Διαφήμιση

Xiaomi Mi Max 3: με μπαταρία 5500 mAh και bezel less οθόνη 7 ιντσών;

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Mi Max 3: με μπαταρία 5500 mAh και bezel less οθόνη 7 ιντσών;



      Οι φήμες δεν έχουν τελειωμό σήμερα και μετά τις πληροφορίες για το «μυστηριώδες» Mi 6X,
      πριν λίγο μάθαμε νέα για το Xiaomi Mi Max 3, που θα το δούμε το 2018!

      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Τα σπάει

      Απλά το επόμενο μου κινητό να κ κάποια εταιρία που ακούει το κόσμο, είδε βασικά κ την πατάτα με τομιχ 2 που το έκανε πιο μικρό από 6.44 σε 6 κ έπιασε πάτο σε πωλήσεις σε σχέση με το 1 οπότε παίρνει το Ρίσκο κ σίγουρα θα πάει σφαίρα!
    • Δεν είναι πατάτα το mix 2, μια χαρά συσκευή είναι, ΑΛΛΑ για όσους θέλουν μεγάλη οθόνη σε αξιοπρεπή συσκευή,
      υπήρχαν μόνο το (ακριβό) πρώτο mix και το (αδύναμο) max 2. Θα το περιμένω, ακόμα και μόνο με τον 630 να βγεί, μια χαρά θα είναι. :thumbup:

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Διαφήμιση
    • εγώ παιδιά που έχω το 1 με τις 6,44 ίντσες είμαι οκ αλλά μέχρι εκεί.....αν ανέβει κι άλλο δεν θα μοιάζει με κινητό.
    • Δεν μεγαλώνει σε μέγεθος σε 7 ίντσες 18:9, περίπου στο ίδιο μέγεθος θα είναι αλλά όχι τόσο πλατύ. Σαν ένα μεγαλύτερο Redmi 5 το περιμένω να είναι σε σχεδίαση.

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Ο/H koylis έγραψε:

      Απλά το επόμενο μου κινητό να κ κάποια εταιρία που ακούει το κόσμο, είδε βασικά κ την πατάτα με τομιχ 2 που το έκανε πιο μικρό από 6.44 σε 6 κ έπιασε πάτο σε πωλήσεις σε σχέση με το 1 οπότε παίρνει το Ρίσκο κ σίγουρα θα πάει σφαίρα!
      δηλαδή πήγε άπατη μια συσκευή επειδή έγινε πιο προσιτή ; (όσον αφορά το μέγεθος)
      μη νομίζετε , δεν είστε πλειοψηφία εσείς που θέλετε άνω των 6 ιντσών :)

      το 1 δεν είχε καν ανταγωνισμό (όσον αφορά το design) επίσης (δεν ξέρω αν έγινε και στο 2) είχε και θέματα κατασκευής η εταιρία (δεν υπήρχε απόθεμα γενικά)

      τώρα αν υπάρχουν πουθενά οι πωλήσεις του 1 και του 2 θα ήθελα να τις δω
    • Φίλε δεν είναι θέμα ούτε γούστο μου ούτε ιδέας μου, τι πούλησε ένα κινητό το οποίο δεν έκανε διεθνή άνοιγμα δεν έβγαλε μεγάλη παραγωγή κ τι το επόμενο μοντέλο του; σε νούμερα μιλάω! Και ο λόγος κατά βάση είναι ένας, κινητό 6.44 χωρίς bezel, δεν κοιτάει η πλειοψηφία ούτε επεξεργαστές ούτε υλικά ούτε κάμερες.
      Κ δεν το λέω επειδή μου αρέσουν τα μεγάλα κινητά λέω ότι έφαγε σφαλιάρα η εταιρία κ θα δείτε είτε μιχ είτε μαχ τα επόμενα κάτω από 6.44 οθόνη δεν θα έχουν. Ακριβώς για έναν κ μόνο λόγο το κοινό η πελατεία κ η αγορά μίλησε! Κ καλά κάνει η χιαομι και ακούει κ βλέπει!
      Τώρα αρέσουν στον καθένα δεν αρέσουν οι παντόφλες κάνει τουμπεκί γιατί μιλάει η πλειοψηφία.
      Και για να τελειώνει το θέμα εδώ απλά κ λαϊκά εάν η χιαομι βγάλει ακριβώς το ίδιο κινητό σε δυνατότητες κ όλα, παρά μόνο οθόνη 6(η μικρότερη), κ 6.44 να ξέρετε σε διεθνή επίπεδο το 6.44 θα πουλήσει περισσότερο, αρέσει δεν αρέσει σε κάποιους, έχω βαρεθεί εδώ κ τουλάχιστον δύο χρόνια την ίδια αντιπαράθεση και τα ίδια κ τα ίδια, ΑΡΈΣΕΙ ΔΕΝ ΑΡΈΣΕΙ ΣΕ ΚΆΠΟΙΟΥΣ ΤΑ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΑ ΠΟΥΛΆΝΕ!!!
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Alex_MLT έγραψε:

      Δεν μεγαλώνει σε μέγεθος σε 7 ίντσες 18:9, περίπου στο ίδιο μέγεθος θα είναι αλλά όχι τόσο πλατύ. Σαν ένα μεγαλύτερο Redmi 5 το περιμένω να είναι σε σχεδίαση.
      ΕΔΩ είσαι! Ασυζητητί!!! :thumbsup:
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Ο/H koylis έγραψε:

      Φίλε δεν είναι θέμα ούτε γούστο μου ούτε ιδέας μου, τι πούλησε ένα κινητό το οποίο δεν έκανε διεθνή άνοιγμα δεν έβγαλε μεγάλη παραγωγή κ τι το επόμενο μοντέλο του; σε νούμερα μιλάω! Και ο λόγος κατά βάση είναι ένας, κινητό 6.44 χωρίς bezel, δεν κοιτάει η πλειοψηφία ούτε επεξεργαστές ούτε υλικά ούτε κάμερες.
      Κ δεν το λέω επειδή μου αρέσουν τα μεγάλα κινητά λέω ότι έφαγε σφαλιάρα η εταιρία κ θα δείτε είτε μιχ είτε μαχ τα επόμενα κάτω από 6.44 οθόνη δεν θα έχουν. Ακριβώς για έναν κ μόνο λόγο το κοινό η πελατεία κ η αγορά μίλησε! Κ καλά κάνει η χιαομι και ακούει κ βλέπει!
      Τώρα αρέσουν στον καθένα δεν αρέσουν οι παντόφλες κάνει τουμπεκί γιατί μιλάει η πλειοψηφία.
      Και για να τελειώνει το θέμα εδώ απλά κ λαϊκά εάν η χιαομι βγάλει ακριβώς το ίδιο κινητό σε δυνατότητες κ όλα, παρά μόνο οθόνη 6(η μικρότερη), κ 6.44 να ξέρετε σε διεθνή επίπεδο το 6.44 θα πουλήσει περισσότερο, αρέσει δεν αρέσει σε κάποιους, έχω βαρεθεί εδώ κ τουλάχιστον δύο χρόνια την ίδια αντιπαράθεση και τα ίδια κ τα ίδια, ΑΡΈΣΕΙ ΔΕΝ ΑΡΈΣΕΙ ΣΕ ΚΆΠΟΙΟΥΣ ΤΑ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΑ ΠΟΥΛΆΝΕ!!!

      βασικά δεν λες απολύτως τίποτα :)

      δεν μπορούσε να βγάλει μεγάλη παραγωγή , δεν έκανε "διεθνή" (λες και κάνουν όλες οι συσκευές) άνοιγμα
      και να ήθελε να κάνει , εφόσων δεν μπορεί να βγάλει μεγάλη παραγωγή ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κάνει

      μη μου συγκρίνεις Mix με Max , σε παρακαλώ , αλλιώς θα συγκρίνω mi6 με redmi 5a
      καμία σχέση

      και τα ροζ κινητά πουλάνε , ας βγάζει μόνο ροζ γιατί αρέσουν π.χ. στην κοπέλα σου

      το max ειδικά δεν θα έπρεπε καν να λέγετε "ΜΙ"
      ένα REDMI είναι με μεγαλύτερη οθόνη ,τίποτα περισσότερο , μόνο αυτό θα έπρεπε να σε κάνει να καταλάβεις ότι , όχι δεν είναι η συσκευή που θα πουλήσει περισσότερο

      και τώρα έχει απλά καλύτερο επεξεργαστή για να μπει στην θέση του "παλιού" καλού Note που στη σειρά 5 τα σκότωσε
      έβαλε σε κινητό μεγέθους νοτε , specs τύπου των μικρών redmi οπότε πάνε οι καλύτεροι 660/630 σε αυτό
    • Το είδα εχθές δευτερόλεπτα μετά την ειδοποίηση από το telegram. :D
      Για να δούμε τι και πότε θα έρθει κατά Ευρώπη μεριά (και πόσο θα ζητάνε..)..

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Διαφήμιση