Διαφήμιση

Xiao Fang Webcam 1080p.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiao Fang Webcam 1080p.

      Την εχουμε πανω απο χρονο σε μαγαζι κανει πολυ καλα την δουλειας της.Εχει καταγραψει ΠΕΝΤΡΑΚΑΘΑΡΑ φατσες απο 2 κλοπες.
      Προσφατα ελεγε εχει αναβαθμιση και την εκανα.Απο τοτε παλαβωσε και δεν μπορω να την συνδεσω.Τα καταφερα μια μερα,την επομενη τιποτα παλι!
      Την κανω reset,ξαναεγκαθιστω την εφαρμογη,απο εκει και περα δεν θελει να συνδεθει.
      Το ρουτερ ειναι 2 μετρα μακρια απο την καμερα,και πιανει μεχρι το απενατι πεζοδρομιο στα 20 μετρα και βαλε!
      Καμμια ιδεα?
    • Καλησπέρα και από μένα.

      Είμαι και εγώ κάτοχος εδώ και καιρού αρκετών Xiao Fang Webcam 1080p. Στην αρχή είχα πάρει μία (1), είδα ότι μου έκανε και μετά πήρα άλλες 4 για διαφορετικές τοποθεσίες.

      Όπως και ο φίλος ανωτέρω έχω θέμα με αποσυνδέσεις από τον Νοε 2018. Το ίδιο συμβαίνει σε φίλο μου με σύνδεση CYTA Adsl – Καστοριά.

      Από όλες αυτές πλέον σωστά μου λειτουργεί μία που έχω σε εξοχικό στην Αρκαδία (σύνδεση Cosmote ADSL). ?(

      Οι άλλες 4 (2 σε κάθε διαφορετικά σπίτια εντός Αττικής) ενώ τις κάνω επανεγκατάσταση σε λιγότερο από μία μέρα τις βγάζει εκτός – Offline (Το περίεργο είναι ότι κάποιες μου στέλνουν ειδοποιήσεις κίνησης αλλά χωρίς να μπορώ να δω online. Οι συνδέσεις για τις άλλες είναι VSDL (Wind & Forthnet). :wacko:

      Όλες έχουν το τελευταίο Fimware και ρυθμίσεις για MainLand China που τις αναγνωρίζει και λειτουργούν σωστά (τουλάχιστον μέχρι πρότινος).

      Σε forum του εξωτερικού δεν μπορώ να βρω τι έχει γίνει…


      Έχει κανείς καμία ιδέα;; :S
    • Αφου δεν βοηθανε θα το λυσουμε μονοι μας. :) :)
      Η λυση που βρηκα και δουλευει αψογα ειναι επιστροφη στην εκδοση,για το κινητο,4.0.8.
      Στην καμερα εκανα reset.
      Eχεις καμμια στην ακρη για να μην περιμενω απο κινα????
    • Διαφήμιση
    • Ο/H pgt397 έγραψε:

      Αυτη εχω πεςρασει και δουλευει αψογα.
      απλα εκανα και reset την καμερα......
      Ρωτησα μηπως εχεις καμμια xiao fang στην ακρη.......να την παρω.
      Καλημέρα ξανά μετά από καιρό.
      Πως πάνε οι κάμερες;
      Εμένα πάλι έχουν θέμα και χάνουν τις συνδέσεις. Δεν ξέρω αν φταίει η σύνδεση του ίντερνετ ή το λογισμικό..