Διαφήμιση

AMAZFIT 2

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Απορώ με κάποιες κριτικές στο skroutz που αναφέρουν ότι δεν εμφανίζει το ρολόι τα μηνύματα και τις ειδοποιήσεις...


      Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ναι αυτή είναι, αλλά γιατί δεν κοιτάς και προς Hunorbuy; Η τιμή με παραγγελία από την Ευρωπαϊκή αποθήκη τους βγαίνει στα 156,00€ με τα μεταφορικά και παραλαβή σε 3-4 μέρες με courier.

      Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Stavros_P έγραψε:

      Ναι αυτή είναι, αλλά γιατί δεν κοιτάς και προς Hunorbuy; Η τιμή με παραγγελία από την Ευρωπαϊκή αποθήκη τους βγαίνει στα 156,00€ με τα μεταφορικά και παραλαβή σε 3-4 μέρες με courier.

      Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Ευχαριστώ. Δεν είχα καν υπόψη μου το Honorbuy.
    • Παραγγελία από το Honorbuy Δευτέρα μεσημέρι και Τετάρτη μεσημέρι παρέλαβα!!! Τελική τιμή 156,40€ με τα μεταφορικά.

      Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ερωτήσεις:
      1) Έχει βρει κάποιος τρόπο να αλλάξει το σκούρο φόντο κατά την εμφανίση των ειδοποιήσεων;
      2) Αντίστοιχα, υπάρχει τρόπος κατά την εμφάνιση ειδοποίησης να ανάβει και η οθόνη του ρολογιού;

      Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H koylis έγραψε:

      Καλημέρα έχω το ίδιο πρόβλημα και έχω απογοητευθεί. Έχω πάρει 2 ρολόγια και έχουν και τα δύο το ίδιο πρόβλημα. Το ρολόι είναι εξαιρετικό κατά τα άλλα αυτό όμως είναι ένα σοβαρό πρόβλημα διότι δεν πιάνει ο φορτιστής με αποτέλεσμα να μην μπορείς να το φορτίσεις. Στο aliexpress είναι sold out. Αν έχει κάποιος άλλος κάποια άλλη ιδέα που μπορούμε να βρούμε. Ψάχνω καιρό

      Ο/H stakantzi έγραψε:

      Καλησπέρα. Κάτοχος του ρολογιού περίπου 15 ημερών από lightinthebox.

      Σήμερα μου ξεκόλλησε το '' καπάκι '' από τη πάνω δεξιά βάση που πιάνει το λουράκι. Μιλάμε για το απόλυτο ξενέρωμα. Το πρόβλημα είναι ότι φυσικά χάθηκε κάπου χωρίς να το καταλάβω και τώρα είναι έτσι άσχημο....
      Έψαξα μήπως και υπάρχει ανταλλακτικό αλλά δεν βρήκα κάτι γιατί προφανώς δεν είναι ανταλλακτικό.... Α ρε Χιαομι.

      Σας στέλνω δύο φώτο να σας δείξω τη διαφορά πάνω με κάτω.

      Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
      Φίλε μου έπαθα ακριβώς το ίδιο, και το αξιοσημείωτο είναι ακριβώς στην ίδια πλευρά με εσένα, καλά η βλακεία είναι ότι είχα διαβάσει για αυτό που έπαθες και είχα πάρει μια προστατευτική πρόσοψη αλλά δεν πρόλαβα το έπαθα πριν μου έρθει, εγώ το πείρα από ελληνικό καταστήματα λέτε να τους το πάω πίσω;

      Το μήνυμα επεξεργάστηκε 1 φορά, τελευταία από τον/ην NasDriver: Διαγραφή παραθέσεων. ().

