Διαφήμιση

Soft buttons

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ναι κανονικά... δεν υπήρξε καμία διαφορά μετά την αναβάθμιση...
      Μήπως να δοκίμαζες εναλλαγή του διακόπτη για πλήρη οθόνη σε συγκεκριμένη εφαρμογή όπου σου εμφανίζεται το πρόβλημα; Ή να ενεργοποιήσεις τα gestures, να κάνεις μια επανεκκίνηση και μετά να τα απενεργοποιήσεις ξανά;
      Ξέρω κι εγώ, λέω τώρα :P
    • Κάτσε γιατί τώρα που το σκέφτηκα... τι εννοείς auto-hide όταν δεν είσαι στην επιλογή πλήρης οθόνης;
      Αν πχ είμαι στο Messenger ή στο Youtube τα πλήκτρα εμφανίζονται μόνιμα.
      Αν είμαι σε παιχνίδι τότε γίνεται auto-hide.
      Έτσι λειτουργούσε εξαρχής...
    • Ο/H agmg έγραψε:

      Κάτσε γιατί τώρα που το σκέφτηκα... τι εννοείς auto-hide όταν δεν είσαι στην επιλογή πλήρης οθόνης;
      Αν πχ είμαι στο Messenger ή στο Youtube τα πλήκτρα εμφανίζονται μόνιμα.
      Αν είμαι σε παιχνίδι τότε γίνεται auto-hide.
      Έτσι λειτουργούσε εξαρχής...
      Δεν λειτουργούσε έτσι εξ αρχής.
      Στην αρχή όταν έμπαινα φυλλομετρητή πχ δεν είχα soft buttons ενώ τώρα εμφανίζονται μόνιμα.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Καλησπερα στην ομαδα
      Παιδια και γω το ιδιο προβλημα εμειναν μονιμα κολημενα.Δουλευε το auto hide και ξαφνικα εμειναν μονιμα οτι και να δοκιμασα δεν χανονται
      Παρακαλω βοηθηστε :(
    • Μη τρελαθούμε παιδιά... ΔΕΝ ΚΆΝΟΥΝ AUTO HIDE τα κουμπιά πλην της ρύθμισης πλήρης οθόνης... Το οποίο με τη προηγούμενη αναβάθμιση ορίζεις εσύ ποια προγράμματα η παιχνίδια θα δουλεύουν σε πλήρη οθόνη...
      Δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση... Οπότε προφανώς κάτι άλλο έχεις πειράξει...
      Δεν ξέρω τι ρομ έχεις... Αλλά είμαι μόνο των μαμά οπότε πέρνα τη νέα που βγήκε σήμερα
      Images
      • Screenshot_2019-08-02-11-13-10-021_com.android.settings.png

        431,29 kB, 1.080×2.280, viewed 131 times
      1. Ποτέ δεν έκαναν auto hide τα κουμπιά σε αυτό το κινητό... Η ήταν σταθερά η χρησιμοποιείς το Mode που έχει χωρίς κουμπιά... Αυτό που λέει χειρονομίες πλήρους οθόνης... Τσέκαρε τις ρυθμίσεις μήπως το αλλάξατε αυτό... Όπως στη φώτο από επάνω...
      2. Δεν είδα πουθενά τι ρομ έχουν τα κινητά με αυτό το θέμα... Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι φτηνοαγορά με πατημένη ρομ αγνώστου πατέρα και μητέρας...
    • Διαφήμιση
    • Νομίζω έχει δοθεί πολλές φορές η απάντηση... Δεν έκαναν ούτε θα κάνουν auto hide από δική μας επιλογή τα κουμπιά ποτέ... Δεν είναι πρόβλημα είναι πολύ φυσιολογική λειτουργία... Σε λίγα προγράμματα όταν λειτουργεί σε πλήρη οθόνη τα κρύβει γιατί γεμίζει θεωρητικά όλο το χώρο της οθόνης... Αλλά δεν είναι κάτι που μπορείς να ελέγχεις η να επιλέξεις...
      Το μόνο που μπορείς να επιλέξεις είναι ποια προγράμματα θα δουλεύουν σε πλήρη οθόνη αλλά και πάλι με περιορισμούς γιατί δεν είναι όλα συμβατά...
      Πρώτη φορά είδα δύο σελίδες θέμα για κάτι που είναι φυσιολογικό να συμβαίνει και να ψάχνει κόσμος να βρει μήπως κάτι πάει στραβά...
      Το "όχι εγώ θέλω να κάνει αυτή τη λειτουργία" δεν είναι γενικό πρόβλημα πάρα μόνο προσωπικό...
    • εμενα και στην αναμονη τα εκανε Auto hide και σε ολα τα προγραμματα αν εσυ δεν μπορεις να καταλαβεις τι λεμε δεν φταιμε εμεις που εφτασε 10σελιδες
      Κινεζικη ξεκινεζικη rom το εφτιαχνε
      Και οχι εγω θελω να ηταν οπως πριν απλα