Διαφήμιση

επιλογη ακουστικων

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • επιλογη ακουστικων

      θελω να παρω καινουρια ακουστικα εχω βρει στο banggood τα hybrid pro στα περιπου 20 ευρω
      αξιζουν ή υπαρχει κατι καλυτερο????
      ποια ειναι η πιο ασφαλης μεθοδος αποστολης για αποφυγη τελωνειου?????
    • Δεν ξέρω για τ'ακουστικά δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά για το τελωνείο παλιότερα θα σου έλεγα οκ είναι 20 ευρώ δεν έχεις πρόβλημα, τώρα πια είναι καθαρά πόση τύχη έχεις...50/50 είναι...βλέπω πολλούς που αγοράζουν από alliexpress και δεν περνάει τελωνείο αλλά όπως είπα είναι καθαρά τύχη!! Δεν ξέρω αν αξίζει για τέτοια τιμή να πληρώσεις για τριγωνική......η καλύτερη λύση είναι από αποθήκη στην ευρώπη, βέβαια είναι λίγο πιο ακριβά αλλά δεν φτάνουν τιμές Ελλάδας και δεν περνάει φυσικά τελωνείο....αλλιώς παίρνεις από Κίνα και το αφήνεις στη τύχη ;)
      Μπορείς να δοκιμάσεις και untracked που πάλι έχω δει να μην περνάνε τελωνείο....
      Open-source is the future
    • Εγω θα σου πρότεινα να τα αγοράσεις απο κάπου που δεν θα ρισκάρεις να περάσουν τελωνείο. Τα είχα παραγγείλει απο Aliexpress και πέρα του οτι παρέλαβα μετά απο 2 μήνες ακριβώς, κλήθηκα να πληρωσω και 24.6 ευρώ τελωνείο. Αρα συνολο 45 ευρώ. Στο Skroutz τα βρίσκεις στα 33 ευρώ. Δεν ξέρω αν θές να ρισκάρεις αλλά εγώ τις επόμενες φορές θα είμαι πολύ πιο προσεκτικός στις αγορές μου.
    • Διαφήμιση
    • καταρχιν τα ακουστικα κατα την γνωμη μου αξιζουν
      δεν θελω να παραγγειλω untracked γιατι μπορει ακομα και ο ταχυδρομος να το βαλλει στην τσεπη και να φυγει
      ποια καταστηματα τα εχουν σε ευρωπαικη αποθηκη??????
      απο οτι κοιταξα δεν ειδα και πολλα
    • Και το gearbest που ψάχνεις έχει EU Warehouse, δεν ξέρω βέβαια αν έχει τ'ακουστικά που θες.
      Σχεδόν όλα τα γνωστά καταστήματα από Κίνα έχουν ;)
      Open-source is the future
    • τα εχω βρει στο banggood οπως ειπα και πιο πανω με priority direct mail
      ειναι ασφαλης

      =============== Αυγ 10th 2017, 8:52pm ===============
      εχει μεταφορικα 1,68
      αν περασει τελωνειο θα στα 40 ευρω
      οπως επισης αν τα παρω απο ελλαδα ναι μεν κανουν 33 ευρω αλλα με τα μεταφορικα βγαινουν και αυτα ατο σαρανταρι