Διαφήμιση

προβλημα με καμερα mijia 4k

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • προβλημα με καμερα mijia 4k

      καλησπερα στην παρεα. εχω το εξης θεμα σχετικα με την action camera, εδω και λιγο καιρο εκανε αναβαθμιση η εφαρμοφη του mi home στο play store. μετα απ την αναβαθμιση διαπιστωσα οτι δεν μπορουσα να συνδεσω την καμερα με το κινητο μεσο της εφαρμογης. ενω εδειχνε οτι ειχε επικοινωνια μεσο wifi το κινητο με την καμερα οπως πατουσα να κανει "connect to camera" στην εφαρμογη αποδυνδεοταν το wifi. εστειλα μηνυμα στον προγραμματιστη και μου απαντησε οτι εχω δικιο και οτι θα διορθωσει το θεμα αυτο.. μετα απο λιγες μερες εκανε παλι update η εφαρμογη και πλεον ενω ειμαι παλι συνδεδεμενος μεσο wifi με την καμερα βγαζει το μηνυμα "please go to the system settings to turn on phone targeting". εχεις κανεις αλλος αυτο το θεμα? τι μπορω να κανω? χωρις την εφαρμογη η καμερα ειναι σχεδον αχρηστη...
    • Είχα το ίδιο θεμα και μολις εκλεισα τα δεδομενα και αφησα μονο το wifi συνδέθηκε κανονικά η κάμερα με το mi home
    • το εχω δοκιμασει και αυτο αλλα δεν αλλαξε κατι. με το ταμπλετ μου συνδεομαι κανονικα μεσο του app με την καμερα. απ το κινητο μου καθως και απο αλλο κινητο που εχω δοκιμασει βγαζει το μηνυμα ''turn on phone targeting''. δεν μπορω να βγαλω ακρη...
    • Διαφήμιση