Διαφήμιση

Xiaomi Redmi Note 5: κυκλοφόρησε στην Ινδία

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      Όποιος κατάλαβε τί διαφορά έχει από το Redmi 5 Plus...ας ΜΕ πεί και μένα ρε παιδιά.... ?(
      Υποσχέθηκα στην κόρη μου το Redmi 5 plus, αλλά το καθυστερούσα λίγο (ελέω και Global έκδοσης) για να δώ τί θα παίξει με το Redmi Note 5.
      Εσείς βλέπετε να έπαιξε κάτι διαφορετικό;;;; :wacko:
      Redmi 4 pro με redmi note 4 SD :)
      Η διαφορά βέβαια είναι στην οθόνη αλλά δεν υπήρχε τότε η τρέλα με τις οθόνες ;)

      Έχεις δει την κατάληξη του redmi 4 pro? :thumbdown:
      You may think you can fly - but you better not try
    • Ο/H Thracia έγραψε:

      Redmi 4 pro με redmi note 4 SD :) Η διαφορά βέβαια είναι στην οθόνη αλλά δεν υπήρχε τότε η τρέλα με τις οθόνες ;)

      Έχεις δει την κατάληξη του redmi 4 pro? :thumbdown:
      Δηλαδή λες ότι Redmi 5 Plus και Redmi Note 5 είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ίδιες συσκευές; Οπότε να χτυπήσω "άφοβα" Plus γιατί και αυτό είναι Note;
      Κωδικές ονομασίες και product code έχουν βρεθεί πουθενά; Για να διαπιστώσουμε ότι όντως είναι ίδια...
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H kostasspil έγραψε:

      παιδιά μια ερώτηση. Επίσημο service υπάρχει; σκοπεύω να γίνω μέλος της οικογένειας και τα ψάχνω λίγο αυτά!
      Infoquest. Αλλά πρέπει να αγοράσεις συσκευή ΜΟΝΟ από αυτήν για να σε υποστηρίξει. Δεν είναι επίσημη αντιπροσωπία. Είναι ένας καλά οργανωμένος reseller. Είναι δηλαδή όπως όλα τα υπόλοιπα skroutzoμάγαζα...απλά έχει τα κάκαλα να υποστηρίξει "επίσημα" με 2 χρόνια εγγύηση της συσκευές της. Τις επιδιορθώνει η ίδια...δεν τα στέλνει δηλαδή Κίνα.

      Αυτά.
      Προς το παρόν δεν μου έχει τύχει να δω πώς αντιμετωπίζει μία κατάσταση βλάβης. Δεν γνωρίζω κανένα περιστατικό. Είμαι πραγματικά ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ περίεργος... :evil:
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      Ο/H kostasspil έγραψε:

      παιδιά μια ερώτηση. Επίσημο service υπάρχει; σκοπεύω να γίνω μέλος της οικογένειας και τα ψάχνω λίγο αυτά!
      Infoquest. Αλλά πρέπει να αγοράσεις συσκευή ΜΟΝΟ από αυτήν για να σε υποστηρίξει. Δεν είναι επίσημη αντιπροσωπία. Είναι ένας καλά οργανωμένος reseller. Είναι δηλαδή όπως όλα τα υπόλοιπα skroutzoμάγαζα...απλά έχει τα κάκαλα να υποστηρίξει "επίσημα" με 2 χρόνια εγγύηση της συσκευές της. Τις επιδιορθώνει η ίδια...δεν τα στέλνει δηλαδή Κίνα.

      Αυτά.
      Προς το παρόν δεν μου έχει τύχει να δω πώς αντιμετωπίζει μία κατάσταση βλάβης. Δεν γνωρίζω κανένα περιστατικό. Είμαι πραγματικά ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ περίεργος... :evil:
      Thank you! Θα μπω να τσεκάρω τιμές να συγκρίνω!

      Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • @pavlidisc
      :) Δεν ξέρω για τα 5άρια ΑλΛά το redmi 4 prime όχι pro που έγραψα πρίν :D
      Με το redmi note 4 με τον snapdragon είναι ακριβώς οι ίδιες συσκευές η μια με 5άρα οθόνη,το άλλο με 5,5άρα :thumbup:
      Το κακό είναι ότι σταμάτησε νωρίς να υποστηρίζει με update το redmi ;)


      Για την infoguest ακούγονται καλά λόγια,μέχρι και 40λεπτή αναμονή για αντικατάσταση οθόνης στην εγγύηση. :thumbsup:
      You may think you can fly - but you better not try
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Thracia έγραψε:


      Για την infoguest ακούγονται καλά λόγια,μέχρι και 40λεπτή αναμονή για αντικατάσταση οθόνης στην εγγύηση. :thumbsup:
      ΠΟΛΥ καλό αυτό! Έχω ξανάπεί ότι την γνώρισα με τα προϊόντα Apple και της βγάζω το καπέλο (για Ελληνική εταιρία). Τρομερή εξυπηρέτηση και άμεση.
      Φαντάζομαι ότι και στα Xiaomi το ίδιο θα είναι.
      Αλλά με τρώει ένα ερώτημα : Ανταλλακτικά γνήσια...που βρίσκει;;;;;;;;;
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      Ο/H Thracia έγραψε:


      Για την infoguest ακούγονται καλά λόγια,μέχρι και 40λεπτή αναμονή για αντικατάσταση οθόνης στην εγγύηση. :thumbsup:
      ΠΟΛΥ καλό αυτό! Έχω ξανάπεί ότι την γνώρισα με τα προϊόντα Apple και της βγάζω το καπέλο (για Ελληνική εταιρία). Τρομερή εξυπηρέτηση και άμεση.
      Φαντάζομαι ότι και στα Xiaomi το ίδιο θα είναι.
      Αλλά με τρώει ένα ερώτημα : Ανταλλακτικά γνήσια...που βρίσκει;;;;;;;;;
      Απ το iPhone την γνώρισα κι εγώ και δεν έχω παράπονο, να ρωτήσω, ισχύει ότι αν αγοράσω απ' το you.gr, θα με καλύπτει η infoQuest?

      Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H pavlidisc έγραψε:

      ΠΟΛΥ καλό αυτό! Έχω ξανάπεί ότι την γνώρισα με τα προϊόντα Apple και της βγάζω το καπέλο (για Ελληνική εταιρία). Τρομερή εξυπηρέτηση και άμεση.Φαντάζομαι ότι και στα Xiaomi το ίδιο θα είναι.
      Αλλά με τρώει ένα ερώτημα : Ανταλλακτικά γνήσια...που βρίσκει;;;;;;;;;
      Ενα ποσοστό συσκευών έρχεται για ανταλλακτικά προφανώς,όχι για πώληση ;)
      OffTopic
      iPhone "αγορασμένο" με σύνδεση στη Γερμανία. Έσβησε στα χέρια του Ανιψιού μου,Με την Μηδενική απόδειξη του Γερμανικού καταστήματος,Χωρίς serial number στην απόδειξη,για κάτι που επέμενε η υπάλληλος ότι χρειάζεται.Στάλθηκε στη Γερμανία για έλεγχο και έγινε αντικατάσταση απο Εδώ :thumbsup:


      Τα καλά τα ΛΈΜΕ ! :mrgreen:
      You may think you can fly - but you better not try
    • Ο/H kostasspil έγραψε:

      Απ το iPhone την γνώρισα κι εγώ και δεν έχω παράπονο, να ρωτήσω, ισχύει ότι αν αγοράσω απ' το you.gr, θα με καλύπτει η infoQuest?

      Ναι ισχύει κανονικά η εγγύηση. Το you είναι θυγατρική και ανήκει στον όμιλο infoquest οπότε θα είσαι Οκ.
      ex Redmi Note 2 Hermes with XTRV stable
      ex Redmi Note 6 Pro with XTRV Stable
      Now....... Redmi Note 11 Pro 5G!
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Greektrooper έγραψε:

      Ο/H kostasspil έγραψε:

      Απ το iPhone την γνώρισα κι εγώ και δεν έχω παράπονο, να ρωτήσω, ισχύει ότι αν αγοράσω απ' το you.gr, θα με καλύπτει η infoQuest?

      Ναι ισχύει κανονικά η εγγύηση. Το you είναι θυγατρική και ανήκει στον όμιλο infoquest οπότε θα είσαι Οκ.
      Βέβαια λίγο που το έψαξα, δεν είδα να τον χουν στο site. Θα τσεκάρω ξανά. Ευχαριστώ!

      Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk