Διαφήμιση

MIUI.eu VS official

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • MIUI.eu VS official

      Καλησπέρα στη παρέα, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα τεχνολογικό μου δίλημμα. Βασικά δεν είναι και τόσο διλλημα γιατί έχω κατασταλάξει μέχρι στιγμής, πρόκειται για την επιλογή ανάμεσα στην ελληνική ρομ η οποία ξέρω ότι η πηγή της είναι από την Αγγλική κοινότητα, και στην επίσημη της XIAOMI.
      Και ερωτώ, έχει τύχει σε κάποιον να του δουλεύει καλύτερα το τηλέφωνο με την επίσημη? Πριν από 10 μέρες πήρα στα χέρια μου ένα redmi 4x global και όπως ήταν επόμενο έκανα ενέργεια για ξεκλείδωμα και εγκατάσταση της XTRV, δεν υπήρχε άλλη περίπτωση μιας και είναι η 3η μου συσκευή xiaomi (redmi note 2,mi 4s) και ήμουν πολύ ευχαριστημένος από την απόδοση της Ρομ, αλλά ρε σεις στο redmi 4x το ένιωθα ότι δούλευε ανετα , δοκίμασα και Dev και stable. 2 πραγματακια εντόπισα περισσότερο, 1 οι ενημερώσεις όπως messenger Viber Tapatalk, και 2 ότι κολλουσανε τα widgets. Σαν έσχατη λύση είπα να δοκιμάσω την official stable, την έβαλα ,σεταρα τη συσκευή και δουλεύει κομπλετανς. Ξαναλέω με όλα αυτά που είπα δεν μειώνω την αξία της ελληνικής Ρομ , δεν μπορω άλλωστε να το κανω.

      ΥΣ. ΚΡΑΞΤΕ ,ΓΙΟΥΧΑΡΕΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΣΗΚΩΝΩ.... ΜΗ ΜΑΣΑΤΕ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ

      Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Η φαντασία είναι πιο σημαντική από τη γνώση.
      Albert Einstein :shock: