Διαφήμιση

Mi Band 3 Review: Awesome 3rd Installment to the Popular Fitness Wear

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Όχι το κινητό μια χαρά στα ελληνικά είναι.. ;)
      Έβαλες κάποιο firmware; γιατί εμένα με την εφαρμογή από play store όταν βάζω ελληνικά στο band τα γυρνάει κινέζικα.

      Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    • Mi Band 3 Review: Awesome 3rd Installment to the Popular Fitness Wear

      Όσοι ενδιαφέρονται για αγγλικά (με ελληνική γλώσσα συστήματος στο κινητό) ας μπουν στο geekdoing.com. Έχει firmware που το φλασαρεις με gadgetbridge και σου δείχνει και την ημερομηνία σωστά.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Με πρόλαβε ο φίλος @3ftw από πάνω και εγώ έτσι έκανα και όλα μια χαρά μάλιστα κιόλας έχω το ελληνικό apk mi fit που δείχνει στο band και τον καιρό στα ελληνικά. ^^
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Διαφήμιση
    • Παιδιά και εγώ νέος κάτοχος του mi band 3 (καταενθουσιασμένος)! Μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς (γιατί πρώτη φορά χρησιμοποιώ κάτι τέτοιο εγώ) από ότι έχω διαβάσει δεν κάνει καταγραφή ύπνου την μέρα. Για μας τους "βραδυνούς" στην δουλειά που κοιμόμαστε μέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή που να συνεργάζεται μαζί του και να κάνει αυτή τη δουλειά? Το sleep as android που αναφέρθηκε σε προηγούμενα post γνωστό αλλά κάνει την καταγραφή μέσω κινητού κ όχι μέσω band.
      Ευχαριστώ
    • Έχει νόημα να περιμένει κάποιος την International Version; Υπάρχει περίπτωση να έχει τα Ελληνικά από μόνο του; Ή να αγοράσει κάποιος τώρα το κινέζικο και να περάσει το Ελληνικό firmware;
    • Τα ελληνικά δεν υποστηρίζονται ακόμα εργοστασιακά.
      Το δικό μου αγγλοποιηθηκε με το που το συνέδεσα και έκανε αναβάθμιση.
      Θα περιμένεις αρκετά για ελληνικά...
      Και αν κατάλαβα καλά δεν έχει διάφορες η κινεζική με την διεθνή έκδοση.
    • @aggelos93 εγώ το πήρα απο Ελλάδα (κινέζικη έκδοση βέβαια) και υπάρχει σε άλλο νήμα εδώ να το κάνεις πλήρως ελληνικό με custom firmware. Λειτουργεί άψογα!
    • Διαφήμιση
    • Είχα mi band 3 για 6 μήνες μέχρι που δυστυχως πήρε υγρασια, κάτι που δεν συνεβη ποτε στο mi band 2. Μετα απο μεγαλο αγωνα απεναντι στην infoquest, αλλο θεμα αυτο αλλα το service ειναι απαραδεκτο, εχω να σας πω τα εξης. Αποφασίσατε να πάρετε mi band 3? Εξαιρετικά! Θα το απολαύσετε! Αλλα! Το mi band 3 εχει IP67. Κοινώς ναι μεν αντέχει αλλά τα τεστ αξιολόγησης εχουν γινει με αφαλατωμένο νερο, συνεπως αν πεσει πανω αλκοόλ ή οτιδηποτε αλλο η ευθύνη ανήκει σε εσας. Το θαλασσινο νερο αντενδείκνειται επίσης, αλλο που το ονομαζουν αδιάβροχο. Επίσης για τους φίλους που ειναι ιατρονοσηλευτικο προσωπικο και οι υπόλοιποι που εμπλεκονται με ισχυρα καθαριστικα και αντισηπτικα, η επαφη του band με τετοια ειδη ειναι καταστροφική.
      Δουλεύεις σε τέτοιο περιβάλλον; Σου συστηνω να το βγαλεις και να το φορεσεις μετα. Πίστεψε με δεν θα σου αρεσει καθολου η εικονα του χαλασμενου band σου. :?
    • Mi Band 3 Review: Awesome 3rd Installment to the Popular Fitness Wear

      Καλησπέρα κάνω μια ερώτηση εδώ μην ανοίξω καινούριο θέμα για μια ερώτηση.
      Υπάρχουν δύο εκδόσεις mi band 4; βλέπω μια cn και μια international. Παίζει να υπάρχει θέμα με το cn;