Διαφήμιση

[Ενημέρωση 10/10/2017] H νέα λίστα με τις STABLE V8.5 ROMs είναι διαθέσιμη για λήψη !

    • Ενημερώθηκε

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Παιδιά πραγματικά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.
      Αρχικά από cmd μέσω adb sideload φαίνεται να περνάει κανονικά την twrp.
      Στη συνέχεια, δείχνει στο cmd ότι κάνει boot στην twrp με την εντολή fastboot boot twrp.img (με την 2η φορά καθώς την πρώτη μου έγραψε No such file or directory - βλ. συνημμένη εικόνα).
      Το κινητό πάει να επανεκκινήσει (υποθέτω για να μπει σε twrp) αλλά ξαναμπαίνει σε κύκλο επανεκκινήσεων εμφανίζοντας μόνο το σηματάκι mi για 2 δευτερόλεπτα.

      Συνεπώς θα δοκιμάσω και το θέμα της μπαταρίας, διαφορετικά ψάχνω μάλλον για κινητό :(

      Πάλι σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο και τις απαντήσεις, όσες φορές χρειάστηκα κάτι για το κινητό μου ή για κινητά φίλων η βοήθεια που ελαβα από το forum ήταν άμεση.

      Edit: Μετά από έλεγχο που έγινε στο κινητό μου είπαν πως δεν είναι πρόβλημα της μπαταρίας, πιθανώς φταίει ο επεξεργαστής ή μητρική, συνεπώς δεν μπορεί/συμφέρει να γίνει επιδιόρθωση.
      Images
      • Adb_install_twrp.jpg

        32,45 kB, 677×342, viewed 151 times