    • Διαφήμιση
    • Edit by NasDriver
      Προσοχή στις παραθέσεις !!! Αν θέλετε να απευθύνεται τον λόγο σε κάποιο μέλο χρησιμοποιήσετε το @ μπροστά από το όνομα ώστε να λάβει ειδοποίηση !
    • Ο/H Yorgos Foltopoulos έγραψε:

      Ο/H koylis έγραψε:

      Καλημέρα έχω το ίδιο πρόβλημα και έχω απογοητευθεί. Έχω πάρει 2 ρολόγια και έχουν και τα δύο το ίδιο πρόβλημα. Το ρολόι είναι εξαιρετικό κατά τα άλλα αυτό όμως είναι ένα σοβαρό πρόβλημα διότι δεν πιάνει ο φορτιστής με αποτέλεσμα να μην μπορείς να το φορτίσεις. Στο aliexpress είναι sold out. Αν έχει κάποιος άλλος κάποια άλλη ιδέα που μπορούμε να βρούμε. Ψάχνω καιρό

      Ο/H stakantzi έγραψε:

      Καλησπέρα. Κάτοχος του ρολογιού περίπου 15 ημερών από lightinthebox.

      Σήμερα μου ξεκόλλησε το '' καπάκι '' από τη πάνω δεξιά βάση που πιάνει το λουράκι. Μιλάμε για το απόλυτο ξενέρωμα. Το πρόβλημα είναι ότι φυσικά χάθηκε κάπου χωρίς να το καταλάβω και τώρα είναι έτσι άσχημο....
      Έψαξα μήπως και υπάρχει ανταλλακτικό αλλά δεν βρήκα κάτι γιατί προφανώς δεν είναι ανταλλακτικό.... Α ρε Χιαομι.

      Σας στέλνω δύο φώτο να σας δείξω τη διαφορά πάνω με κάτω.

      Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
      Φίλε μου έπαθα ακριβώς το ίδιο, και το αξιοσημείωτο είναι ακριβώς στην ίδια πλευρά με εσένα, καλά η βλακεία είναι ότι είχα διαβάσει για αυτό που έπαθες και είχα πάρει μια προστατευτική πρόσοψη αλλά δεν πρόλαβα το έπαθα πριν μου έρθει, εγώ το πείρα από ελληνικό καταστήματα λέτε να τους το πάω πίσω;

      Στην ομάδα του Facebook για τα smartwatch amazfit, όσοι είχαν το ίδιο πρόβλημα κάποιοι ανέφεραν ότι τις τα στέλνουν δωρεάν, δεν θυμάμαι λεπτομέρειες,επίσης υπάρχουν φορτιστές με καπάκι για να κρατάνε το ρολόι σταθερό και να μπορεί να φορτίσει.
      amazfit.stratos
    • Καλησπέρα παιδιά...

      Μια ερώτηση που δεν μπόρεσα πουθενά να δω αν απαντήθηκε στο παρελθόν ή όχι...

      Είμαι σε αναζήτηση smartwatch/fitwatch το οποίο να μπορεί να δείξει google maps ή έστω directions στην οθόνη του.
      Το θέλω για να αντικαταστήσω την χρήση βάσης + κινητού στην μηχανή.

      Υποστηρίζει το Stratos κάτι τέτοιο? Και αν ναι... σε ποια μορφή?

      Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
    • Παιδιά καλησπέρα. Χθες έκανα το Update που ήρθε και έκανα και Factory reset.

      Ειλικρινά δεν ξέρω που μπορώ να βρω μία λύση.

      Πάνω σε κάποια άθληση, ο μετρητής παλμών μου δείχνει 30-40 παλμούς πάνω από τι έχω πραγματικά (πχ περπάτημα και δείχνει 120!!!) ενώ αν κάνω στιγμιαία μέτρηση μου δείχνει την πραγματική!

      Άρα ο σενσορας δεν έχει πρόβλημα. Αυτό δεν μου το έκανε όταν το πρώτο πήρα.

      Πραγματικά όποιος έχει το ίδιο πρόβλημα ή βρήκε λύση ας απαντήσει.

      Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Γενικά και εγώ μετά την τελευταία αναβάθμιση έχω να πω πολλά μείον, όποιος δεν την έχει κάνει ακόμα μην βιαστεί. Δεν βρίσκειGPS δεν μετράει βήματα γενικά σαν να λαγκαρει

      Στάλθηκε από το MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk