Διαφήμιση

XIAOMI AMAZFIT Pace

    • Απαντήθηκε

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα και παλι στο φόρουμ .
      Λοιπόν έχουμε και λεμε πέρασαν 5 μερες απο την φόρτιση και ειμαι ακομα στο 22% νομιζω καλα ειναι,??
      Το ειχα 7πμ εως 11μμ να δουλεύουν οι ειδοποιήσεις ,μετα σε sleep,δεν το εκλεισα ποτε,δεν άνοιξα gps και δεν εκανα δραστηρίοτητες.
      τωρα μενει να τσεκαρω με gps και τα λοιπά να δω ποσες μερες θα αντέξει.
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα! Εννοείται ότι με ανοιχτό πάντα τον μετρητή παλμών καρδιάς και το gps θα σου έτρωγε την μπαταρία , αυτό το ξέρουν όλοι..και κάνε τα [emails-gmail] να μην σου έρχονται ειδοποιήσεις (επειδή έρχονται συχνά) .. θα εξοικονομήσεις περισσότερη μπαταρία.. άλλωστε αυτά τα βλέπεις στο κινητό και πιο ευαγνωστα..και τον φωτισμό στο τέσσερα όχι στο τέρμα που είναι μέχρι το 5
    • Ο/H Stathis Margelis έγραψε:

      Καλησπέρα! Εννοείται ότι με ανοιχτό πάντα τον μετρητή παλμών καρδιάς και το gps θα σου έτρωγε την μπαταρία , αυτό το ξέρουν όλοι..και κάνε τα [emails-gmail] να μην σου έρχονται ειδοποιήσεις (επειδή έρχονται συχνά) .. θα εξοικονομήσεις περισσότερη μπαταρία.. άλλωστε αυτά τα βλέπεις στο κινητό και πιο ευαγνωστα..και τον φωτισμό στο τέσσερα όχι στο τέρμα που είναι μέχρι το 5
      Επειδή όταν είμαι στη δουλειά δεν θέλω να έχω το κινητό επάνω μου, οπότε θέλω να βλέπω email κτλ αν έχω το κινητό τότε δεν υπάρχει λόγος να τα βλέπω από το ρολόι, το φως το έχω στο 1 νομίζω είναι μια χαρά δεν χρειάζεται πιο φωτεινό. Τώρα παρατήρησα ότι ενώ έχω τους παλμούς ανοιχτό αλλά όχι στο συνεχές δεν μου μετράει από μόνο του, έχει να μου δείξει στοιχεία από πριν 5 μέρες.

      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H Gergioz έγραψε:

      Ο/H Stathis Margelis έγραψε:

      Καλησπέρα! Εννοείται ότι με ανοιχτό πάντα τον μετρητή παλμών καρδιάς και το gps θα σου έτρωγε την μπαταρία , αυτό το ξέρουν όλοι..και κάνε τα [emails-gmail] να μην σου έρχονται ειδοποιήσεις (επειδή έρχονται συχνά) .. θα εξοικονομήσεις περισσότερη μπαταρία.. άλλωστε αυτά τα βλέπεις στο κινητό και πιο ευαγνωστα..και τον φωτισμό στο τέσσερα όχι στο τέρμα που είναι μέχρι το 5
      Επειδή όταν είμαι στη δουλειά δεν θέλω να έχω το κινητό επάνω μου, οπότε θέλω να βλέπω email κτλ αν έχω το κινητό τότε δεν υπάρχει λόγος να τα βλέπω από το ρολόι, το φως το έχω στο 1 νομίζω είναι μια χαρά δεν χρειάζεται πιο φωτεινό. Τώρα παρατήρησα ότι ενώ έχω τους παλμούς ανοιχτό αλλά όχι στο συνεχές δεν μου μετράει από μόνο του, έχει να μου δείξει στοιχεία από πριν 5 μέρες.
      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Τώρα με μπερδέψεις..όταν δεν τον έχεις συνεχές στο να μετράει τους παλμούς τότε η μόνη επιλογή είναι να το πατάς εσυ για να καταγράψει..δεν υπάρχει ενδιάμεσος τρόπος.μπραβο που το έχεις στο ένα την φωτεινότητα,τώρα πως βλέπεις σε σκοτεινά σημεία εσύ το γνωρίζεις..και τα email πως τα βλέπεις όταν δεν έχεις το κινητό μαζί? Αφου με το κινητό συχρονιζεται και έρχονται ειδοποιήσεις..θέλω να πω δεν χρειάζεται να είναι κοντά το κινητό τουλάχιστον στα δέκα μέτρα που πιάνει για να έρχονται οι ειδοποιήσεις? Ρωτάω δεν ξέρω
    • XIAOMI AMAZFIT Pace

