Διαφήμιση
Διαφήμιση

Καρφιτσωμένο Συλλογή από patches για XTRV 9.8.15 (και stable 10.2.1.0)

>> Ενημέρωση VIP μελών <<

Είναι έτοιμες οι 20 νέες XTRV-9.9.3/6 ROM για την που σας έχoυν σταλθεί μέσω του VIP mail.

Αυτές είναι κάποιες από τις τελευταίες MIUI 10 ROM.
    Θα σας δώσουμε νέες MIUI 11 ROMs όταν έχουμε διαθέσιμο Source.

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• RE: RE: Συλλογή από patches για XTRV 9.8.9 (και stable 10.2.1.0)

Ο/H lefesta έγραψε:

Ο/H Kostas_kanal έγραψε:

Εμένα που δεν έχω πλέον κιόλας τα patches(λόγω του θέματος με το απαλευτο min brightness γενικά..αντί αυτών,έχω το customiuizer)μετά απο εγκατάσταση κάποιου magisk nodule,άλλο mod,xposed module κλπ παθαίνει κάτι παρόμοιο.Δεν ανοίγουν καν οι εφαρμογές ούτε το wifi.Αλλά μετά απο επανεκκίνηση,όλα κομπλέ κάθε φορά.
      Καλημέρα φίλε, μπορείς να δώσεις ένα παράδειγμα για την χρήση του custimiuizer, κάποια settings που να δουλεύουν σε γενικές γραμμές (το έχω ήδη περάσει)

Στάλθηκε από το Pixel XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      εξαρτάται από τις προτιμήσεις του καθενός.Αν θες πάτα settings management μετά restore και διάλεξε αυτό αφου το βάλεις πρώτα στο φάκελο custoMIUIzer.
      settings_backup - Google Drive

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • RE: RE: RE: Συλλογή από patches για XTRV 9.8.9 (και stable 10.2.1.0)

Ο/H Kostas_kanal έγραψε:

Ο/H lefesta έγραψε:

Ο/H Kostas_kanal έγραψε:

Εμένα που δεν έχω πλέον κιόλας τα patches(λόγω του θέματος με το απαλευτο min brightness γενικά..αντί αυτών,έχω το customiuizer)μετά απο εγκατάσταση κάποιου magisk nodule,άλλο mod,xposed module κλπ παθαίνει κάτι παρόμοιο.Δεν ανοίγουν καν οι εφαρμογές ούτε το wifi.Αλλά μετά απο επανεκκίνηση,όλα κομπλέ κάθε φορά.
      Καλημέρα φίλε, μπορείς να δώσεις ένα παράδειγμα για την χρήση του custimiuizer, κάποια settings που να δουλεύουν σε γενικές γραμμές (το έχω ήδη περάσει)

εξαρτάται από τις προτιμήσεις του καθενός.Αν θες πάτα settings management μετά restore και διάλεξε αυτό αφου το βάλεις πρώτα στο φάκελο custoMIUIzer.

Ευχαριστώ αλλά μήπως μου δίνεις την διαδρομή για το φάκελο του custimiuizer

• RE: RE: RE: RE: Συλλογή από patches για XTRV 9.8.9 (και stable 10.2.1.0)

Ο/H lefesta έγραψε:

Ο/H Kostas_kanal έγραψε:

Ο/H lefesta έγραψε:

Ο/H Kostas_kanal έγραψε:

Ευχαριστώ αλλά μήπως μου δίνεις την διαδρομή για το φάκελο του custimiuizer

απλά πάρα μία φορά backup settings για να τον δημιουργήσει,σβηστο μετά και βάλε το δικό μου.

• Συλλογή από patches για XTRV 9.8.15 (και stable 10.2.1.0)

Οκ ευχαριστώ πολύ, όλα καλά πήγαν

• Διαφήμιση
    • Ο/H Kostas_kanal έγραψε:

Καλησπέρα σε όλους.
      Ερώτησις:@UserXP υπάρχει πιθανότητα τα patches να βγουν και για την τελευταία stable?Με ρωτάνε τα παιδιά στο telegram..
      Όχι. Περιμένω το 11.

Έκδοση 9.8.29 - Τρόπος εγκατάστασης (δύο βήματα):
      • 1o Download link - Εγκατάσταση μέσω TWRP και επανεκκίνηση κανονικά (pin, κλπ...).
        Ξανά TWRP, και
      • 2ο Download link - Εγκατάσταση (μέσω TWRP) και επανεκκίνηση.
      RESTORE back (όπως ήταν)

[Νέες επιλογές για τον launcher. Δυνατότητα δημιουργίας συντόμευσης (εικονίδιο) για όλες τις Εφαρμογές, ακόμη και στην επιλογή Regular. Μπορείτε να ορίσετε όποια επιλογή θέλετε για "Σύρετε προς τα πάνω"]
    • Συλλογή από patches για XTRV 9.8.15 (και stable 10.2.1.0)

Ευχαριστούμε, αλλά λέω εγώ μήπως υπάρχει η δυνατότητα για τα patches στην έκδοση την σημερινή? Είναι που περίμενα περίμενα περίμενα αλλά δεν έβγαιναν και σήμερα που βγήκε η νέα έκδοση της ρομ την πέρασα......

• RE: Συλλογή από patches για XTRV 9.8.15 (και stable 10.2.1.0)

Ο/H lefesta έγραψε:

Ευχαριστούμε, αλλά λέω εγώ μήπως υπάρχει η δυνατότητα για τα patches στην έκδοση την σημερινή? Είναι που περίμενα περίμενα περίμενα αλλά δεν έβγαιναν και σήμερα που βγήκε η νέα έκδοση της ρομ την πέρασα......

Ο νόμος του Murphy
    • Διαφήμιση