Διαφήμιση

Καρφιτσωμένο Ελληνικό Mi Fit για όλες τι συσκευές (με Ελληνικό & Αγγλικό Firmware για Mi Band 2/3) - [Τρέχουσα 'Εκδοση Mi Fit 5.0.1 Stable]

    • Οδηγός

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Με το νέο mi fit 3.5.9_v2 επιβεβαιώνω και εγώ σε mi8 Pro ότι όλα παίζουν μια χαρά και ο καιρός σε αυτόματη ώρα και η ειδοποιήσεις των κλήσεων όλα μια χαρά !! Μπράβο στα παιδιά για τον κόπο τους !! :thumbup:
      Ο καιρός δεν είναι από το mi fit αλλά από την αλλαγή της ώρας!,
    • Ελληνικό Mi Fit για το Mi Band 2 + 3 με Ελληνικό Firmware - [Τρέχουσα 'Εκδοση Mi Fit 3.5.9_v2 Stable]

      Και όταν με το καλό έρθει η στιγμή της αλλαγής σε χειμερινή θα αρχίσουν ξανά τα πανηγύρια...

      Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Το ξαναβάζουμε στο Κάιρο ως γνωστόν και λογικά θα το δείχνει μια χαρά αλλά το θέμα είναι να μην το κάνουμε αυτό δεν υπάρχει κάποια άλλη ουσιαστικη λύση κύριοι mod γιαυτό το σπαστικό θέμα??
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Διαφήμιση
    • Ελληνικό Mi Fit για το Mi Band 2 + 3 με Ελληνικό Firmware - [Τρέχουσα 'Εκδοση Mi Fit 3.5.9_v2 Stable]

      Να πω και εγώ με τη σειρά μου ότι πήγα σε 3.5.9v2 , Xiaomi Mi8 η συσκευή και δουλεύουν όλα κανονικά και η αλλαγή ώρας έγινε και ο καιρός όπως και οι επαφες. Ένα μπράβο στους developers για τον κόπο τους και τις ώρες που αφιερώνουν.

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Το ξαναβάζουμε στο Κάιρο ως γνωστόν και λογικά θα το δείχνει μια χαρά αλλά το θέμα είναι να μην το κάνουμε αυτό δεν υπάρχει κάποια άλλη ουσιαστικη λύση κύριοι mod γιαυτό το σπαστικό θέμα??
      Τι ακριβώς να κάνουν οι mod οι δικοί μας εδώ για ένα bug του mi fit.... Μάλλον στην Xiaomi πάει αυτό.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλα ολκανω εγω και εχω μεινει στην 3.5.7 που ολα δουλςυουν ρολοι ετσι κ αλλιως τοσες αναβαθμησεις κ δεν αλλαζει τιποτα ουσιαστικα.
    • Καλησπέρα, έχω το Mi 8 με την 3.5.9v2.
      Έχω πρόβλημα με το ξεκλείδωμα του κινητού μέσω bluetooth από το mi band 3.
      Ενώ αρχικά δουλεύει αν το αφήσω σε αδράνεια δεν λειτουργεί σαν να μην έχει επικοινωνία με το bluetooth ούτε τις κλήσεις δείχνει..
      Τι να φταίει?
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Motsik έγραψε:

      Καλησπέρα, έχω το Mi 8 με την 3.5.9v2.
      Έχω πρόβλημα με το ξεκλείδωμα του κινητού μέσω bluetooth από το mi band 3.
      Ενώ αρχικά δουλεύει αν το αφήσω σε αδράνεια δεν λειτουργεί σαν να μην έχει επικοινωνία με το bluetooth ούτε τις κλήσεις δείχνει..
      Τι να φταίει?
      Κοίταξε αρχικά τις ρυθμίσεις της εφαρμογής στο κινητό σου (Αυτόματη έναρξη, εκτέλεση στο παρασκήνιο, εξαίρεση από την εξοικονόμη μπαταρίας κλπ) για να εξασφαλίσεις ότι δεν υπάρχει κάποια διεργασία που "τερματίζει" την λειτουργία της.
    • Καλησπέρα σας,

      μόλις πέρασα το Mi Fit (Ελληνικό) και όλα καλά.
      Θα ήθελα να ρωτήσω εαν γίνεται το Mi Band 3 να είναι στα Αγγλικά και απλά όταν δέχεται κάποιο μήνυμα από viber, messenger να το δείχνει στα Ελληνικά? (με το official Mi Fit app έβγαζε ερωτηματικά αντί για Ελληνικούς χαρακτήρες)

      Η γλώσσα στο κινητό είναι Αγγλικά.
      Επίσης υπάρχει τρόπος αν θελήσω μελλοντικά να το επαναφέρω στο official firmware?

      Ευχαριστώ.
      Mendokusai
    • Ο/H karadoulis έγραψε:

      Καλησπέρα σας,

      μόλις πέρασα το Mi Fit (Ελληνικό) και όλα καλά.
      Θα ήθελα να ρωτήσω εαν γίνεται το Mi Band 3 να είναι στα Αγγλικά και απλά όταν δέχεται κάποιο μήνυμα από viber, messenger να το δείχνει στα Ελληνικά? (με το official Mi Fit app έβγαζε ερωτηματικά αντί για Ελληνικούς χαρακτήρες)

      Η γλώσσα στο κινητό είναι Αγγλικά.
      Επίσης υπάρχει τρόπος αν θελήσω μελλοντικά να το επαναφέρω στο official firmware?

      Ευχαριστώ.

      Θα πρέπει να γίνει με custom firmware που θα είναι κλειδωμένο σε UTF-8, για τους λόγους που αναφέρθηκαν και παλαιότερα εδώ.

      Όταν θελήσεις να γυρίσεις στο επίσημο firmware, θα το κάνεις πολύ εύκολα. Είναι η ίδια διαδικασία που κάνουμε είτε μέσω Notify & Fitness χρησιμοποιώντας τα official αρχεία είτε εγκαθιστώντας μια μελλοντική έκδοση Mi Fit από το Google Play η οποία θα περιέχει νεότερο firmware.
    • Ελληνικό Mi Fit για το Mi Band 2 + 3 με Ελληνικό Firmware - [Τρέχουσα 'Εκδοση Mi Fit 3.5.9_v2 Stable]

      Επιβεβαίωνω και εγώ με την νέα έκδοση όλα δουλεύουν ρολόι.μπραβο στα παιδιά και πάλι.

      Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα. Απέκτησα πρόσφατα το Mi Band 3 NFC, πέρασα το λογισμικό και όλα μια χαρά. Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά. Όμως, κάποιες φορές σταματάνε να μου έρχονται ειδοποιήσεις κλήσεων και ξυπνητηριών και μου βγάζει το μήνυμα που φαίνεται στις φώτο που παραθέτω. Δεν φαίνεται παρ'ολα αυτά να υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση του MIUI μου. Έχουμε ιδέα γιατί συμβαίνει αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πάλι μπράβο!
      Images
      • Screenshot_2019-04-06-03-18-17-547_com.android.updater.png

        264,17 kB, 1.080×1.920, viewed 125 times
      • Screenshot_2019-04-06-03-17-39-897_com.xiaomi.hm.health.png

        125,07 kB, 1.080×1.920, viewed 113 times