Διαφήμιση

Messenger seen problem- Camera recording portrait-landscape switch mic

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • Messenger seen problem- Camera recording portrait-landscape switch mic

    Καλησπέρα παιδια!

    Ξεκινησα χθες την καριερα μου με τα πειραγματα στο RN2 και εχω προβλημα-ερωτηση-απορια που αφορα εφαρμογή και δεν νομιζω να σχετιζεται με το πειραγμα το οποιο ηταν για αρχη ενα απλο root και αναβαθμιση της recovery στην τελευταια βερσιον της twrp.

    Στο θεμα τωρα, με το messenger απο τοτε που πηρα το κινητο εχω μια δυσλειτουργια.Ακριβως η ιδια συμβαινει και στο pro που εχει η φιλη μου. Δεν λειτουργει το seen (διαβαστηκε 13.43). Το πατας αλλα δεν στο δειχνει.Προχωραει το εικονιδιο οτι το ειδε το μηνυμα ο παραλήπτης αλλα δεν υπαρχει το στοιχειο αυτο.Οταν το πηρα το κινητο χαζοδουλευε.Πατουσες στο μηνυμα και το βγαζε και το εξαφανιζε πολυ γρηγορα.Πλεον δεν υπαρχει ουτε αυτο.Δουλευει αυτο το καινουριο ομως που κανεις like και βαζεις φατσουλες στα μηνυματα μεμονωμενα.... Δεν καιγομαι απλα γραφω τη δυσλειτουργια.

    Επομενο θεμα ειναι η αντιστροφη λειτουργια μικροφωνων οταν κανεις ληψη βιντεο σε καθετη θεση.ΜΕτα ηχογραφεις,συνομιλεις με αναποδα τα μικροφωνα.Το noise reduction που ειναι πανω γινεται κατω και το main mic γινεται το πανω...Εχεις θεμα μετα γιατι δεν σε ακουει κανεις.Επιστρεφει αν κανεις recording σε portrait αλλα παλι ειναι θεματακι. Δεν καιγομαι vol.2 γιατι βρηκα αυτη τη λυση αλλα λεμε μηπως και υπαρχει και εδω κατι.


    Ευχαριστώ παιδια
  • Να είσαι καλά φίλε μου και ευχαριστούμε για την ενημέρωση. :thumbsup:
    BTW μπορείς να μας δώσεις ένα ScreeenShot από το About (Σχετικά με το τηλέφωνο) για να δούμε ποια ROM φοράει η συσκευή σου ? :D
    Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



    ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
    Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
  • Διαφήμιση