Διαφήμιση

​Πως να βρείτε το χαμένο σας Xiaomi τηλέφωνο

    • Οδηγός
    • Σημαντικό

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Χρόνια πολλά και καλά,
      Παρατηρώ ότι μέσα από το browser όταν εντοπίσει το τηλέφωνο δεν υπάρχει η δυνατότητα να μου δείξει τη διαδρομή και να την ακολουθήσω προς το τηλέφωνο. Μήπως υπάρχει και κάποιο Application που μπορώ να κατεβάσω της xiaomi που να κάνει την εύρεση του τηλεφώνου;
      Ευχαριστώ πολύ

    • Χρόνια πολλά και καλά,
      Παρατηρώ ότι μέσα από το browser όταν εντοπίσει το τηλέφωνο δεν υπάρχει η δυνατότητα να μου δείξει τη διαδρομή και να την ακολουθήσω προς το τηλέφωνο. Μήπως υπάρχει και κάποιο Application που μπορώ να κατεβάσω της xiaomi που να κάνει την εύρεση του τηλεφώνου;
      Ευχαριστώ πολύ

      Ναι το micloud στο δειχνειμια χαρά. Αυτό που θέλω να μπορώ να κάνω πλοήγηση, μετάβαση στο σημείο που μου δείχνει το cloud
    • Διαφήμιση
    • Ο/H cy67 έγραψε:


      Χρόνια πολλά και καλά,
      Παρατηρώ ότι μέσα από το browser όταν εντοπίσει το τηλέφωνο δεν υπάρχει η δυνατότητα να μου δείξει τη διαδρομή και να την ακολουθήσω προς το τηλέφωνο. Μήπως υπάρχει και κάποιο Application που μπορώ να κατεβάσω της xiaomi που να κάνει την εύρεση του τηλεφώνου;
      Ευχαριστώ πολύ

      Ναι το micloud στο δειχνειμια χαρά. Αυτό που θέλω να μπορώ να κάνω πλοήγηση, μετάβαση στο σημείο που μου δείχνει το cloud
      μπορεις να βαλεις την τοποθεσια που σου δειχνει στο google maps και να πατησεις πλοήγηση