Διαφήμιση

AΠΟ ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΣΚΡΟΥΤΖ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΧΙΑΟΜΙ REDMI NOTE 4/64 snapdragon με 800 μπαντα?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • AΠΟ ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΣΚΡΟΥΤΖ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΧΙΑΟΜΙ REDMI NOTE 4/64 snapdragon με 800 μπαντα?

      Καλησπερα παιδια ειμαι νεο μελος και θα χρειαστω την βοηθεια σας μετα απο πολυ σκεψη σκεφτηκα να αγορασω απο το youhou(μαγαζι στην δραμα επισημος πωλητης xiaomi Κινητων με 2 χρονια εγγυηση και τζαμι και θηκη μαζι στα 186.50€)
      Xiaomi Redmi Note 4 (Snapdragon) 4GB/64GB Global Version Black
      το xiaomi redmi note 4 4/64 snapdragon εχω καποιες αποριες θα εχει 800 μπαντα? θα εχει official rom της xiaomi και θα παιρνει ολες τις αναβαθμησεις απο την xiaomi και με ελληνικα?(αν εχει αγορασει κανεις ας πει)Ειναι αξιοπιστο μαγαζι ή θα κλαψω??Επισης διαβασα στο youhou λεει 2 χρονια εγγυηση καταστηματος...να ανησυχησω?Γτ στην αθηνα οπου μενω το μονο μαγαζι με 2 χρονια εγγυηση μαγαζιου ειναι ενα αλλο και στοιχιζει επιπλεον 25€ αρα παει στα 206 και δεν ειναι και επισημος πωλητης...!Ακουω γνωμες...
      Και τι σημαινει τελοσπαντων ειναι επισημος πωλητης διανομεας της xiaomi?Τι διαφορα εχει με τα αλλα σκρουτσομαγαζα?Τι κερδιζω εγω?
      ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :) :) :) :) :) :) :) :) :) !!
    • Όπου βλέπεις εγγύηση καταστήματος είναι εισαγωγή-πώληση του καταστήματος.
      Στην ουσία πουθενά δεν θα βρεις εγγύηση αντιπροσωπίας γιατί δεν απλά, δεν υπάρχει ακόμα αντιπροσωπία.

      Για να πάρεις το μοντέλο με την Band 20 - 800Mhz θα ρωτάς εάν στο πλάι του κουτιού γράφει σε κόκκινο πλαίσιο Global Version, όπως στην φώτο :)

    • Επίσης αν θες να ελέγχεις την αξιοπιστία των καταστημάτων, να ρωτάς αν κόβουν τιμολόγιο. Αν σου λένε σούξου μούξου, μανταλάκια, τότε κάτι βρωμάει. ;)
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • Διαφήμιση