Διαφήμιση

AMAZFIT 2

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα, αγόρασε ένας γνωστός μου το ρολόι και λαμβάνοντας ειδοποιήσεις από sms και email δεν βλέπει το κυρίως σώμα αλλά μόνο το θέμα στα email ενώ τίποτα στα sms. Το κινητό είναι το Samsung s7. Γνωρίζουμε τη λύση?

      Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H stakantzi έγραψε:

      Καλησπέρα. Κάτοχος του ρολογιού περίπου 15 ημερών από lightinthebox.

      Σήμερα μου ξεκόλλησε το '' καπάκι '' από τη πάνω δεξιά βάση που πιάνει το λουράκι. Μιλάμε για το απόλυτο ξενέρωμα. Το πρόβλημα είναι ότι φυσικά χάθηκε κάπου χωρίς να το καταλάβω και τώρα είναι έτσι άσχημο....
      Έψαξα μήπως και υπάρχει ανταλλακτικό αλλά δεν βρήκα κάτι γιατί προφανώς δεν είναι ανταλλακτικό.... Α ρε Χιαομι.

      Σας στέλνω δύο φώτο να σας δείξω τη διαφορά πάνω με κάτω.

      Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
      μηπως να βαλεις κατι τετοιο Slim PC Case Cover Protect Shell For Huami Amazfit Stratos Smart Watch 2 / 2S | eBay

      εγω αυριο περιμενω να ερθει το δικο μου. αν και εχω ξενερωσει με αυτα που διαβαζω. βλεπω και κατι αγγελιες που το εχουν μια βδομαδα και το δινουν και σκεφτομαι μηπως εκανα λαθος που το πηρα.
    • Διαφήμιση
    • Δεν εκανες καθόλου λάθος επιλογή φίλε μου, το ρολόι για τα λεφτά του είναι σούπερ,αν θες τελειότητα στις μετρήσεις αγόρασε μία ζώνη στήθους bluetooth για τους παλμούς με 20ευρω όπως χρειάζονται όλα τα ρολόγια για ακριβής μετρήσεις , το έχω 2μηνες περίπου και το ευχαριστιέμαι σε κάθε δραστηριότητα.... Πανέμορφο με φτηνές επιλογές σε λουράκια και δοκιμαζμενη οθόνη σε χτυπήματα χωρίς γρατζουνιές.....
    • καλησπέρα παιδιά το ρολόι τα σπάει αλλά θέλω μια βοήθεια που δεν την βρίσκω, θέλω να χειρίζομαι την κάμερα του κινητού από το ρολόι, και εάν όχι να βλέπω από το ρολόι ότι βλέπει η κάμερα, τουλάχιστον να έχει επιλογή να τραβάω φωτογραφία βίντεο από μακριά με το ρολόι, ξέρει κανείς;
    • Καλημέρα, σκέφτομαι να αγοράσω το Stratos, αλλά με προβλημαζει τι γίνεται μετα από δύο χρόνια που θα έχει πέσει η απόδοση της μπαταρίας. Υποθετω ότι είναι one body κατασκευή που δεν ανοίγειι εύκολα... Οπότε η φάση ειναι δίνεις 170 ευρώ με ημερομηνία λήξης λόγω μπαταρίας σωστά? Ευχαριστώ
    • Διαφήμιση
    • Ο/H RadioactiveToy έγραψε:

      Καλημέρα, σκέφτομαι να αγοράσω το Stratos, αλλά με προβλημαζει τι γίνεται μετα από δύο χρόνια που θα έχει πέσει η απόδοση της μπαταρίας. Υποθετω ότι είναι one body κατασκευή που δεν ανοίγειι εύκολα... Οπότε η φάση ειναι δίνεις 170 ευρώ με ημερομηνία λήξης λόγω μπαταρίας σωστά? Ευχαριστώ
      Δεν είναι στάνταρ ότι μετά από 2 χρόνια θα πέσει η μπαταρία αν και θα είναι λογικό αλλά παρ όλα αυτά μετά από 2 χρόνια αγοράζεις άλλο ή απλά το φορτίζεις πιο συχνά, στο gearbest θα το βρεις με 147 ευρώ περίπου
    • το ρολόι είναι τέλειο και δεν εχει σε τίποτα να ζηλέψει από garmin των 500 ευρώ.
      ο φωτισμός απίστευτος και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σχολιάστηκε αρνητικά..
      ο καρδιακός παλμός σε ηρεμία είναι οκ..
      όταν πέφτει πολύ ίδρωμα εκεί χαλάνε αρκετά τα πράγματα..
      η μπαταρία κρατάει περίπου 5 μέρες..
      η έκδοση λογισμικού 2.3.4 νομίζω ότι χάλασε λίγο το μετρητή βημάτων αλλά καλύτερα αυστηρός παρά να μετρά το πιάσιμο του καφέ από το τραπεζάκι..

      ελπίζω κάποια στιγμή να δοθεί η δυνατότητα (με λογισμικό ) απάντησης μηνυμάτων και κλήσεων
      τότε θα αγγίξει την τελειότητα..
      Xiaomi Redmi Note 2 5
    • Καλησπέρα στην ομάδα. Νέος με stratos. Μια βοήθεια θα ήθελα.
      Έχω βάλει να μου έρχονται ειδοποιήσεις σε διάφορες εφαρμογές. Πχ messenger, Viber. Όταν μου έρχονται τα μηνύματα ενώ χτυπάει η δόνηση και εμφανίζεται το μήνυμα στην οθόνη, η οθόνη δεν φωτίζεται. Έψαξα για καμία επιλογή αλλά δεν βρήκα κάτι. Έτσι γίνετε και σε εσάς;
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    • τελικά λειτουργησα το ρολόι. δεν εχω εμπειρία απο τέτοια ρολόγια. θεωρώ την οθόνη του τουλάχιστον τραγικη. σαν τις πρώτες έγχρωμες τηλεοράσεις που προσπαθουσες να πείσεις τον εαυτό σου οτι είναι εγχρωμες. κατα τα άλλα μουρατο εμφανισιακά.
    • Διαφήμιση
    • Γειά σας παιδιά.
      Μία ερώτηση και από εμένα.Εχει δουλέψει κάποιος το ρολόι σέTrail Run mode να μου πει αν του έδειχνε σωστά?
      Εμένα χτες πρώτη φορά που το δοκίμασα σε αυτό το mode μου κόλλαγε. :(