Διαφήμιση

Mi9 πρώτες εντυπωσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Mi9 πρώτες εντυπωσεις

      Καλησπέρα,έχω παραγγείλει από bangood ένα global version. Κλειστά με ζελατίνα έρχονται τα γκλομπαλ έτσι, όχι όπως τό mi8 που πήρα πέρσι και ήταν ανοιχτό. Φυσικά δεν ήταν γκλομπαλ όμως. Έχει παραλάβει κάποιος πρόσφατα να μου πει?
    • Ο/H Jordan Nidis έγραψε:

      Καλησπέρα,έχω παραγγείλει από bangood ένα global version. Κλειστά με ζελατίνα έρχονται τα γκλομπαλ έτσι, όχι όπως τό mi8 που πήρα πέρσι και ήταν ανοιχτό. Φυσικά δεν ήταν γκλομπαλ όμως. Έχει παραλάβει κάποιος πρόσφατα να μου πει?
      Προσωπική μου άποψη....
      Έχω πάψει να περνώ από εξωτερικό τις συσκευές μου...ούτε αχγος ούτε αγωνία ούτε καθυστέρηση...μια στο εκατομμύριο να γίνει η στραβή...η οικονομική διαφορά όταν είναι στα 10-20-30€... Εάν εδώ έχει 499€ και εκεί 449€ δεν αξίζει για μένα ο κόπο και όλη η ταλαιπωρία....
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Mi9 πρώτες εντυπωσεις

      Φίλε εγώ το πήρα από ενα κατάστημα Αγγλία μέσο Ebay.co.uk και είμαι πολύ ευχαριστημένος

      Sent from my MI 9 using Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Gkontos10 έγραψε:

      Φίλε εγώ το πήρα από ενα κατάστημα Αγγλία μέσο Ebay.co.uk και είμαι πολύ ευχαριστημένος

      Sent from my MI 9 using Tapatalk
      όσο για εσένα που είσαι Κύπρο έχει δίκιο για αγορά εξωτερικου...λόγο ότι δεν έχετε πολλές επιλογές...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Mi9 πρώτες εντυπωσεις

      Καλά δεν μιλάμε γιατί 50€
      Από 500 Ελλάδα,330 Κίνα είναι μία αρκετά μεγάλη διαφορά.
    • Ο/H Jordan Nidis έγραψε:

      Καλά δεν μιλάμε γιατί 50€
      Από 500 Ελλάδα,330 Κίνα είναι μία αρκετά μεγάλη διαφορά.
      Μαζι με την τιμή αυτή που βρήκες... Είναι και η αγωνια ..και το περιμένε 15-20 μέρες και λίγο αχγος...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση
    • Mi9 πρώτες εντυπωσεις

      Μα εκεί είναι το ζουμί. Στο περίμενε..... Που δεν είναι και τίποτα 10 μέρες, εδώ παιδιά περιμένουν περισσότερο να το πάρουν από εδώ.
      Πέρα από την σημαντική διαφορά στα χρήματα 170€ ( 323€ έχει στο bangood) δεν τα λες και λίγα, παίρνεις άλλη μια αξιοπρεπή συσκευή. Το μόνο σημαντικό είναι τα δύο χρόνια εγγύηση αν το πάρεις από info αλλά και αυτό είναι υποκειμενικό εφόσον δεν υπάρχει αντιπροσωπεία.

      Παιδιά εγώ έχω το mi8 και το σκέφτομαι....
      Η κάμερα πως τα πάει? Είναι καλύτερη? Αξίζει? Με ανησυχεί ότι δεν έχει ois....
    • Λεω εάν μια στο δισεκατομμύριο χτυπήσει τελωνείο τότε τι κάνεις;;; Παράδειγμα λέω έτσι...κάτι στραβωσαι στον δρόμο...μ
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Mi9 πρώτες εντυπωσεις

      Με priority δεν παίζει τελωνείο και αν κάτι γίνεται στο δρόμο σε αποζημιώνει το κατάστημα. Όπως σε εμένα που είχε χαθεί το mi8 πήρα τα λεφτά πίσω.

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Οπως προείπα!!! Είναι προσωπική μου άποψη...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση