Διαφήμιση

Καρφιτσωμένο Ελληνικό Mi Fit για όλες τι συσκευές (με Ελληνικό & Αγγλικό Firmware για Mi Band 2/3) - [Τρέχουσα 'Εκδοση Mi Fit 5.0.1 Stable]

    • Οδηγός

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα, στις εκδόσεις 4.0.7 και 4.0.8 δεν υπάρχει καν η επιλογή για να εμφανίζονται οι πληροφορίες επαφής με αποτέλεσμα να μην φαίνεται ποιος σε καλεί! Έβαλα την 4.0.6 και υπάρχει κανονικά και λειτουργεί κανονικά βέβαια. Επιπροσθέτως δεν έχει καλή εμβέλεια σε αυτές τις δύο εκδόσεις.
      ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς

      ἄνδρες γὰρ πόλεις, καὶ οὐ τείχη οὐδὲ νῆες ἀνδρῶν

      Η Μεγαλοσύνη των λαών δεν μετριέται με το στρέμμα. Με της καρδιάς το πύρωμα μετριέται και με το αίμα

      ~~~ ἒσσεται ἦμαρ ~~~
    • Διαφήμιση
    • Ο/H ranioti έγραψε:

      Κάνουμε το update στην 4.0.9 η θα χαθούν τα ελληνικά?
      Η έκδοση 4.0.9 προς το παρόν δεν αναβαθμίζει το Mi Band 4 ακόμα και αν αυτό είναι στην προηγούμενη έκδοση fw 1.0.5.66 και res v60. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν το δώσαμε εμείς ακόμα. Επίσης δεν περιέχει νέα firmware για την σειρά Mi Band 3. Εκτιμώ ότι το Mi Band 3 έκανε τον κύκλο του και δεν πρόκειται να πάρει άλλη αναβάθμιση.

      Αν χρησιμοποιείς το επίσημο MiFit, ναι βάλτο... έτσι και αλλιώς, αν βγει νέα έκδοση firmware/resources για το Mi Band 4 θα δώσουμε άμεσα το επόμενο δικό μας resources αν ακόμα δεν υποστηρίζει την Ελληνική γλώσσα.
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Ο/H ranioti έγραψε:

      Κάνουμε το update στην 4.0.9 η θα χαθούν τα ελληνικά?
      Η έκδοση 4.0.9 προς το παρόν δεν αναβαθμίζει το Mi Band 4 ακόμα και αν αυτό είναι στην προηγούμενη έκδοση fw 1.0.5.66 και res v60. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν το δώσαμε εμείς ακόμα. Επίσης δεν περιέχει νέα firmware για την σειρά Mi Band 3. Εκτιμώ ότι το Mi Band 3 έκανε τον κύκλο του και δεν πρόκειται να πάρει άλλη αναβάθμιση.
      Αν χρησιμοποιείς το επίσημο MiFit, ναι βάλτο... έτσι και αλλιώς, αν βγει νέα έκδοση firmware/resources για το Mi Band 4 θα δώσουμε άμεσα το επόμενο δικό μας resources αν ακόμα δεν υποστηρίζει την Ελληνική γλώσσα.
      Δουλεύω το δικό σας mifit
    • Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για τη δουλειά σας. Έχω μια ερώτηση, έχω OnePlus 5t/Android 9 και δεν μπορώ να εγκαταστήσω στην Mifit εφαρμογή ούτε έκδοση 4.0.8 ούτε 4.0.7.

      Δίνω κανονικά δικαιώματα για την εγκατάσταση άγνωστης πηγης, ξεκινάει η εγκατάσταση και μόλις ολοκληρωθεί εμφανίζει μήνυμα " Η εφαρμογή δεν εγκαταστάθηκε". Καμιά ιδέα;

      Ευχαριστώ!
    • Ο/H Jim Vernikos έγραψε:

      Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για τη δουλειά σας. Έχω μια ερώτηση, έχω OnePlus 5t/Android 9 και δεν μπορώ να εγκαταστήσω στην Mifit εφαρμογή ούτε έκδοση 4.0.8 ούτε 4.0.7.

