Διαφήμιση

(λύθηκε)Πρόβλημα με μενού λεξικου

  • Διορθώθηκε

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • (λύθηκε)Πρόβλημα με μενού λεξικου

    Έχω ένα καινούργιο xiaomi και χρησιμοποιώ το Chrome, εμφανίστηκε λοιπόν ένα πρόβλημα αυτό που φαίνεται στην εικόνα παρακάτω, εμφανίζει δηλαδή "προσθήκη στο λεξικό" και "διαγραφή" μου έχει σπάσει τα νεύρα, πώς φεύγει αυτό ξέρει κάποιος, το κάνει μόνο στο chrome στο Firefox δεν εμφανιζεται αυτό το μενού.

    Επίσης
    Ο συγχρονισμός ειναι απενεργοποιημένος παρόλα αυτά το κάνει και μόνο στο chrome όπως είπα, επίσης το κάνει και με 2-3 αλλά πληκτρολόγια που δοκίμασα, άρα είναι του chrome προβλημα

    ...και από ότι διαβάζω εδώ δεν απενεργοποιήτε
    android.stackexchange.com/ques…/disable-dictionary-popup

    Τώρα αυτό το κάνει μόνο το xiaomi με τον chrome, το παλιό μου thl5000 δεν το κάνει

    ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ
    Images
    • Screenshot_2018-02-28-04-38-04-011_com.android.chrome.png

      153,98 kB, 1.080×1.920, viewed 140 times
    Δεν κλέβω wifi από τον γείτονα, το wifi του γείτονα εισβάλει στο σπίτι μου !!!
  • Καλησπερα @niksimera Αυτο το εχεις off? Ρυθμισεις>Προσθετες ρυθμισεις>Γλωσσες & εισαγωγη> Ορθογραφικος ελεγχος απενεργοποίησε το
    Μηπως βοηθήσει
  • Ναι έχεις δίκιο ήταν το μόνο που δεν είχα απενεργοποιήσει νομίζοντας ότι έχει σχέση με το λεξικό, το απενεργοποίησαν και τέλος, ευχαριστω
    Δεν κλέβω wifi από τον γείτονα, το wifi του γείτονα εισβάλει στο σπίτι μου !!!
  • Διαφήμιση