Διαφήμιση

Καρφιτσωμένο Ελληνικό Mi Fit για όλες τι συσκευές (με Ελληνικό & Αγγλικό Firmware για Mi Band 2/3) - [Τρέχουσα 'Εκδοση Mi Fit 5.0.1 Stable]

    • Οδηγός

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πριν την ενημέρωση την τελευταία έκλεινα το mi fit σε iPhone και το band λειτουργούσε κανονικά τώρα μετά την τελευταία ενημέρωση Μόλις την κλείσω μου κάνει αποσύνδεση από το Bluetooth
    • παιδιά σε mi 8 lite κάθε δυο τρεις ώρες περίπου δεν δουλεύουν οι κλήσεις .κλείνω ανοίγω το bluetooth και στρώνει μετά πάλι τα ίδια ...έσβησα την εφαρμογή και την ξαναπέρασα από την αρχή και reset μέσα από το band και κάνει τα ίδια...καθάρισα δεδομένα από το bluetooth,τίποτα ...(έχω δώσει όλες τις άδειες ,κλειδωμένη εφαρμογή, αυτόματη έναρξη χωρίς περιορισμούς στην μπαταριά)το τηλέφωνο είναι όπως το πήρα δεν έχω περάσει την ελληνική rom..έχω ενεργό το ξεκλείδωμα από τις ρυθμίσεις τηλεφώνου... τι άλλο να δοκιμάσω;;;
    • Ο/H DevoRage έγραψε:

      Καινούργιο mi band 3 πέρασα κατευθείαν mi fit ελληνικό τελευταία έκδοση! Όλα κομπλέ με το firmware αλλά στη φόρτιση φτάνει στο 99% και συνεχιζει να φορτιζει για ώρα χωρίς να φτάνει το 100% υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο θέμα με το λογισμικό;
      Όχι δεν υπάρχει θέμα με το λογισμικό. Άλλαξε φορτιστή κατά προτίμηση όχι Powerbank.

      Ο/H Baporas4618 έγραψε:

      Πριν την ενημέρωση την τελευταία έκλεινα το mi fit σε iPhone και το band λειτουργούσε κανονικά τώρα μετά την τελευταία ενημέρωση Μόλις την κλείσω μου κάνει αποσύνδεση από το Bluetooth
      Κάνε reset το band. Μετά θα χρειαστεί να κάνεις κατάργηση σύζευξης και ξανά σύζευξη.

      Ο/H r1teo έγραψε:

      παιδιά σε mi 8 lite κάθε δυο τρεις ώρες περίπου δεν δουλεύουν οι κλήσεις .κλείνω ανοίγω το bluetooth και στρώνει μετά πάλι τα ίδια ...έσβησα την εφαρμογή και την ξαναπέρασα από την αρχή και reset μέσα από το band και κάνει τα ίδια...καθάρισα δεδομένα από το bluetooth,τίποτα ...(έχω δώσει όλες τις άδειες ,κλειδωμένη εφαρμογή, αυτόματη έναρξη χωρίς περιορισμούς στην μπαταριά)το τηλέφωνο είναι όπως το πήρα δεν έχω περάσει την ελληνική rom..έχω ενεργό το ξεκλείδωμα από τις ρυθμίσεις τηλεφώνου... τι άλλο να δοκιμάσω;;;
      Κατέβασε από το σύνδεσμο που έχουμε στην πρώτη σελίδα με τις παλαιότερες εκδόσεις MiFit, μια παλαιότερη έκδοση της εφαρμογής και δοκίμασε με εκείνη.
    • Διαφήμιση
    • Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα μια βοήθεια. Παίζει να πάρω ένα 2ερο band 3 είναι ημερών ευρωπαϊκό CE με το μαύρο κουτί κλπ. Παίζει ρόλο σε σχέση με το κινέζικο band 3 που έχω είδη εγώ αν το νέο θα παίρνει κι αυτό μέσω το ελληνικού mifit 4.0.0 το ελληνικό firmware που φτιάχνετε εδώ κλπ γιατί κάτι διάβαζα πριν λίγες σελίδες για διαφορετικές παρτίδες κωδικών κλπ δεν κατάλαβα όμως τι συμβαίνει γιατί το θέλω για δώρο αλλά να παίρνει το ελληνικό μενού κλπ. Φίλε @dnomikos η όποιος άλλος ξέρει σίγουρα ας μου πει μην το πάρω τσάμπα!! Ευχαριστώ ;)
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Ο/H amavroudis έγραψε:

