Διαφήμιση

Που είναι οι φωτογραφίες ?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Που είναι οι φωτογραφίες ?

      Γειά , καλό μήνα και καλό υπόλοιπο ...

      Εδωσα στο ανηψάκι μου το Redmi Note 2 και στις διακοπές του τράβηξε κάποιες φωτογραφίες ΄
      Στη επιστροφή του στην Αθήνα έκανε την εξής πατάτα .
      Εκανε ένα φάκελλο στο κινητό γιά να τις βάλει μέσα και να τις μεταφέρει στο Laptop .
      Οπως ήταν χύμα , τις έκανε CUT ???? και πηγαίνοντας να κάνει επικόλληση στο φάκελλο όχι μόνο δεν έγινε τίποτα
      αλλά χαθήκανε και από την αρχική τους θέση .
      Υπάρχει καμιά πιθανότητα να τις βρει , και πως ?
    • Αν το κινητό συγχρόνιζε με κάποιο λογαριασμό, καλό είναι να ρίξετε και μια ματιά εκεί.
      Με τόσο ασαφή εικόνα για το τι μπορεί να έγινε, ίσως να δοκιμάζατε κάποιο app για recovery σβησμένων αρχείων/φωτογραφιών.
      Δεν έχω χρειαστεί κάποιο για να προτείνω (ίσως κάποια/ος άλλος να έχει πρόταση συγκεκριμένη).
      Από μια γρήγορη ματιά στο store βρήκα κάποια, με αρκετά εκατομμύρια εγκαταστάσεις.
      Είδα πχ. το DigDeep Image Recovery που δεν απαιτεί root.
    • Ο/H fog έγραψε:

      Αν το κινητό συγχρόνιζε με κάποιο λογαριασμό, καλό είναι να ρίξετε και μια ματιά εκεί.
      Με τόσο ασαφή εικόνα για το τι μπορεί να έγινε, ίσως να δοκιμάζατε κάποιο app για recovery σβησμένων αρχείων/φωτογραφιών.
      Δεν έχω χρειαστεί κάποιο για να προτείνω (ίσως κάποια/ος άλλος να έχει πρόταση συγκεκριμένη).
      Από μια γρήγορη ματιά στο store βρήκα κάποια, με αρκετά εκατομμύρια εγκαταστάσεις.
      Είδα πχ. το DigDeep Image Recovery που δεν απαιτεί root.
      Thanks for feedback και sorry για καθυστέρηση , αλλά όντας σε διακοπές δεν ανοίγω και το laptop τόσο συχνά........
      Δυστυχώς δεν έχει Mi λογαριασμό για να τις βρει και να τις κατεβάσει από το Cloud . Σε ότι αφορά τις εφαρμογές που κυκλοφορούν
      καμία δεν φαίνεται να κάνει σωστή δουλειά . Για παράδειγμα , απ' ότι μου λέει τις δοκίμασε όλες σχεδόν και την DigDeep Image Recovery
      που το μόνο που κάνει είναι να του κατεβάζει thumbnails των φωτογραφιών και όχι αυθεντική την φωτογραφία.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H geobas έγραψε:

      Ο/H fog έγραψε:

      Αν το κινητό συγχρόνιζε με κάποιο λογαριασμό, καλό είναι να ρίξετε και μια ματιά εκεί.
      Με τόσο ασαφή εικόνα για το τι μπορεί να έγινε, ίσως να δοκιμάζατε κάποιο app για recovery σβησμένων αρχείων/φωτογραφιών.
      Δεν έχω χρειαστεί κάποιο για να προτείνω (ίσως κάποια/ος άλλος να έχει πρόταση συγκεκριμένη).
      Από μια γρήγορη ματιά στο store βρήκα κάποια, με αρκετά εκατομμύρια εγκαταστάσεις.
      Είδα πχ. το DigDeep Image Recovery που δεν απαιτεί root.
      Thanks for feedback και sorry για καθυστέρηση , αλλά όντας σε διακοπές δεν ανοίγω και το laptop τόσο συχνά........
      Δυστυχώς δεν έχει Mi λογαριασμό για να τις βρει και να τις κατεβάσει από το Cloud . Σε ότι αφορά τις εφαρμογές που κυκλοφορούν
      καμία δεν φαίνεται να κάνει σωστή δουλειά . Για παράδειγμα , απ' ότι μου λέει τις δοκίμασε όλες σχεδόν και την DigDeep Image Recovery
      που το μόνο που κάνει είναι να του κατεβάζει thumbnails των φωτογραφιών και όχι αυθεντική την φωτογραφία.
      Δοκίμασε το diskdigger. Το έχω δουλέψει στο παρελθόν 1-2 φορές και με έβγαλε άσπρο πρόσωπο.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk