Διαφήμιση

Έχω θέμα με την xiaomi mijia dafang camera [SOLVED]

    • Ολοκληρώθηκε

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H Aineias έγραψε:

      Φιλε μου δεν το ξέρω αυτό να σου πω την αλήθεια αλλά θα το ψάξω
      Οκ καλημέρα, αν βρεις κάτι ενημέρωσε...

      Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • την εχω παρει και εγω αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα.
      Με την 4.2.5 δουλευει κανονικα, μολις κανεις update στην 4.3.15 δεν λειτουργει
      Προσωρινη λυση απεγκατασταση του Mihome και εγκατασταση απο το google play της 4.2.5
      Δοκιμασα και τη λυση του hotspot .Κανει ακριβως το ιδιο μολις κανει update σταματα να δουλευει
      Ελπιζω να το φτιαξουν με update.

      =============== Νοε 3rd 2017, 9:20pm ===============
      Μου ηρθε update για την Dafang στην 5.5.1.200 δουλευει μονο ομως με το Mi Home 4.2.5

      Παροτι εχει ερθει update για το MiHome 5.0.6 παλι δεν δουλευει ομως η Dafang με αυτη την εκδοση

      Αν πατε στην νεα εκδοση του Mihome 5.0.6 στην κορυφη εχει μαζεμενες ολες τις καμερες(εχω 3) εκει αν το πατησετε ....δουλευει!!!
      Στο κυριως μενου δεν δουλευει!

      Υ.Γ.Καποιος τον εχει κανει σφεντονα εκει στο mainland....
    • Διαφήμιση
    • παιδια και εγω τσιμπισα σημερα την καμερουλα και μπορω να πω οτι εριξα αρκετα καντηλια μεχρι να βγαλω καποια ακρη. η καμερα δουλευει μονο με το app του store το οποιο ειναι παλιο.οταν το τρεχεις πρωτη φορα διαλεγεις την κινεζικη λεξη που ειναι πανω πανω που λογικα θα ειναι το china.μετα απο τα setting μπορεις να αλλαξεις την γλωσσα ,αλλά δεν αλλαζουν ολα στα αγγλικα.εχει ακομα πολλα κινεζικα. εχει βρει κανεις τιποτα με το πως σε ειδοποιει αν εντοπισει κατι κλπ;επισης αν κανεις update το app κλαψε.δε βλεπεις τιποτα.επισης παρατηρησα οτι η αποκριση δεν ειναι γρηγορη.δηλαδη ενω πατας το κουμπι να γυρισει,ενω η καμερα γυριζει καπακια, η εικονα αργει να ερθει.
    • Έχω θέμα με την xiaomi mijia dafang camera [SOLVED]

      Καλησπέρα μετά από αναβάθμιση του mi home στην τελευταία έκδοση και firmware update που ζήτησε η κάμερα δούλεψε με μόνο μειονέκτημα τα κινέζικα στο plug in της. Έτσι δεν ξέρω πως μπορώ να την ρυθμίσω ώστε να συνεργαστεί με τον συναγερμό.

      Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλησπέρα παιδιά...
      Ψάχνω τον τελευταίο καιρό μια κάμερα για να μπορώ να παρακολουθώ τον 3D printer απο μακριά, οπότε και με ενδιαφέρει το γεγονός ότι η συγκεκριμένη έχει μηχανικό gimbal και αισθητήρα καπνού.

      Εείς που πήρατε την κάμερα και την δοκιμάζετε τόσο καιρό... θεωρείτε πως αξίζει η αγορά της?

      Σε γενικές γραμμές πως αποδίδει?
      Χαμηλά frames μεν, αλλά... οκ...
      Έχει αρκετά συν και καλή τιμή...

      Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
    • Διαφήμιση