Διαφήμιση

ΕΧΑΣΑ το ρολόι μαζί με το ξυπνητήρι!!!!!

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μετά από αρκετό κόπο, το ξανά έφερα στην κανονική του θέση. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ για την βοήθεια σας.

      Φυσικά εξακολουθεί (ίσως επειδή είναι καινούργιο )κ γίνετε σύνδεση μόνο με WIFI (δεν έχω βάλει sim γιατί θέλουν κόψιμο γιατί έχω τις μεγάλες κ πρέπει να τις κάνω nano) να μην μου εμφανίζει τον καιρό κ να γράφειδεν υπάρχουν δεδομένα….

      Γιατί;;; όπως κ να έχει δεν το πειράζω!!!!
    • Δοκίμασε να ενεργοποιήσεις το gps ώστε να μπορεί να βρει τοποθεσία.

      Πολύ πιθανό να λυθεί αυτόματα με την εισαγωγή σιμ κάρτας, αλλά, θα σου έλεγα να μην την κόψεις με το χέρι, κομμένες και παλιές δημιουργούν προβλήματα.

      Καλύτερα να την αντικαταστήσεις με νέα, υπάρχει χρέωση όμως :/
    • Διαφήμιση
    • Ο/H 1KOSTAS έγραψε:

      Μετά από αρκετό κόπο, το ξανά έφερα στην κανονική του θέση. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ για την βοήθεια σας.

      Φυσικά εξακολουθεί (ίσως επειδή είναι καινούργιο )κ γίνετε σύνδεση μόνο με WIFI (δεν έχω βάλει sim γιατί θέλουν κόψιμο γιατί έχω τις μεγάλες κ πρέπει να τις κάνω nano) να μην μου εμφανίζει τον καιρό κ να γράφειδεν υπάρχουν δεδομένα….

      Γιατί;;; όπως κ να έχει δεν το πειράζω!!!!
      Καλορίζικο!!!

      Όπως σου είπε παραπάνω και ο @NasDriver, μη κόψεις την SIM για να την βάλεις...Καλύτερα να πάρεις μια καινούργια. 5 λεπτά δουλειά είναι και μηδαμινό κόστος μπροστά στην ζημιά που ίσως προκαλέσει μια λάθος κομμένη SIM ;)

      Για να σου βρεί μόνο του την τοποθεσία στην εφαρμογή Καιρός, άλλαξε προσωρινά την τοποθεσία σε οποιαδήποτε χώρα εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης και μετά γυρνάς πάλι Ελλάδα ή ψάξτην μόνος σου βάζοντας σωστά (ορθογραφικά) την τοποθεσία σου. Πχ σε μένα δεν βρίσκει το ροδος αλλά βρίσκει το Ρόδος :)
    • Σχετικά με το κόψιμο της sim σε nano…. Υπάρχει ένα θέμα, είναι φοιτητικό το νούμερο στο γιο μου, αυτός είναι στο στρατό φυσικά θα πρέπει να πάει με το πάσο του ο ίδιος!!! Αναγκαστικά θα περιμένω!!! Έλεγα να την κόψω μόνος μου με «πατρόν» από το ιντερνετ να τυπώσω κλπ…. Αλλά υπάρχει κάποιο ρίσκο!!! Το να πληρώσω λίγο για να αλλαχτεί σε nano, δεν υπάρχει θέμα!

      Όσο για την εφαρμογή καιρού!!! Τι να πω; Βάζω από τον ορθογράφο του κινητού την λέξη «Χαλκίδα» κ δεν βρίσκει!!! Το gps το έχω ενεργοποιημένο. (σε κάποιους χάρτες άνετα βρήκε την διεύθυνση μου) όμως τον καιρό, ΤΙΠΟΤΑ!!! Θα περιμένω όταν ταχτοποιήσω το θέμα με την sim μήπως λυθεί το πρόβλημα, αλλιώς δεν θα σκάσω κ για την ύπαρξη του Καρού!!!!!

      Προς το παρών χρησιμοποιώ το παλιό μου κινητό xiami!!!
    • Ο/H 1KOSTAS έγραψε:

      .......
      Όσο για την εφαρμογή καιρού!!! Τι να πω; Βάζω από τον ορθογράφο του κινητού την λέξη «Χαλκίδα» κ δεν βρίσκει!!! Το gps το έχω ενεργοποιημένο. (σε κάποιους χάρτες άνετα βρήκε την διεύθυνση μου) όμως τον καιρό, ΤΙΠΟΤΑ!!!
      Τώρα δοκίμασα αναζήτηση για Χαλκίδα και με κλειστό το GPS. Έτσι και αλλιώς, δεν χρειάζεται στην χειροκίνητη αναζήτηση τοποθεσίας. Πρέπει βέβαια, να είσαι συνδεδεμένος στο Internet ;)
      Δοκίμασε ξανά :)


    • Αγαπητοί μου φίλοι, ΟΛΑ ΚΑΛΑ. Κ σας ευχαριστώ για την ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ σας….. :) ^^

      Για να μην ανοίξω άλλο «θέμα» μέσα στο φόρουμ ΕΒΑΛΑ κ αυτό aliexpress.com/item/HAOHAN-1Pc…042311.0.0.27424c4dIUd4Ti και πλέων έχω δυο sim ΚΑΙ μια κάρτα sd ταυτόχρονα. Όλα παίζουν τέλεια, μπορεί να έχω κάπως λίγο αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας, αλλά…..μικρο το κακό, φυσικά έχω βάλει θήκη κ δεν φαίνεται αυτή η κατασκευή ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!! ;) :)

      (δυσκολεύτηκα ΠΟΛΥ για να βάλω αυτήν την κατασκευή να ακουμπήσει εκεί που πρέπει (έκανα την βλακεία να μην χρησιμοποιήσω ΚΑΘΟΛΟΥ κολλητική ταινία) και μετά από ώρα που τα κατάφερα ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ κ φυσικά πλέων δεν τα σκαλίζω και μου φύγουν….!!!! ?( :!: :wacko: :roll:
    • Διαφήμιση