Διαφήμιση

Πρόβλημα με το copy-paste

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα με το copy-paste

      Καλησπέρα ειμαι κάτοχος ενός xiaomi mi5 και η έκδοση που έχω είναι η GLOBAL 8.5.24 / BETA και αντιμετωπίζω το εξής: Σε οποιαδήποτε εφαρμογή στην οποία γράφω ένα κείμενο π.χ ένα sms όταν θα θελήσω να μαρκάρω μια λέξη για να την κάνω copy εκείνη τη στιγμή η συσκευή θα κάνει restart και αφού βάλω εκ νέου το pin θα βγει ένα μήνυμά το οποίο αναφέρει : η εύρεση της συσκευής διακόπηκε απροσδόκητα. Επίσης προσπάθησα περίπου ένα δεκάλεπτο να ανεβάσω τη φωτογραφία με τα στοιχεία της συσκευής μου και με το που επέλεγα " ανέβασμα" με πετούσε εκτός του σάιτ. Αυτό μου συμβαίνει συχνά σε πολλές εφαρμογές. Φαντάζομαι ότι το πρόβλημα το έχει η συγκεκριμένη εκδοση. Επίσης η μπαταρία μου κρατάει πολύ λιγότερο. Εάν έχετε κάποια λύση θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ!!!
    • Μάλλον έχεις περασμένη στην συσκευή σου κάποια πειραγμένη ROM.
      Δεν ξέρω αν έχεις και ξεκλείδωτο Bootloader ώστε να περάσεις μία Custom ROM.

      Αν έχεις την δυνατότητα κάνε ένα Factory Reset από τις ρυθμίσεις => Πρόσθετες ρυθμίσεις => Αντίγραφα ασφαλείας & Επαναφορά => Επ/φορά εργοστασιακών δεδομένων => Επαναφορά τηλεφώνου.
      Βέβαια θα πρέπει να στήσεις την συσκευή σου από την αρχή. ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)