Διαφήμιση

Προβλημα μπαταριας σε Redmi note 2

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Προβλημα μπαταριας σε Redmi note 2

      Καλησπέρα.Με συγχωρείτε αν η απορία μου έπρεπε να ειναι σε άλλο σημείο της σελίδας.
      Εχω το redmi note 2 σχεδόν 2 χρόνια,είχα κάποια θεματα με την μπαταρία εδω και λίγο καιρό,μία μου κράταγε μια μέρα, μία δεν έβγαζε 2ωρο με την ίδια χρήση.
      Πίστευα οτι θα φτιάξει με την καινούρια RΟΜ(8.2.1) που ανεβάσατε αλλα πάλι τα ίδια.
      Ότι τσεκάρισμα έχω κάνει στην μπαταρία δεν μου δείχνει κάποιο πρόβλημα.
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    • Ο/H Kpap έγραψε:

      Καλησπέρα.Με συγχωρείτε αν η απορία μου έπρεπε να ειναι σε άλλο σημείο της σελίδας.
      Εχω το redmi note 2 σχεδόν 2 χρόνια,είχα κάποια θεματα με την μπαταρία εδω και λίγο καιρό,μία μου κράταγε μια μέρα, μία δεν έβγαζε 2ωρο με την ίδια χρήση.
      Πίστευα οτι θα φτιάξει με την καινούρια RΟΜ(8.2.1) που ανεβάσατε αλλα πάλι τα ίδια.
      Ότι τσεκάρισμα έχω κάνει στην μπαταρία δεν μου δείχνει κάποιο πρόβλημα.
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
      Καλησπερα @Kpap σε καμια περίπτωση μην περιμένεις να ειναι ιδια η διάρκεια της μπαταρίας μετα απο 2 χρονια...Ειδικα απο την στιγμή που οπως βλέπεις οποια ρομ και να βαλεις πλεον ειναι το ιδιο!
      Δες βεβαία μηπως κατέβασες-άρχισες να χρησιμοποιείς καποια εφαρμογή που καταναλώνει αρκετή μπαταρια.
    • Την συγκρίνω με πριν από 3-4 μήνες φυσικά και γνωρίζω ότι μετα από 2 χρόνια δεν θα έχω την ίδια απόδοση.Αποτι μου δείχνει η μπαταρία καταναλώνεται σε φυσιολογικά πλαίσια απλα τελειώνει γρήγορα.Μήπως γνωρίζεις αν πάρω καινούρια αν θα έχω καλύτερη απόδοση?
      Ευχαριστώ και πάλι για τον χρόνο σου
    • Διαφήμιση