Διαφήμιση

Είστε ευχαριστημένοι από τις ευρυζωνικές υπηρεσίες της Cosmote (Internet)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Είστε ευχαριστημένοι από τις ευρυζωνικές υπηρεσίες της Cosmote (Internet)

      Πόσο ικανοποιημένοι είστε από τις ευρυζωνικές υπηρεσίες της Cosmote ; 17
      1.  
        Αρκετά (10) 59%
      2.  
        Απόλυτα (3) 18%
      3.  
        Μέτρια (3) 18%
      4.  
        Θα μπορούσε να ήταν καλύτερα (1) 6%
      5.  
        Χάλια (0) 0%


      Είναι μία μικρή δημοσκόπηση για να δούμε κατά πόσο σας ικανοποιούν οι ευρυζωνικές υπηρεσίες (Internet) που σας παρέχει η Cosmote.
      Θα παρακαλέσουμε όλους όσους συμμετέχουν, να αναφέρουν και λίγα λόγια για την σύνδεση που έχουν.
      Οι ευρυζωνικότητα καλύπτει και τις 2 περιπτώσεις σύνδεσης όπως την κανονική σύνδεση μέσω το επίγειου δικτύου (ADSL - VDSL - και οπτικών ινών), αλλά και μέσω του δικτύου κινητής τηλεφωνίας (4G).



      Αν θέλετε μπορείτε να ενσωματώσετε και διάφορα Speed-Test όπως αυτό της Ookla => Flash Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Κύριο τηλέφωνο στο κινητό Cosmote, πολύ καλό σήμα σε πολλές περιοχές, ειδικά το 4G, αλλά ακόμα και η Cosmote έχει περιοχές στο Γύθειο που δεν πιάνεις πάνω από Edge :(
      Ψήφισα αρκετά...
    • γενικά όλα αυτά τα δίκτυα στην Ελλάδα είναι κυρίως για την πρωτεύουσα και αν στην πρωτεύουσα υπάρχουν θέματα φανταστείτε στην επαρχία όπου στο μεγαλύτερο μέρος οι ιδιωτικες εταιρείες πατάνε πανω στο δίκτυο του οτε.Το καφαο σε μένα ( εχω δίκτυο ΟΤΕ) είναι ακριβώς μπροστά στο σπίτι μου.Θελετε να δείτε ταχύτητες ? Καμία σχέση με αυτά που πληρώνεις και να μην αναφερω οτι όταν αστραφτει στην Θεσσαλονίκη κόβεται το ρεύμα στην περιοχή μου ( που λέει ο λόγος ενδεικτικό της ποιοτητας του δικτύου που δεν βλέπω να έχει αλλάξει ιδιαίτερα από την δεκαετία του 80) Με την Ευρώπη ? Δεν συγκρίνεται, και δεν αναφέρουμε ΗΠΑ ή ακόμα ακόμα Σινγκαπουρη.. εε το μέτρια είναι νομίζω αρκουντος καλά!
    • Διαφήμιση
    • Είμαι στην Cosmote τον τελευταίο 1 χρόνο. ήρθα στην Cosmote από HOL (Vodafone) και πιο μπροστά Forthnet. Μέχρι τώρα δεν είμαι ευχαριστημένος. Μόνο από την αλλαγή από Vodafone σε Cosmote έχασα 0,5ΜΒ στο κατέβασμα. Απ' ότι κατάλαβα από την εμπειρία των τελευταίων χρόνων, η Cosmote, Forthnet παίζουν στα ίδια επίπεδα και λίγο πιο πάνω είναι η Vodafone. Για 1 (ένα) μήνα δοκίμασα What's up της Cosmote και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Στα σημεία που το χρησιμοποιούσα (Δουλειά - Σπίτι κ.τ.λ.) είχε πολύ κακό σήμα. Το 4G το έβλεπα σπάνια και το πιο άσχημο ήταν που στην δουλειά έφτανε σε σημείο να μην μπορώ να κάνω κλείσεις.

      Το μόνο που ελπίζω τώρα είναι να υπάρξει κάποια βελτίωση με τις οπτικές που περνάνε στην περιοχή μου, αλλιώς πίσω στην Vodafone.
      Xiaomi Mi 9 (Cepheus)- MiUi 11 by Xiaomi-Miui.gr 12.5.6 Stable - TWRP : 3.3.1_25/08/2019 Android 10


      :) Γίνε και εσύ VIP μέλος και βοήθα αυτούς που σε βοηθάνε. :)

      (bell)
      Μπορεί να κάνω λάθος - δες τι λένε και οι άλλοι
      Amazfit Custom WatchFaces
    • Είστε ευχαριστημένοι από τις ευρυζωνικές υπηρεσίες της Cosmote (Internet)

      Cosmote vdsl 50 στην ανατολική Θεσσαλονίκη είχα για τέσσερα περίπου χρόνια. Οι ταχύτητες ποτέ δεν ξεπέρασαν τα 30 mbps. Τον τελευταίο καιρό μάλιστα έφτασε στα 16mbps και δεν μπορούσαν με τίποτα να την ανεβάσουν. Παρόλα αυτά ούτε κουβέντα για μείωση τιμής. Άλλαξα πάροχο και έχω τώρα 30 πάλι. Και με αρκετά φθηνότερο συμβόλαιο.
      Έχω την εντύπωση ότι μετά τις αλλαγές που κάνανε στην περιοχή μου για την αναβάθμιση του δικτύου τους, το μπέρδεψαν λίγο το πράγμα μη πω τίποτε χειρότερο.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Καρτοκινητο Cosmote στην περιοχή που κινούμαι πολύ καλό σήμα 4g συνήθως............... στο σπίτι άλλη εταιρεία γιατί ήξερα από φίλο τεχνικο ότι ΟΤΕ Cosmote κλπ δεν φέρνει πάνω από 2 mbps ........απορώ πως η έταιρεια που έχω μου δίνει καθαρά 11mbps με πολλές μετρήσεις μηνιαία!!!! :)
      Ηλίας
    • Ο/H geo13z έγραψε:

      Cosmote vdsl 50 στην ανατολική Θεσσαλονίκη είχα για τέσσερα περίπου χρόνια. Οι ταχύτητες ποτέ δεν ξεπέρασαν τα 30 mbps. Τον τελευταίο καιρό μάλιστα έφτασε στα 16mbps και δεν μπορούσαν με τίποτα να την ανεβάσουν. Παρόλα αυτά ούτε κουβέντα για μείωση τιμής. Άλλαξα πάροχο και έχω τώρα 30 πάλι. Και με αρκετά φθηνότερο συμβόλαιο.
      Έχω την εντύπωση ότι μετά τις αλλαγές που κάνανε στην περιοχή μου για την αναβάθμιση του δικτύου τους, το μπέρδεψαν λίγο το πράγμα μη πω τίποτε χειρότερο.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Μια από τα ίδια και στα Πεύκα. Ξεκίνησε το συμβόλαιο vdsl30 με 26 download και έφτασε σε λίγους μήνες τα 18-19. Αφού γκρίνιαξα για διάστημα η γραμμή επανήλθε στα 26-27.
      Και το αστείο είναι πως έχουν εμπορικά διαθέσιμη 50αρα συμβόλαιο το οποίο και βεβαίως δεν μπορούν να υποστηρίξουν.
      Θέλει ακόμα πολύ δουλειά και επένδυση το θέμα Διαδίκτυο στη χώρα μας.