Διαφήμιση

Πρόβλημα Καθορισμού ετικέτας ως διαφήμιση

    • Απαντήθηκε

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα Καθορισμού ετικέτας ως διαφήμιση

      Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
      Πρώτα να σας δώσω συγχαρητήρια και να σας ευχαριστήσω για την πολύ καλή δουλειά που κάνετε και για το χρόνο που αφιερώνετε εδώ.
      Στο θέμα τώρα.
      Έχω εδώ και 3 εβδομάδες το πρώτο μου Xiaomi redmi note 4 αγορασμένο από Ελλάδα. Χθες προσπαθούσα να κάνω εγγραφή στο forum αλλά στο πεδίο κωδικός δεν μπορούσα να γράψω τίποτα. Κράτησα πατημένο μήπως ενεργοποιείτο και μου έβγαλε μήνυμα στο κάτω μέρος της οθόνης <Καθορισμού ετικέτας ως διαφήμιση>. Παρόλο που δεν ξέρω τι είναι αυτό το πάτησα και το πεδίο του κωδικού εξαφανίστηκε. Ξέρει κάποιος πως μπορώ να το επαναφέρω? Χρησιμοποιώ τον Browser της Xiaomi.
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων
      Images
      • Screenshot_2018-01-18-00-54-21-076_com.android.browser.png

        165,14 kB, 1.080×1.920, viewed 141 times
    • Καταρχήν, καλώς ήρθες και καλοδούλευτο το νέο σου xiaomi. :thumbup:
      Δεν κατεβάζεις αδερφέ τον Chrome και να δοκιμάσεις να κάνεις εγγραφή από εκεί;
      Επίσης μπορείς να εγκαταστήσεις την εφαρμογή της κοινότητας: miuihellas.apk

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Δεν υπάρχει πρόβλημα εγγραφής.
      Ως πρώτο βήμα επιλέγεις το όνομα μέλους και δεν βάζεις Κωδικό.
      Μετά πατάς στην Καταχώρηση και σε πηγαίνει στην σελίδα αποδοχής των κανόνων της κοινότητας.
      Αφού κάνεις αποδοχή των όρων χρήσης, μετά σε πηγαίνει στην οθόνη με την εγγραφή όπου δηλώνεις τα στοιχεία σου και ότι άλλο ζητηθεί, όπως e-mail - φύλο - συσκευές κτλ.
      και εκεί συμπληρώνεις τον κωδικό σου και του κάνεις και επαλήθευση για να βεβαιωθείς πως δεν τον έχεις λάθος.

      Στην πρώτη οθόνη, απλά γράφεις το όνομα μέλους που θέλεις να έχεις και όχι τον κωδικό.
      Για αυτό δεν σε αφήνει να βάλεις κωδικό εκεί... :D

      Κωδικό στην πρώτη οθόνη σε αφήνει να βάλεις ΜΟΝΟ αν ήδη είσαι μέλος, και θέλεις απλά να συνδεθείς.
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Διαφήμιση
      • Σας σας ευχαριστώ και τους δύο την εγγραφή την έκανα από το PC και όντως Είδα τη διαδικασία και είναι αυτή που περιγράφεις. Τώρα δουλεύω με το Google Chrome αλλά δυστυχώς το onb-oard με βολεύει καλύτερα. Όπως βλέπετε και στη φωτογραφία που Έχω αναρτήσει το πεδίο εισαγωγής κωδικού έχει εξαφανιστεί και αυτό θέλω να επαναφέρω Γιατί μου το έχει κάνει και σε κάποιες άλλες ιστοσελίδες. Καλημέρα να έχετε.
    • Ο κωδικός είναι ακριβώς κάτω από το πληκτρολόγιο που γράφεις, αν σύρεις την σελίδα λίγο πιο πάνω θα τον δεις :)
    • Δυστυχώς δεν υπάρχει το πεδίο του κωδικού. Πιο κάτω υπάρχουν οι όροι του forum αλλά όμως είναι με άχνα γράμματα. Ευχαριστώ πολύ πάντως.

      =============== Ιαν 21st 2018, 8:56pm ===============
      Έτσι για την ιστορία έκανα επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και ησύχασα. Ευχαριστώ πολύ.