      Όποιο και να πάρεις περνάς το firmware από τη πρώτη σελίδα και έχεις ελληνικά.
      Η το συνδέω με το τελευταίο mi fit 4.0.0 v3 που έχω είδη και τα περνάει αυτόματα σωστά η όχι?
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Διαφήμιση
    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Ο/H amavroudis έγραψε:

      Όποιο και να πάρεις περνάς το firmware από τη πρώτη σελίδα και έχεις ελληνικά.
      Η το συνδέω με το τελευταίο mi fit 4.0.0 v3 που έχω είδη και τα περνάει αυτόματα σωστά η όχι?

      Ο/H amavroudis έγραψε:

      Σωστά, φτάνει να μην έχει αναβαθμιστεί ήδη στο τελευταίο firmware από πριν.
      @geozn8 Αυτό είναι και το πιθανότερο. Είναι πολύ "φρέσκο" firmware για να πρόλαβαν να το περάσουν από το εργοστάσιο. Πιθανόν όμως έως σχεδόν σίγουρο είναι ότι θα χρειαστεί να περάσεις μια φορά το αρχείο γραμματοσειρών για να φύγουν τα Αγγλικά ερωτηματικά.
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      @geozn8 Αυτό είναι και το πιθανότερο. Είναι πολύ "φρέσκο" firmware για να πρόλαβαν να το περάσουν από το εργοστάσιο. Πιθανόν όμως έως σχεδόν σίγουρο είναι ότι θα χρειαστεί να περάσεις μια φορά το αρχείο γραμματοσειρών για να φύγουν τα Αγγλικά ερωτηματικά.
      Το πείρα στα χέρια μου Μόλις. Είναι το κινέζικο με το μαύρο κουτί. Μέσα έχει αγγλικά. Το έβαλα στο Greek mifit 4.0.0 v3 συνδέθηκε κανονικά αλλά δεν πέρασε κανένα ελληνικο update κλπ. Να βάλω μέσω fitness μόνο το αρχείο res η καλύτερα μια και καλή και τα 3 με την σειρά??
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • η τελευταια έκδοση προσπαθω να την κατεβασω αλλα δεν ολοκληρωνεται.... την αφηνω πανω απο πεντε λεπτα στο 100% αλλα δεν ολοκληρωται το αρχειο στο κατεβασμα

      εσωσε.... δεν ξερω εαν ειναι θεμα απο σερβερ η κατι αλλο...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Ο/H dnomikos έγραψε:

      @geozn8 Αυτό είναι και το πιθανότερο. Είναι πολύ "φρέσκο" firmware για να πρόλαβαν να το περάσουν από το εργοστάσιο. Πιθανόν όμως έως σχεδόν σίγουρο είναι ότι θα χρειαστεί να περάσεις μια φορά το αρχείο γραμματοσειρών για να φύγουν τα Αγγλικά ερωτηματικά.
      Το πείρα στα χέρια μου Μόλις. Είναι το κινέζικο με το μαύρο κουτί. Μέσα έχει αγγλικά. Το έβαλα στο Greek mifit 4.0.0 v3 συνδέθηκε κανονικά αλλά δεν πέρασε κανένα ελληνικο update κλπ. Να βάλω μέσω fitness μόνο το αρχείο res η καλύτερα μια και καλή και τα 3 με την σειρά??
      Αν δεν ξεκίνησε να σου κάνει την αναβάθμιση, τότε την περιέχει ήδη. Αν κατάλαβα καλά δεν είναι καινούργιο αλλά το πήρες από άλλον. Τέλος πάντως δεν έχει σημασία ούτως ή άλλως...
      Κατέβασε και τα τρία αρχεία fw,res,ft αποσυμπίεσέ τα και ξεκίνα να περνάς πρώτα το fw μετά το res και αν μετά έχεις κάπου Αγγλικά ερωτηματικά, πέρασε και το ft.