Διαφήμιση

Yeelight notify when reiciving calls.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Yeelight notify when reiciving calls.

      Καλησπέρα παιδιά..Έχω μια yeelight στο σαλόνι και είχα βάλει σενάριο από παλαιότερη έκδοση της εφαρμογής mi home κάθε φορά που με παίρνει κάποιος τηλέφωνο να αναβοσβήνει η λάμπα.. :lol:
      Μετά από update της εφαρμογής αυτήν η δυνατότητα χάθηκε αλλά εξακολουθούσε να λειτουργεί γιατί βρισκόταν στον mi λογαριασμό μου.
      Τέλος πάντων όλα δούλευαν κανονικά μέχρι που άλλαξα κινητό και πήρα ένα Xiaomi redmi 5 Plus (που κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να συνεργάζονται καλύτερα.) Στο xiaomi εάν έχω την εφαρμογή ανοιχτή να τρέχει από πίσω δουλεύει κανονικά, ενώ εάν την κλείσω τίποτα. Έχω δώσει δικαιώματα στην εφαρμογή όπως αυτόματη έναρξη την έχω βγάλει από την εξοικονόμηση ενέργειας και την έχω χωρίς περιορισμούς αλλά τίποτα. Μόλις τερματιστεί η εφαρμογή δεν αναβοσβήνει η λάμπα μόλις λάβω κλήση ενώ με το παλιό το κινητό ένα samsung S3 δουλεύει πάντα απροβλημάτιστα.
      Έχει κανείς καμιά ιδέα τι άλλο να δοκιμάσω? :?
    • Καλημέρα.
      Πάνε στις πρόσφατες εφαρμογές.
      Βρες το Mi Home. Τράβα το προς τα κάτω.
      Θα σου εμφανίσει μια κλειδαριά, που σημαίνει ότι θα είναι πάντα στη μνήμη και θα τρέχει.
    • Ευχαριστώ EvangeliaK το ξέρω αυτό και η αλήθεια είναι ότι έτσι όντως δουλεύει. Απλά έλεγα μήπως γίνεται να δουλεύει χωρίς να χρειάζεται να το έχω πάντα στη μνήμη π.χ. όπως whatsapp, viber κτλ που είναι κλειστά αλλά έρχονται κανονικά οι ειδοποιήσεις. Αλλά μάλλον θα το έχω κλειδωμένο γιατί δεν βλέπω να δουλεύει αλλιώς.
    • Διαφήμιση