Διαφήμιση

redmi note 4 (nikel) Θεματάκια

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • redmi note 4 (nikel) Θεματάκια

      καλημερα στην παρεα !!!![
      εδω και 2 εβδομάδες εχω περασει την xiaomi-miui-hellas-6.0_nikel_XTRV_Stable_V8.5.2.0 στο κινητο μου και εχει καποια θεματακια.
      1. δημιουργει προβλημα στο Bluethooth, δλδ εκει που μιλαω χανεται η φωνη (δεν συμβαινει αν μιλαω απο την συσκευη) το bluetooth εχει δοκιμαστει και αλλο τηλεφωνο και δουλευει ενταξει.
      2. οταν εχω ανοιχτες 2-3 εφαρμογες και θελω να κανω εναλλαγη μεταξυ τους δεν τις βλεπω να τρεχουν αλλα τις ανοιγω απο την αρχη.
      3. ανοιγω τον default player για μουσικη και ενω τον σβηνω παραμενει το εικονιδιο στην πανω μπαρα του τηλεφωνου (συνερχεται μονο με restart).
      4. η καμερα μερικες φορες μου ζηταει restart για να εκκινησει.

      εχω κανει επαναφορα εγοστασιων ρυθμισεων
      εκκαθαρισει davlic κτλ

      να ξαναπερασω την ρομ απο την αρχη? :sleeping: :sleeping: :sleeping: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

      κανοντας wipe τα davlic κτλ μου βγαζει unable to load'/twres/languages/zh_cn.xml
      xiaomi redmi note 4 <3 <3 <3 <3 <3
      Xiaomi_Redmi_Note_4
    • Η επαναφορά εργοστασιακών ίσως βοηθούσε... μπορεί όμως να είναι και προβλήματα της ρομ...ας περιμένουμε να μας πει κάποιο άλλο παιδί με την ίδια ρομ εάν έχει τα ίδια θέματα.