Διαφήμιση

[XTRV-7.10.19 & ARΩMA] Έγινε η διανομή της νέας MIUI 9 XTRV & ARΩMA ROM σε όλους. (τελευτ. ενημέρωση 20/10 21:09)​

    • Ολοκληρώθηκε
    • ROM
    • Poll
    • Xiaomi
    • Miui Dev

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ναι όταν λέω ελληνική εννοώ την xtrv ;)

      Αν θες να περάσεις την ελληνική ακολουθείς τον οδηγό ==> Flash την Ελληνική ROM στο RedMi Note 4 (Nikel) για πρώτη φορά.

      Αν πάλι θες να περάσεις την official global θα τη περάσεις με τον ίδιο τρόπο που πέρασες και τη κινέζικη.
      Open-source is the future
    • Καλησπέρα κι από 'μένα, χθες το βράδυ πέρασα την νέα rom στο armani και όπως την προηγούμενη το πρόβλημα με τα μυνήματα παραμένει.
      Σε redmi 2 όλα καλά.
      Στο kenzo θα την περάσω σήμερα, αφού ήρθε επιτέλους η οθόνη και την περάσω το απογευματάκι.
      :thumbsup: :thumbsup:
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Theodore έγραψε:

      Καλησπέρα κι από 'μένα, χθες το βράδυ πέρασα την νέα rom στο armani και όπως την προηγούμενη το πρόβλημα με τα μυνήματα παραμένει.
      Σε redmi 2 όλα καλά.
      Στο kenzo θα την περάσω σήμερα, αφού ήρθε επιτέλους η οθόνη και την περάσω το απογευματάκι.
      :thumbsup: :thumbsup:
      στο αρμανι εγω εχωτην 7.10.26 βεβαια εκανα φορματ ντατα γιατι μου εβγαλε και καποια αλλα προβληματακια και μετα το φορματ επελεξα στησιμο νεας συσκευης και οχι επαναφορα...... απο την ημερα εκεινη ολα τελεια φαντασου εχω παρει σημερα μπακαπ απο την 7.10.26 για τον φοβο των ιουδαιων που λενε και περιμενω την καινουργια η καποια σωστη σταθερη οταν βγει!!!!λιγο με την μπαταρια...... που ειναι και παλια...... αλλα το εχω πεθανει γιατι απο ταχυτητα πεταει.......... καθολου θερμοκρασια με πολυ περισσοτερη χρηση απο πριν .....δεν ξερω αλλα ειχα και εγω θεμα μετα μηνυματα και την ασφαλεια πριν τωρα μετα τα παραπανω ολα τελεια για την ηλικια του τηλεφωνου!!!!!
      Ηλίας
    • Ο/H em56464 έγραψε:

      Ο/H Theodore έγραψε:

      Καλησπέρα κι από 'μένα, χθες το βράδυ πέρασα την νέα rom στο armani και όπως την προηγούμενη το πρόβλημα με τα μυνήματα παραμένει.
      Σε redmi 2 όλα καλά.
      Στο kenzo θα την περάσω σήμερα, αφού ήρθε επιτέλους η οθόνη και την περάσω το απογευματάκι.
      :thumbsup: :thumbsup:
      στο αρμανι εγω εχωτην 7.10.26 βεβαια εκανα φορματ ντατα γιατι μου εβγαλε και καποια αλλα προβληματακια και μετα το φορματ επελεξα στησιμο νεας συσκευης και οχι επαναφορα...... απο την ημερα εκεινη ολα τελεια φαντασου εχω παρει σημερα μπακαπ απο την 7.10.26 για τον φοβο των ιουδαιων που λενε και περιμενω την καινουργια η καποια σωστη σταθερη οταν βγει!!!!λιγο με την μπαταρια...... που ειναι και παλια...... αλλα το εχω πεθανει γιατι απο ταχυτητα πεταει.......... καθολου θερμοκρασια με πολυ περισσοτερη χρηση απο πριν .....δεν ξερω αλλα ειχα και εγω θεμα μετα μηνυματα και την ασφαλεια πριν τωρα μετα τα παραπανω ολα τελεια για την ηλικια του τηλεφωνου!!!!!
      Είχα κάνει κι εγώ στο armani, format data στην προηγούμενη αναβάθμηση, στησιμο νεας συσκευης αλλά πήρα το back up από το mi cloud.
      Στο kenzo αντικαταστάθηκε η οθόνη, πολύ καλή εφαρμογή αλλά χάλασα το ακουστικό και τώρα θα το δουλεύω με τα hands free αναγκαστικά, να μην τα πολυλογώ πέρασα και την νέα rom 7.11.2, όλα δουλεύουν καλά για την ώρα, οθόνη, μπαταρία, θερμοκρασία πολύ καλά.
      Συγχαριτήρια στα παιδια που ξημεροβραδιάζονται για μας :pleasantry: :pleasantry:
    • [XTRV-7.10.19 & ARΩMA] Έγινε η διανομή της νέας MIUI 9 XTRV & ARΩMA ROM σε όλους. (τελευτ. ενημέρωση 20/10 21:09)​

      @Theodore πάρε από το dragontt ακουστικό θα πάρεις και ένα δώρο δεν είσαι ο μόνος που την πατάει με το ακουστικό. Έχω ένα από Redmi3 ido δεν ξέρω αν κάνει στο kenzo, ψάξε το να δεις αν κάνει μου είναι άχρηστο αν κάνει να στο στείλω

      Redmi Note 3 pro
      Οι τίγρεις της οργής είναι σοφότερες από τα άλογα της μόρφωσης




    • Ο/H instant_diver έγραψε:

      Ο/H aetorraxi84 έγραψε:

      Το βαζω και εδω μπας και απαντησει κανεις
      Σε xtrv 7.10.19 για το nikel δεν υπαρχει επιλογη για 160 χαρακτηρες.... Στην προηγουμενη εκδοση υπηρχε...καμια λυση;δεν θελω να βαλω το android messages
      Πάτα το εικονίδιο 'Μηνυματα' . Μετά κράτα πατημένο το κουμπί Ξ κατω αριστερα στο κινητο. Θα σου εμφανιστούν οι ρυθμίσεις των μηνυμάτων. Κάτω-κάτω στις Πρόσθετες ρυθμίσεις ανοιξε τον διακόπτη για τους 160 χαρακτήρες
      =============== Νοε 2nd 2017, 7:44pm ===============

      Ο/H jvalas έγραψε:

      Εχω το Nikel με την 7.10.12 Rom και εχω συχνα resets. Αν Βαλω την 7.10.19 θα σταματησουν η να κοιταξω για καποιον αλλο λογω που εχω επανεκινησεις ?
      Ανεπιφύλακτα βάλε την . Είναι μακράν καλύτερη η 7.10.19 σε όλα της . Εγω την πέρασα με arΩma με προσαρμοσμένη εγκατάσταση και στο τέλος έκανα το προτεινόμενο wipe cache & dalvik
      Εβαλα την 7.10.19 και ολα δειχνουν ΟΚ 24 ωρες τωρα.


      Despicable Me !
      Sometimes it lasts in love. But sometimes it hurts instead.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H makisfz έγραψε:

      @Theodore πάρε από το dragontt ακουστικό θα πάρεις και ένα δώρο δεν είσαι ο μόνος που την πατάει με το ακουστικό. Έχω ένα από Redmi3 ido δεν ξέρω αν κάνει στο kenzo, ψάξε το να δεις αν κάνει μου είναι άχρηστο αν κάνει να στο στείλω

      Redmi Note 3 pro
      Στις φωτογραφίες από dragon-tt φαίνονται ίδιααν και η γωνία λήψης είναι διαφορετική, τώρα τι να πω ???
      Πριν λίγο το είδα σε κατάστιμα από ali express, δίνει το ίδιο και για τις δύο συσκευές.
    • [XTRV-7.10.19 & ARΩMA] Έγινε η διανομή της νέας MIUI 9 XTRV & ARΩMA ROM σε όλους. (τελευτ. ενημέρωση 20/10 21:09)​

      @Theodore Στείλε μου σε πμ την διεύθυνσή από βδομάδα να σου το στείλω

      Redmi Note 3 pro
      Οι τίγρεις της οργής είναι σοφότερες από τα άλογα της μόρφωσης




    • Πριν 2 ημερες περασα την 7.10.19 και τωρα μου ερχετε μεσω ΟΤΑ η 7.11.2 v2 απο το Xiaomi.eu.


      Despicable Me !
      Sometimes it lasts in love. But sometimes it hurts instead.