Διαφήμιση

XIAOMI AMAZFIT Pace

    • Απαντήθηκε

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • RE: XIAOMI AMAZFIT Pace

      Ο/H pavlidisc έγραψε:

      5 ημέρες με υπόλοιπο 38%.
      Συνδεμένο με Bluetooth στο κινητό συνέχεια. Ολα τα push ανοιχτά. Φωτεινότητα στο αυτόματο. Άνοιγμα κατά την περιστροφή. Καμία αθλητική δραστηριότητα.

      from my Mi5s
      Απίστευτο, τι αυτονομία είναι αυτή;;; (diesel καίει;)

      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • @Gergioz

      Το ρολόι :
      - συνδεμένο στο κινητό 6:30 το πρωί με 23:30 το βράδυ
      - όλα τα push (ότι εφαρμογή pushάρει τέλος πάντων) ανοιχτά
      - φωτεινότητα στο αυτόματο
      - αυτόματο άναμμα κατά την περιστροφή.
      - καμία αθλητική δραστηριότητα

      έχει από 5%-100% , 7-8 ημέρες αναμονή.

      Εγώ το φορτίζω 20%-80% (ή κάπου εκεί κοντά...). Σε συμβουλεύω να κάνεις το ίδιο και εσύ.

      Με βάση το 20%-80% λοιπόν :

      - η αναμονή , χωρίς αθλητικές δραστηριότητες, είναι 5 ημέρες.
      - η αναμονή με 1 ώρα την ημέρα αθλητική δραστηριότητα είναι 4 ημέρες.
      - η αναμονή με 1 ώρα την ημέρα αθλητική δραστηριότητα και καταγραφή GPS είναι 3 ημέρες.

      Οι παραπάνω χρόνοι αλλάζουν δραματικά ανάλογα με τα push που δέχεται το ρολόι. Άλλο να δέχεσαι 20-30-50 push την ημέρα και άλλο 250.
      Το λέω αυτό γιατί εάν αφήσεις ας πούμε Viber, Messenger, WatsApp κλπ να στέλνουν ειδοποιήσεις στο ρολόι, και εσύ δέχεσαι 500 μηνύματα την ημέρα, είναι φυσιολογικό να βλέπεις τις παραπάνω αναμονές με τα κυάλια.
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση
    • XIAOMI AMAZFIT Pace

      Εγώ αν θυμάμαι καλά στην αρχή είχα κόψει τις ειδοποιήσεις από fb και από 2 μέρες είχε πάει στις 3-4 δεν θυμάμαι ακριβώς. Βέβαια κόψε το ενα κόψε το άλλο τότε τι το θες; αλλά πιστεύω είναι περισσότερο αθλητικό ρολόι και συνδυάζει και τα υπόλοιπα.

      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • XIAOMI AMAZFIT Pace

      Καλημέρα παιδιά, άσχετο αλλά σημαντικό μάλλον έχασα την βάση φόρτισης ρολογιού ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω να αγοράσω άμεσα; Αθήνα;

      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Γεια σας,
      Επειδη ειμαι εντελως ασχετος με gearbest
      Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch ENGLISH VERSION-$99.99 and Online Shopping | GearBest.com Mobile

