Διαφήμιση

μ κλειδωσε η συσκευει!

    • Διορθώθηκε

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • μ κλειδωσε η συσκευει!

      καλησπερα ειμαι νεος μελλος στην σελιδα σας και εχω ενα προβλημα με το κινητο μ "redme note 4" εκανα wipe data και εχει κλειδωσε το κινητο μ... μου βγαζει ενα μηνυμα the device is locked.... παταω για να το ξεκλειδωσω μ ζηταει τον κωδικο απο το mi acc αλλα δν μπαινει... μ λεει οτι δν υπαρχει ο λογαριασμος!!! τι μπορω να κανω??
      Images
      • 39024136_10212872522150972_1391524826438434816_o.jpg

        311,87 kB, 1.536×2.048, viewed 389 times
      • 39118994_10212872519310901_1086956557901496320_o.jpg

        188,82 kB, 1.536×2.048, viewed 460 times
    • Ο/H TheRealGeo έγραψε:

      καλησπερα ειμαι νεος μελλος στην σελιδα σας και εχω ενα προβλημα με το κινητο μ "redme note 4" εκανα wipe data και εχει κλειδωσε το κινητο μ... μου βγαζει ενα μηνυμα the device is locked.... παταω για να το ξεκλειδωσω μ ζηταει τον κωδικο απο το mi acc αλλα δν μπαινει... μ λεει οτι δν υπαρχει ο λογαριασμος!!! τι μπορω να κανω??
      Σιγουρέψου οτι εχεις μπει σε wifi που εχει ιντερνετ και προσπάθησε να βρεις τον κωδικό δεν γινεται οπως καταλαβαίνεις να εχει μπει ο λογαριασμος καποτε και τωρα να μην μπαινει μηπως κανεις κάποιο λαθος στην πληκτρολόγηση του κωδικου η του captcha.. Δοκιμασε και χωρις sim
      Εαν δεν θυμασαι τον κωδικο μπορεις να το βρεις (μεσω email η αριθμο κινητου αν εβαλες) κανοντας το reset στο id.mi.com οπως σου αναγράφεται και στην φοτο!
    • εχω ενα μηνυμα στο email μ με τον κωδικο αλλα οταν τον παταω δν μπαινειιι.. ειμαι στο ιντερνετ απο δεδομενα απο αλλο κινητο χωρις κωδικο γιατι δν μ ανοιγει το πληκτρολογιο μεσα στα wifi για να βαλω λογαριασμο!! εχω κανει καινουργιο λογιασμο στο εκει που μ εστειλες αλλα μ βγαζει διαφορετικο κωδικο εκεινον τον 10ψυφει οπο αυτον που εχει το κινητο.. υπαρχει καποιος τροπος να τον αλλαξω αυτον τον κωδικο?? αν βαλω δηλαδη σιμ σε αλλη συσκευεη?? γιατι δν δουλευει τιποτα στο κινητο αυτη την στιγμη... εβαλα και τον αριθμο μ που εχω σε αλλον λογαρισμο και μ λεει οτι ο αριθμος μ χρεισιμοποιητε απο αλλον λογαριασμο.... αρα ουτε απο εκεινον μπορω να μπω
    • Διαφήμιση
    • Πρέπει να έχει ανοιχτό internet η συσκευή που πας να βάλεις τον κωδικό και απ' ότι λες δεν έχει.


      Γράψε τον κωδικό του Wi-Fi στο πλαίσιο που σου βγάζει για να γράψεις τον κωδικό του Mi Account. Μετά κάντον copy/cut και πήγαινε πίσω, επέλεξε να ανοίξεις Wi-Fi και κάντον επικόλληση. Τώρα έχοντας ανοιχτό internet, ξαναδώσε τον σωστό κωδικό που αντιστοιχεί στο νούμερο του Mi Account που σου βγαίνει στην οθόνη και λογικά θα προχωρήσει η διαδικασία.