      Δίνω κανονικά δικαιώματα για την εγκατάσταση άγνωστης πηγης, ξεκινάει η εγκατάσταση και μόλις ολοκληρωθεί εμφανίζει μήνυμα " Η εφαρμογή δεν εγκαταστάθηκε". Καμιά ιδέα;

      Ευχαριστώ!
      Απεγκατέστησε πρώτα το Mi Fit που έχεις τώρα γιατί προφανώς είναι από άλλο εκδότη.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Ο/H Jim Vernikos έγραψε:

      Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια για τη δουλειά σας. Έχω μια ερώτηση, έχω OnePlus 5t/Android 9 και δεν μπορώ να εγκαταστήσω στην Mifit εφαρμογή ούτε έκδοση 4.0.8 ούτε 4.0.7.

      Δίνω κανονικά δικαιώματα για την εγκατάσταση άγνωστης πηγης, ξεκινάει η εγκατάσταση και μόλις ολοκληρωθεί εμφανίζει μήνυμα " Η εφαρμογή δεν εγκαταστάθηκε". Καμιά ιδέα;

      Ευχαριστώ!
      Απεγκατέστησε πρώτα το Mi Fit που έχεις τώρα γιατί προφανώς είναι από άλλο εεκδ
      Λαθος μου που δεν το ανεφερα, το έκανα απεγκατασταση πριν δοκιμάσω. Υπάρχει περίπτωση να έχουν μείνει αρχεία που χρειάζονται χειροκίνητη διαγραφή;
    • Ο/H Jim Vernikos έγραψε:

      Ο/H dnomikos έγραψε:

      Απεγκατέστησε πρώτα το Mi Fit που έχεις τώρα γιατί προφανώς είναι από άλλο εεκδ
      Λαθος μου που δεν το ανεφερα, το έκανα απεγκατασταση πριν δοκιμάσω. Υπάρχει περίπτωση να έχουν μείνει αρχεία που χρειάζονται χειροκίνητη διαγραφή;
      Όχι η απεγκατάσταση τα σβύνει όλα...το ποιο πιθανό είναι αν αρνήθηκες μια φορά την εγκατάσταση στο Play Protect, τότε θέλει απλά μια επανεκκίνηση στο κινητό και θα το περάσει.
    • Δοκιμασα και επανεκκίνηση, τίποτα κάνει το ίδιο. Ξανακατεβασα την original από το Play store, την έσβησα, μου έβγαλε μήνυμα ο es explorer ότι έχουν μείνει αρχεία, τα έσβησα, δοκίμασα την 4.0.8 και τίποτα πάλι. Τι μπορεί να πηγαίνει στραβά; ?(
    • Ο/H Jim Vernikos έγραψε:

      Δοκιμασα και επανεκκίνηση, τίποτα κάνει το ίδιο. Ξανακατεβασα την original από το Play store, την έσβησα, μου έβγαλε μήνυμα ο es explorer ότι έχουν μείνει αρχεία, τα έσβησα, δοκίμασα την 4.0.8 και τίποτα πάλι. Τι μπορεί να πηγαίνει στραβά; ?(
      Δοκίμασε εγκατάσταση από άλλο File Manager πχ κατέβασε από το Google Play το Mi File Manager.
    • Διαφήμιση
    • Ανακοίνωση:

      Έγινε ενημέρωση της εφαρμογής Mi Fit στην έκδοση 4.0.9 λόγω υποστήριξης αναβάθμισης της σειράς Mi Band 4.

      Δεν περιέχει νέα αρχεία firmware για τη σειρά Mi Band 3.

      Όσοι χρησιμοποιείτε τη δική μας custom Ελληνική μετάφραση για το Mi Band 4, προτιμήστε την ειδική έκδοση Mi Fit 4.0.9 που θα βρείτε εδώ.

      Αφαιρέθηκαν όλες οι γλώσσες πλην Ελληνικών και Αγγλικών για να μικρύνει το μέγεθος της εφαρμογής.

      Για να κατεβάσετε την εφαρμογή, πηγαίνετε στην πρώτη σελίδα αυτού του νήματος.

      ! ! ! Καλά Updates ! ! !

      Από την ομάδα διαχείρισης