      Αυτο ειναι δημοπρασια ή ειναι τα τελευταια τους κομματια σε εκεινη την αποθηκη και τα δινουν σε χαμηλη τιμη για καποιες ημερες?
      η εγγυηση ειναι για ενα χρονο?
      Και ενα τελευταιο η english version ειναι ιδια με την international?
      Ευχαριστω πολυ.
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πως επανέρχεται το Amazfit pace εντελώς ξαφνικά από αναβάθμιση έσβησε και δεν ανοίγει με τίποτα το συνδέω στην υπολογιστή και δεν κάνει τίποτα ήτανε Φορτησμενο κανονικά δοκίμασα με κάτι προγράμματα που βρήκα αλλά τίποτα Μήπως ξέρει κανένας κανένα τρόπο να το επαναφέρω...όταν το συνδέο στον υπολογιστή ακούγετε ο ήχος σύνδεσης αλλά τίποτα στα drive το βλέπει σαν σφάλμα ρώτησα σε ένα κατάστημα και μου ζητάνε 50 ευρώ λένε για να του κάνουν αναβάθμιση..
    • καλημερα,
      Μια ερωτηση θελω να κανω και εγω. Επειδη περιμενω να μου ερθει το pace, θελω να ρωτησω, παιζει ρολο για την φορτιση τα αμπερ που βγαζει ο μετασχηματιστης? Μεχρι ποσα αμπερ μπορει να ειναι? Μπορει να προκαλεσω προβλημα στην μπαταρια μακροχρονια?
      Ευχαριστω
    • Ο/H jimakos86 έγραψε:

      καλημερα,
      Μια ερωτηση θελω να κανω και εγω. Επειδη περιμενω να μου ερθει το pace, θελω να ρωτησω, παιζει ρολο για την φορτιση τα αμπερ που βγαζει ο μετασχηματιστης? Μεχρι ποσα αμπερ μπορει να ειναι? Μπορει να προκαλεσω προβλημα στην μπαταρια μακροχρονια?
      Ευχαριστω
      Επειδή μιλάμε για πολύ μικρή χωρητικότητα, καλά θα ήταν να προτιμάς λίγα A. To ρολόι μέσα έχει μόνο καλώδιο φόρτισης...όπερ σημαίνει ότι είσαι στα 0,5-0,9A αναλόγως θύρας.
      Από κάποια blouetooth που πέρασαν από τα χέρια μου (μικρές σε χωρητικότητα μπαταρίες) και είχαν μετασχηματιστή, αυτός ήταν στα 0,3-0,4Α. Είχα και ένα Samsung που είχε φορτιστή με 0,15A.

      To ρολόι δεν το έχω φορτίσει ποτέ με μετασχηματιστή, αλλά εάν το άκαμνα θα πήγαινα σε 0,5Α.
      Εγώ το φορτίζω σε USB2 θύρα με 0,5Α

      Οι γλώσσες λένε ότι για μεγαλύτερη υγεία μπαταρίας φορτίζεις από 20%-80%.
      Επίσης, μην το ξεχνάς στην πρίζα - θύρα με την ένδειξη στο 100%.
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      Ο/H jimakos86 έγραψε:

      καλημερα,
      Μια ερωτηση θελω να κανω και εγω. Επειδη περιμενω να μου ερθει το pace, θελω να ρωτησω, παιζει ρολο για την φορτιση τα αμπερ που βγαζει ο μετασχηματιστης? Μεχρι ποσα αμπερ μπορει να ειναι? Μπορει να προκαλεσω προβλημα στην μπαταρια μακροχρονια?
      Ευχαριστω
      Επειδή μιλάμε για πολύ μικρή χωρητικότητα, καλά θα ήταν να προτιμάς λίγα A. To ρολόι μέσα έχει μόνο καλώδιο φόρτισης...όπερ σημαίνει ότι είσαι στα 0,5-0,9A αναλόγως θύρας.Από κάποια blouetooth που πέρασαν από τα χέρια μου (μικρές σε χωρητικότητα μπαταρίες) και είχαν μετασχηματιστή, αυτός ήταν στα 0,3-0,4Α. Είχα και ένα Samsung που είχε φορτιστή με 0,15A.

      To ρολόι δεν το έχω φορτίσει ποτέ με μετασχηματιστή, αλλά εάν το άκαμνα θα πήγαινα σε 0,5Α.
      Εγώ το φορτίζω σε USB2 θύρα με 0,5Α

      Οι γλώσσες λένε ότι για μεγαλύτερη υγεία μπαταρίας φορτίζεις από 20%-80%.
      Επίσης, μην το ξεχνάς στην πρίζα - θύρα με την ένδειξη στο 100%.
      ευχαριστω πολυ. Με καλυψες απολυτα!