Διαφήμιση

AMAZFIT 2

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H mousel έγραψε:

      Η προσφορά που είχε το gearbest συνεχίζει μέσω του link . Περίπου στα 150. Έκανα παραγγελία τη Δευτέρα. Όταν παραλάβω (κάποια στιγμή....) θα γράψω εντυπώσεις. Με βάση τα χαρακτηριστικά του η τιμή μοιάζει ικανοποιητικότατη. Στην πράξη θα φανεί.
      Είναι η global version ή πειραγμένη κινέζικη; Με τι τρόπο αν επιτρέπεται και κόστος για αποφυγή τελωνείου;
      Το έχω βρει εδώ Huami-Amazfit-Stratos-Smart-Sports-Watch-2-Black-392975.html?Currency=USD&utm_medium=referral&utm_campaign=jenny&utm_term=gr.gizchina.com&admitad_uid=49ea46e1367d1911773f9f1abdca0869&utm_source=admitad plus 19 € μεταφορικα..

      Στάλθηκε από το MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

      NasDriver: Non affiliate link removed. FORUM RULES
    • Δεν αναφέρει global version αλλά ότι είναι η αγγλική (πιθανότατα να είναι πειραγμένη κινέζικη, θα δείξει). Υπάρχει δυνατότητα αν θέλεις να το πειράξεις και να βάλεις τη global (μπορείς να βρεις ήδη σχετικά manual στο youtube), αν και δε νομίζω να το σκαλίσω, τουλάχιστον στην αρχή. Με registered και belgium post έκανα την παραγγελία. Το τελωνείο δεν ξέρω αν θα το αποφύγω, αλλά το gearbest με αυτόν τον τρόπο, όπως έχω διαβάσει, σου επιστρέφει το ποσό του τελωνείου αν στο τσιμπήσουν. Όλα αυτά βέβαια με επιφύλαξη. Συνήθως αγοράζω από banggood, αλλά η διαφορά στην τιμή ήταν τέτοια που προτίμησα gearbest.
    • Ο/H mousel έγραψε:

      Δεν αναφέρει global version αλλά ότι είναι η αγγλική (πιθανότατα να είναι πειραγμένη κινέζικη, θα δείξει). Υπάρχει δυνατότητα αν θέλεις να το πειράξεις και να βάλεις τη global (μπορείς να βρεις ήδη σχετικά manual στο youtube), αν και δε νομίζω να το σκαλίσω, τουλάχιστον στην αρχή. Με registered και belgium post έκανα την παραγγελία. Το τελωνείο δεν ξέρω αν θα το αποφύγω, αλλά το gearbest με αυτόν τον τρόπο, όπως έχω διαβάσει, σου επιστρέφει το ποσό του τελωνείου αν στο τσιμπήσουν. Όλα αυτά βέβαια με επιφύλαξη. Συνήθως αγοράζω από banggood, αλλά η διαφορά στην τιμή ήταν τέτοια που προτίμησα gearbest.
      Θα προτιμήσω οταν το πάρω να είναι η global. Δεν θέλω να πειραματιστώ με το ρολόι όπως με το κινητό μου. Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

      Στάλθηκε από το MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα στην παρέα, ενδιαφέρομαι και εγώ για το amazfit stratos και ήθελα να ρωτήσω αν είναι καλή ιδέα να το αγοράσω από geekbuying με 1 40ευρω που τρέχει τώρα στην αγγλική έκδοση μιας και δεν βλέπω κάτι σε global με multilanguage μενού, επίσης θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να μου πει πως αν αν βάλω 20 ευρώ στο τιμολόγιο θα αποφύγω τελωνείο?
      Αν μπει τελωνείο πόσο φόρο θα πληρώσω?, ρωτάω γιατί το βρήκα στο ebay αποστολή από Ιταλία 196τελικη με τα μεταφορικα
    • Αγορασε το από gearbrst με belgium post.δεν ξέρω εάν τρέχει καμία προσφορά τώρα ,εγώ το αγόρασα με 147 ευρώ.μιλαμε πάντα για την global έκδοση (στο gearbest την ονομάζουν english version- είναι το ίδιο πράγμα να ξέρεις)
    • Το βρήκα μόλις στο honorbuy σε ευρωπαϊκή αποθήκη με 161ευρω κομπλέ μεταφορικά, αλλά με ανυσηχει το μν που έχουν κάτω στη σελίδα που λέει δεν υποστηρίζεται από την xiaomi..δεν θα έχει εγγύηση δηλαδή? Ποια η γνώμη σας να το παρω?
      Images
      • Screenshot_2018-05-03-08-28-47-713_com.android.chrome.png

        253 kB, 1.080×1.920, viewed 179 times
    • Διαφήμιση
    • Απλά εννοεί πως δεν είναι το επίσημο Shop της Xiaomi.
      Δεν έχει καμμία σχέση με εγγύηση .. :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Καλησπέρα σας.
      Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω το εν λόγω ρολόι. Ήθελα να ρωτήσω εαν το αγοράσω από κάποιο σκρουτζομαγαζο έστω στα 200 € λέτε να μην είναι η σωστή συσκευή ή κινέζικη έκδοση?
    • Ο/H darkmaster9077 έγραψε:

      Καλησπέρα σας.
      Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω το εν λόγω ρολόι. Ήθελα να ρωτήσω εαν το αγοράσω από κάποιο σκρουτζομαγαζο έστω στα 200 € λέτε να μην είναι η σωστή συσκευή ή κινέζικη έκδοση?
      Καλημέρα φίλε μου, νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να μην είναι καλή η συσκευή, σίγουρα η αγορά από Ελλάδα ίσως να σε κάνει να νιώθεις πιο ασφαλής αλλά όλα είναι σχετικά, είναι μην σου τύχη, το αγόρασα απο honorbuy και ευρωπαϊκή αποθήκη, σε 4 εργασιμες το πήρα, αγγλική(international) έκδοση τελική τιμή με μεταφορικά και χωρίς άγχος τελωνείου στα 160 ευρώ, αυτή είναι η προσωπική μου εμπειρία.
    • Διαφήμιση
    • Καλημέρα,

      το έχει πάρει κανείς το Stratos? Εντυπώσεις για χρήση fitness tracker, αθλήματα, ποδηλασία, γυμναστήριο, gps navigation με gpx import?
      Μήπως είναι λίγο μεγάλο για να το φοράς ενώ αθλείσαι?
      Σκέφτομαι και εγώ να το πάρω, επειδή όμως δεν υπάρχει πουθενά ανοιχτό να το δω το καθυστερώ. Από την άλλη το Pace δίχνει τίμιο, φαίνετε ότι θα πάρει αναβάθμιση και σε WOS 2, οπότε λειτουργικά θα είναι το ίδιο με εξαίρεση water resistant 5ATM, τα 3 πλήκτρα, και VO2Max.

      Έχει κανείς να πει εντυπώσεις?
      Smartphone: HTC Wildfire -> Star W007 -> Jiauy G2FW -> Xiaomi Redmi 2 2GB
      Tablet: Ramos i9