      Όταν είχα άλλο face κάποιες ώρες τις ημέρας έκανε καταγραφή μόνο του. Αυτό θα το τσεκάρω πάλι αν παίζει ρόλο το face. Για τον φωτισμό όταν έχει σκοτάδι μόνο πάταω με το δάκτυλο και βλέπω αυτό που θέλω, τις υπόλοιπες ώρες στο σπίτι ή οπουδήποτε πάντα υπάρχει κάπου φως λίγο αν κάνεις το ρολόι πάνω κάτω βλέπω μια χαρά έχει ωραία οθόνη

      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Stathis Margelis έγραψε:

      Ο/H Gergioz έγραψε:

      Ο/H Stathis Margelis έγραψε:

      Καλησπέρα! Εννοείται ότι με ανοιχτό πάντα τον μετρητή παλμών καρδιάς και το gps θα σου έτρωγε την μπαταρία , αυτό το ξέρουν όλοι..και κάνε τα [emails-gmail] να μην σου έρχονται ειδοποιήσεις (επειδή έρχονται συχνά) .. θα εξοικονομήσεις περισσότερη μπαταρία.. άλλωστε αυτά τα βλέπεις στο κινητό και πιο ευαγνωστα..και τον φωτισμό στο τέσσερα όχι στο τέρμα που είναι μέχρι το 5
      Επειδή όταν είμαι στη δουλειά δεν θέλω να έχω το κινητό επάνω μου, οπότε θέλω να βλέπω email κτλ αν έχω το κινητό τότε δεν υπάρχει λόγος να τα βλέπω από το ρολόι, το φως το έχω στο 1 νομίζω είναι μια χαρά δεν χρειάζεται πιο φωτεινό. Τώρα παρατήρησα ότι ενώ έχω τους παλμούς ανοιχτό αλλά όχι στο συνεχές δεν μου μετράει από μόνο του, έχει να μου δείξει στοιχεία από πριν 5 μέρες.
      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Τώρα με μπερδέψεις..όταν δεν τον έχεις συνεχές στο να μετράει τους παλμούς τότε η μόνη επιλογή είναι να το πατάς εσυ για να καταγράψει..δεν υπάρχει ενδιάμεσος τρόπος.μπραβο που το έχεις στο ένα την φωτεινότητα,τώρα πως βλέπεις σε σκοτεινά σημεία εσύ το γνωρίζεις..και τα email πως τα βλέπεις όταν δεν έχεις το κινητό μαζί? Αφου με το κινητό συχρονιζεται και έρχονται ειδοποιήσεις..θέλω να πω δεν χρειάζεται να είναι κοντά το κινητό τουλάχιστον στα δέκα μέτρα που πιάνει για να έρχονται οι ειδοποιήσεις? Ρωτάω δεν ξέρω
      Όταν είμαι στη δουλειά έρχονται τα μυνηματα στο ρολόι βλέπω τα μηνύματα αν είναι κάτι σημαντικό πάω και το διαβάζω στο κινητό απλά όταν είναι κάτι σημαντικό δεν με ενδιαφέρουν όλα. Τώρα είναι και πόσο άνετα είσαι στο χώρο εργασίας, εγώ δεν θέλω να κοιτάω ένα κινητό συνέχεια οπότε έρχονται ρολόι και από εκεί και πέρα κρίνω και βλέπω.

      Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Εντάξει απλά νόμιζα ότι δεν το είχες το κινητό καθόλου νόμιζα κάποιες μέρες.. λάθος δικό μου δεν κατάλαβα καλά
    • 4μερες 10 ώρες από την τελευταία φόρτιση και με ΒΤ και ειδοποιήσεις πάντα ανοιχτά.

      Μπαταρία 45% και μάλλον πάμε για νέο ρεκόρ. :thumbsup:

      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Διαφήμιση
    • XIAOMI AMAZFIT Pace

      5 ημέρες με υπόλοιπο 38%.
      Συνδεμένο με Bluetooth στο κινητό συνέχεια. Ολα τα push ανοιχτά. Φωτεινότητα στο αυτόματο. Άνοιγμα κατά την περιστροφή. Καμία αθλητική δραστηριότητα.

      from my Mi5s
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.