Διαφήμιση

Bluetooth

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Kαλημερα σας. εδω και καιρο χρησιμοποιω μια εφαρμογη στο κινητο μου Μ6 που συνδεεται με Bluetooth με ενα εκτυπωτακη μικρο και μπορω να τυπωνω αποδειξης. δουλευει αριστα. Πριν λιγες μερες λεω πηρα για τν ιδιο λογο ενα ΜΙ ΜΑΧ2 μιας και ειναι μεγαλυτερο σε μεγεθος θα βολεψει περισοτερο για την συγκεκριμενη δουλεια που θελω να κανω. αφου το ξεκλειδωσα και περασα σημερα την τελευταια ελληνικη xtrv οπως εχω και στο Μ6 και προσπαθω να το συνδεσω με Bluetooth με το εκτυπωτακη μου και δν μπορει να το βρει με τπτ για να τα κανω συνδεση.κατεβασα-διεγραψα ξανα την εφαρμογη εκανα επανεκινηση το κινητο τπτ. αναβαθμιση το playstore μουγκα. τι λετε να φταει.??
    • @ALXIOA
      δοκιμασες να ξεδηλώσεις τον εκτυπωτή από το παλιό κινητό και να τον βάλεις σε κατάσταση δήλωσης στο νέο; Κοίτα τις οδηγίες του εκτυπωτή.
    • ναι φιλε μου εννοειται. το εκανα ποσες φορες. με το ΜΙ6 οσες φορες το συνδεσα ξεσυνδεσα το βρηκε αμεσως. οπως και με ενα samsung j5-2017 ετσι για δοκιμη. με το ΜΙ ΜΑΧ2 δεν καταφερε να το εντοπιση καμια φορα. παρολο που εβαλα και την ελληνικη ρομ.. γιατι πριν μερες που το πηρα και ειχε global μεσα ουτε με αυτην καταφερε να συνδεθει.. και λεω ας βαλω την εληνικη ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ αλλα τπτ και με αυτην

      =============== Νοε 13th 2017, 2:30pm ===============
      Μπορω να πάρω backup με κάποιο τρόπο από το Mi6 τα αρχεία σύνδεσης bluetooth μόνο και να τα μεταφέρω στο mi Max.?? Μήπως και το αναγνώριση.??

      =============== Νοε 14th 2017, 11:57am ===============
      καποιος καμια ααααλλη ιδεα.?? Γιατι θα το βαλω για πουλημα και το λυπαμαι....
    • Διαφήμιση