Διαφήμιση

Note 3G χωρίς WIFI

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Note 3G χωρίς WIFI

      Πριν από λίγες μέρες μου έκανε κόλπα με το WiFi. Απλώς δεν δούλευε.
      Μετά από κάνα δυο επανεκινήσεις έπαιρνε μπρος αλλά από χθες τίποτα.
      Το κουμπί ενεργοποίησης-απενεργοποίησης είναι στο Off και δεν αλλάζει.
      Συν του ότι όταν το άνοιγα το πρωί στο σπίτι έπρεπε κάθε φορά να βάλω ξανά τον κωδικό του WiFi!!
      Καμιά συμβουλή? Είμαι εδώ και πολύ καιρό στην GTV6.5.28.
      προσπάθησα για αναβάθμιση αλλά μου λέει ότι δεν είμαι Root.
    • Ίσως ένα Factory Reset σού λύσει το πρόβλημα, αλλά θα πρέπει να στήσεις την συσκευή σου από την αρχή.

      Βέβαια έχεις μείνει πολύ πίσω και στις αναβαθμίσεις και είναι καιρός να περάσεις καμία ποιο πρόσφατη Version στην συσκευή σου. :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ίσως ένα Factory Reset σού λύσει το πρόβλημα, αλλά θα πρέπει να στήσεις την συσκευή σου από την αρχή.

      Βέβαια έχεις μείνει πολύ πίσω και στις αναβαθμίσεις και είναι καιρός να περάσεις καμία ποιο πρόσφατη Version στην συσκευή σου. :D
      Θα το προσπαθήσω(το Fact.Reset).
      Όσο για αναβάθμιση, όπως έγραψα, προσπάθησα να περάσω κάποια( δε θυμάμαι ποια) και μυ έβγαλε ότι η συσκευή μου δεν είναι Root και σταμάτησε!
      Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση.

      =============== Ιουλ 12th 2017, 9:43am ===============

      Ο/H georgegamma έγραψε:

      Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ίσως ένα Factory Reset σού λύσει το πρόβλημα, αλλά θα πρέπει να στήσεις την συσκευή σου από την αρχή.

      Βέβαια έχεις μείνει πολύ πίσω και στις αναβαθμίσεις και είναι καιρός να περάσεις καμία ποιο πρόσφατη Version στην συσκευή σου. :D
      Θα το προσπαθήσω(το Fact.Reset).Όσο για αναβάθμιση, όπως έγραψα, προσπάθησα να περάσω κάποια( δε θυμάμαι ποια) και μυ έβγαλε ότι η συσκευή μου δεν είναι Root και σταμάτησε!
      Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση.
      Επειδή τώρα βρήκα λίγο χρόνο να ασχοληθώ ποια ROM να εγκαταστήσω? Από ένα γρήγορο πέρασμα είδα ότι οι πολύ τελευταίες έχουν τα θεματάκια τους!
    • Διαφήμιση