώτηση για τροποποίηση στο μενού κλήσεων

      Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
      Θέλω να ρωτήσω αν είναι δυνατόν και αν δεν είναι ιδιαίτερος κόπος να γίνει μια τροποποίηση στο μενού των κλήσεων.
      Αν γίνεται πατώντας στην κάθε κλήση είτε εισερχόμενη είτε εξερχόμενη να μπορείς να βλέπεις πόσες κλήσεις έχουν γίνει πότε και πόση ώρα.
      Αυτή την ευκολία την έχει το Cubot Note S
      και μπορώ να πω ότι με εξυπηρετουσε αρκετές φορές την ημέρα.
      Τώρα που πέρασα στο Note 6 Pro μου λείπει αυτή η λειτουργία.
    • Ο/H flytouch1111 έγραψε:

      Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
      Θέλω να ρωτήσω αν είναι δυνατόν και αν δεν είναι ιδιαίτερος κόπος να γίνει μια τροποποίηση στο μενού των κλήσεων.
      Αν γίνεται πατώντας στην κάθε κλήση είτε εισερχόμενη είτε εξερχόμενη να μπορείς να βλέπεις πόσες κλήσεις έχουν γίνει πότε και πόση ώρα.
      Αυτή την ευκολία την έχει το Cubot Note S
      και μπορώ να πω ότι με εξυπηρετουσε αρκετές φορές την ημέρα.
      Τώρα που πέρασα στο Note 6 Pro μου λείπει αυτή η λειτουργία.
      Και τώρα γίνεται ,τουλαχιστον με την XTRV που έχω εγώ
      Πατάς στο βελάκι δεξιά στον αριθμό που σε αφορά μετά στο ιστορικό κλήσεων και σου βγάζει με λεπτομέρεια όλο το ιστορικό αν είναι εισερχόμενη,αναπάντητη ,εξερχόμενη καθώς επίσης την ώρα και τη διάρκεια της κάθε κλήσης
    • χμμμ τώρα που το ανέφερες το έψαξα λίγο καλύτερα.
      Ναι έτσι έκανα και εγώ αλλά φαίνεται ότι τυχαινε να πατάω σε νούμερα που δεν με είχαν ξανακαλεσει.
      Τότε σου βγάζει επιλογή να αποθηκεύσεις το νούμερο και επάνω γράφει existing.
      Αν σε έχει ξανακαλεσει το εμφανίζει στην ίδια σελίδα και αν είναι αποθηκευμένος αριθμός σου βγάζει ιστορικό κλήσεων.
      Δεν το είχα ψάξει ποτέ στο redmi Pro δεν χρειάστηκε ενώ το επαγγελματικό το Cubot το είχα συνέχεια σε συνομιλία.
      Οκ ελαφρώς διαφορετικό αλλά με καλύπτει.
      Ευχαριστώ @mplevris :thumbsup:
    • Διαφήμιση
    • και μιας και άνοιξα θέμα να ρωτήσω και κάτι άλλο.
      Στο ίδιο κινητό παρατηρώ ότι έχει μειωμένη ανταπόκριση, όταν με καλούν και θέλω να συρω το εικονίδιο προς τα πάνω είτε να απαντήσω είτε να απορριψω την κλήση. Όλο χρειάζομαι 2-4 επαναλήψεις για να το πετύχω.
      Και έχω nilkin 3D κλπ Τζαμάκι.
      Με τζαμακια της πλάκας δεν είχα θέμα άρα δεν είναι θέμα τζαμιού ούτε ότι εγώ δεν το κάνω σωστά. Νομίζω είναι θέμα ευαισθησίας.
      Υπάρχει τρόπος να το βελτιωσω αυτό ??