Διαφήμιση

Προβλημα μετά το ξεκλείδωμα του Mi Note 3

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Προβλημα μετά το ξεκλείδωμα του Mi Note 3

      Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα λίγη βοήθεια. Έχω ένα Mi Note 3, και αφού έκανα αίτηση για ξεκλείδωμα του bootloader, μετά απο 3 ημέρες αναμονής έγινε δεκτό το αίτημα. Σήμερα λοιπόν που ξεκλείδωσα τον BL το κινητό έχει μείνει σε μία οθόνη με κινέζικα όπου έχει 2 επιλογές μόνο. Η μία ειναι για wi-fi και δεν δουλεύει το πληκτρολόγιο όταν επιλέγω δίκτυο wi-fi για να βάλω κωδικό. Η άλλη λέει κάτι για τον λογαριασμό MIUI που έχω (δείχνει τα αρχικά και τα τελευταία ψηφία οπότε το καταλαβαίνω και ζητάει κάτι σαν κωδικό που δεν έχω ιδέα τι είναι. Ότι και να κάνω το κινητό μένει σε αυτή την οθόνη. Δεν μπορώ να κάνω fastboot, η ακόμα και να το κλείσω, επανεκιννεί πάντα εκεί. Μπορείτε να βοηθήσετε πως θα ξεκολλήσω από εκεί για να φλασάρω μια rom?? Σας ευχαρίστω προκαταβολικά!
    • Ή βγάζεις την σιμ για ενεργοποιηθεί το πληκτρολόγιο ή εκεί που ζήτα το κωδικό του mi account, βάζεις τον κωδικό του wifi για βα κάνεις αντιγραφή- επικόλληση ξαι να ενεργοποιήσεις το wifi :)

      Ο κωδικός που ζητά μετά είναι ο κωδικός του mi account σου.