Διαφήμιση

Ερωτήματα σχετικά με το Mi A2 Lite

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ερωτήματα σχετικά με το Mi A2 Lite

      Έχω το Redmi Note 3 Pro και σκέφτομαι να πάρω το Mi A2 Lite, είναι στις διαστάσεις που θελώ (σχεδόν).

      Θα έχει υποστήριξη από την κοινότητα; Βλέπω ελάχιστη κίνηση για το συγκεκριμένο κινητό στο forum.

      Στο GSMArena κάνουν σχόλια για χάλια κάμερα.

      Το έχει πάρει κάποιος να μας πει εντυπώσεις;
    • Το έχω πάρει και σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ικανοποιημένος . Ειδικά απο την μπαταρία η οποία σκοτώνει . Για την κάμερα δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί δεν το χρησιμοποιώ για φωτογραφίες . Πάντως απο το λίγο που έχω δεί μια χαρά είναι . Το μοναδικό πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι οτι δεν παίζει το android auto που μου είναι πολύ χρήσιμο και δεν παίρνω καμία απάντηση για το πρόβλημα
    • Ο/H Aurumnus έγραψε:

      Έχω το Redmi Note 3 Pro και σκέφτομαι να πάρω το Mi A2 Lite, είναι στις διαστάσεις που θελώ (σχεδόν).

      Θα έχει υποστήριξη από την κοινότητα; Βλέπω ελάχιστη κίνηση για το συγκεκριμένο κινητό στο forum.
      Τρεχει android one και όχι miui. Αναβαθμίσεις παίρνεις από την Xiaomi κατευθείαν. Δεν βγαίνουν από το φόρουμ εδώ...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Tasos Venizelos έγραψε:

      Το έχω πάρει και σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ικανοποιημένος . Ειδικά απο την μπαταρία η οποία σκοτώνει . Για την κάμερα δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί δεν το χρησιμοποιώ για φωτογραφίες . Πάντως απο το λίγο που έχω δεί μια χαρά είναι . Το μοναδικό πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι οτι δεν παίζει το android auto που μου είναι πολύ χρήσιμο και δεν παίρνω καμία απάντηση για το πρόβλημα
      Android Auto; Δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό.

      Ο/H amavroudis έγραψε:

      Τρεχει android one και όχι miui. Αναβαθμίσεις παίρνεις από την Xiaomi κατευθείαν. Δεν βγαίνουν από το φόρουμ εδώ...
      Χμμμ... έτσι μάλλον εξηγείται γιατί έχει ελάχιστη πέραση (τουλάχιστον εδώ).

      Miui δεν μπορώ να του βάλω καθόλου;

      Unlock bootloader και root μπορώ να κάνω κανονικά;
    • Φτουυ...!

      Η MIUI μου αρέσει και έχει πολλά ωραία καλούδια, όπως το Voice Recorder, Phone Call Recorder, όπου είναι μακράν το καλύτερο recorder από όσα έχω δοκιμάσει και με πολύ μικρό όγκο αρχείων. Ειδικά τα Phone Call Recordings είναι μεγέθους kb!

      Το Redmi 6 Pro δεν βλέπω να το προτιμάει κόσμος... όλοι πάνε για Redmi Note 6 Pro.

      Και έτσι φαίνεται ότι θα έχει μικρή υποστήριξη.

      Με βλέπω να μένω με το Note 3 Pro για έναν ακόμα χρόνο.

      Α ρε Xiaomi...
    • Ο/H Tasos Venizelos έγραψε:

      Το μοναδικό πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι οτι δεν παίζει το android auto που μου είναι πολύ χρήσιμο και δεν παίρνω καμία απάντηση για το πρόβλημα
      Εχω κατι μέρες που παλεύω με αυτό και μου 'χει σπασει τα νευρα...
      εβγαλες καμια άκρη ,ρε φίλε
    • Διαφήμιση