Διαφήμιση

fingerprint sensor

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πάντα υπάρχει η πιθανότητα ελαττωματικού υλικού.
      Και εγώ δε το πίστευα στην αρχή, αλλά μετά από δεκαετίες στην πληροφορική και ευρύτερα στην τεχνολογία έχω δει πολλές λύσεις σε προβλήματα που δεν είχαν καμία λογική.
      Το συγκεκριμένο έγινε τυχαία και είχε αποτέλεσμα. Το ίδιο είπαν και αρκετά μέλη σε forum στο εξωτερικό που με το ίδιο τρικ το fingerprint scanner τους επανήλθε.

      Σε άλλους έπαιξε το να ανοίξουν το κινητό και να πιέσουν τον connector στο PCB.
      Πάντως εδώ και 3 ημέρες το χρησιμοποιώ συνεχώς χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.
      Μάλιστα πριν στο self test μου έβγαζε fail.
      Δεν έχει να χάσει κάτι κάποιος αν το δοκιμάσει, παρά μόνο κάποιες ώρες χωρίς κινητό, σε σύγκριση με αρκετές ημέρες αν το στείλεις στο service, όπου αν είναι απλά software issue θα στο κάνουν reset και θα σου το στείλουν πίσω. Αν το έχεις πάρει από εξωτερικό δε, θα χάσεις και τα χρήματα της μεταφοράς.

      Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Έχω ακριβώς το ίδιο θέμα.Δεν είδα το συγκεκριμένο topic και έγραψα αλλού.Δοκίμασα όλατα γιατροσόφια χωρίς αποτέλεσμα.1,5 χρόνο έχω το ΜΙ5 μου.Είναι πολύ ενοχλητικό όλο αυτό.Μόνο flash δεν έκανα και δεν ξέρω αν θα κάνω.τέσπα.....απογοητευμένος...
    • βοηθεια δεν δουλευει καθολου πρεπει ν τ εχω 100% για να δουλευει? βαζω αλλο κδεν ξεκλειδωνει ? θελει μπαταρια τερμα? αλλαζω αποτυμωματα κ δν κανει τπτ ειχα χαμηλη μπαταρια τ θελει για να δουλευει? ξενερωσα δουλευε πριν κανονικα
      '/
    • Διαφήμιση