Διαφήμιση

Διαγραμμένα μηνύματα

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • Θα σε παρακαλούσα να αναφέρεις τι σε πείραξε ? Και είσαι τόσο νευριασμενος ? Όλοι μπήκατε στην κλήρωση με αξιοκρατία, έγινε παρουσίαση του MOD, έγιναν ερωτήσεις, έγινε φωτογράφιση και video σας έδωσα τον λόγο οποίος θέλει να κάνει ερωτήσεις, ευχάριστο περιβάλλον, όλα τα μέλη ήταν σε συζήτηση μεταξύ μας και μεταξύ σας. Αλλά υπάρχει και ολόκληρο το video της συνάντησης μας, τι είναι αυτό που τόσο σε πείραξε?? Θα παρακαλούσα κανένα μέλος της οργανωτικής ομάδας να μην απαντήσει, εκτός του @kostaskex που αναφέρθηκε ονομαστικά και εμου
  • Εμπαθεια και αγένεια είναι 2 λέξεις που δεν υπάρχουν στο λεξιλόγιο μου αλλά μάλλον δεν γνωρίζετε τους ορισμούς τους κύριε Δημήτρη.Εμπαθεια έχεις με.καποιον όταν γνωρίζεστε από πριν και σου έκανε κάτι.Για να λέει κάποιος γραμμένος απο το 2013 εδώ μέσα ότι δεν πέρασε καλά κάτι συνέβη προφανώς.Αλλα δικαιούμαι να πω ότι ο @kostaskex ξέρει να παραπονιέται επειδή κάποιοι φύγαμε μετά την κλήρωση εκείνος συστήθηκε? γιατί δεν το θυμάμαι....επίσης υπάρχει και το ban γιατί δεν το κάνεις?
  • @Lenothos ας το αφήσουμε εδώ. Για να φωνάζεις, έχεις τους λόγους σου. Αν δεν θέλεις να τους εξηγήσεις στον οργανωτή, μπορεις να τους εξηγήσεις σε μένα με ΠΜ.

    Το να προκαλείς ... δεν βγάζει πουθενα.
  • Διαφήμιση
  • @Lenothos
    Είναι φυσιολογικό σε κάποιες συναντήσεις , διοργανώσεις ή ακόμα και για καφέ ή φαγητό αν πάμε κάποιοι να μην περάσουν καλά .. ελπίζουμε στην επόμενη συνάντηση να μείνεις ευχαριστημένος και να βοηθήσεις κι εσύ αν θες για την απολυτη επιτυχία της συνάντησης , ο @derveni και γενικώς η κοινότητα δεν αποκλείει κανέναν που μπορεί να βοηθήσει και σε άλλες δραστηριότητες εκτος της βοήθειας και υποστήριξης που προσπαθουν να παρέχουν ολα τα μέλη της στους κατόχους xiaomi ..
  • Έβαλα την καλή μου διάθεση και ξεκίνησα να παρερευθω στο μεγάλο event όπως μας υποσχόταν ο derveni....να πω ότι δε με ενδιέφερε η κλήρωση και πάλι μπράβο σε όσους κέρδισαν...τι να την κάνω την θήκη Mi max δεν έχω Max...βρήκα τραπέζι εξω και κάθησα μόνος...ήρθε ο σερβιτόρος παρήγγειλα...κάποια στιγμή ενώ περίμενα σηκώθηκα από το τραπέζι πήγα χαιρέτησα το derveni που εκτελούσε χρέη PR? δεν ξέρω τι ακριβώς έκανε...μου δώσε ένα νούμερο...ξανακαθησα μόνος...η παραγγελία άφαντη..νερό μας φέρανε αφού ξεροσταλιασαμε μετά από 25 λεπτά....εκείνο που μου έκανε εντύπωση ήταν 7-8 άτομα με μπλουζάκια με τα όνομα τους τυπωμένα...που συνομιλούσαν μεταξύ τους και μόνο...ούτε ένα ςήρθε πχ να μου μιλήσει...και όλοι οι υπόλοιποι μιλούσαν ΜΟΝΟ με τους γνωστούς που είχε ο καθενας....αν ένιωσα άνετα?φυσικά και όχι ανεπιθύμητος ένιωθα...κάποια στιγμή πήρε το λόγο ο derveni....μας παρουσίασε τον Νίκο Γκάλη που φτιάχνει λέει τις rom (ούτε αυτό.με ενδιαφέρει είμαι των σταθερών rom)...αλλά αλήθεια από πότε ένα; ανθρωπος που φτιάχνει rom έχει πιο πολύ αξία από κάποιον που υπηρετεί την Χiaomi από το 2012 με δεκάδες προϊόντα της?εμένα derveni δεν με.τιμησε κανένας αλλά ούτε και ζήτησα κάτι...ούτε θα βγω να διατυμπανισω πόσα και τι Xiaomi πέρασαν από τα χέρια μου...σε μια αποστροφή του λόγου του ο gkalen μας είπε "o derveni που είναι αρχηγός σας"...εγώ δεν έχω αρχηγούς....μαλλον λάθος σας τα είπανε...να μιλήσω για τις φωτογραφιουλες που τραβαγατε μεταξύ σας?να μιλήσω για τους τραγελαφικους σερβιτόρο και σερβιτόρα που με ρώτησαν μόνο 3 φορές για να μου φέρουν ένα γλυκό fredo cappucino και με άγριο κοίταζαν κιόλας?τελικά μου τον φέρανε μετά από 1 ώρα και ένα τέταρτο "κερασμενο" λες και μου κάνανε χάρη και φυσικά δεν καταδεχτηκα να τον ακουμπήσω...νερό και πάλι νερό...να μιλήσω ότι ήμασταν σε τεχνολογική εκδήλωση και δεν μας δώσατε το wifi?που θα το πεις αυτό και δεν θα γελάνε....ας βρισκόσασταν οι 8 μεταξύ σας ρε derveni....οι δημόσιες σχέσεις αγαπητέ θέλουν και επιδεξιότητα...καλή συνέχεια από.εναν εμπαθή και αγενή...υπηρέτη της Xiaomi 5-6 χρόνια νωρίτερα από τους περισσότερους...ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!και φυσικά το βίντεο δείχνει ότι λέω ότι όλοι καθόταν μόνο με τους γνωστούς τους....καλή συνέχεια στις δημόσιες σχέσεις....
  • 2η συνάντηση φίλων xiaomi & MIUI Λάρισας

    Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί φίλε μου πήγες στην συνάντηση, δεν σε ενδιέφεραν τα δώρα , δεν σε νοιάζει η developer rom γιατί βάζεις μόνο σταθερή ,έκατσες μόνος σου , τα βάζεις με τα παιδιά που δουλεύουν για ψίχουλα και σερβίρουν καφέδες για ένα μεροκάματο της πλάκας , και μειώνεις όλους όσους παρεβρέθηκαν γιατί εσύ δεν πέρασες καλά και δεν σου έστρωσαν κόκκινο χαλί ! Ακόμα και δίκιο να έχεις συγνώμη αλλά έτσι το χάνεις !

    Στάλθηκε από το MI 5s Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • Ισως ήθελα να γνωρίσω ανθρώπους που μοιράζονται την αγάπη τους για αυτή την εταιρία κάποιον που μπορεί να ξεκίνησε @takisfrag με mi2 και mi2s πριν χρόνια όπως εγώ να δω από κοντά κάποιο mi6...δεν έχω το δικαίωμα?μάλλον όπως φαίνεται όχι....τα κόκκινα χαλιά είναι για αλλούς όχι για μένα....και όταν πας κάπου σαν πελάτης δεν περιμένεις 75 λεπτά για ένα καφέ που κάνει 1 λεπτό να φτιαχτεί..
  • Διαφήμιση
  • 2η συνάντηση φίλων xiaomi & MIUI Λάρισας

    Δεν ξέρω περισσότερα γιατί δεν ήμουν παρόν , έχω όμως πείρα από άλλες συναντήσεις , ίσως και εσύ να είχες πλάσει στο μυαλό σου κάπως αλλιώς την συνάντηση , ίσως να φταίει που δεν πήγες να κάτσεις μαζί με άλλα παιδιά παρέα , να χωθείς που λέμε να γνωριστείς , μπορεί όντως να μην πέρασες ωραία αλλά είναι άλλο να τα ισοπεδώνεις όλα στα μάτια των παιδιών που έκαναν μια όμορφη προσπάθεια για έναν καφέ ! Την γνώμη μου απλά λέω σαν παλιό μέλος και εγώ και με πολλές συσκευές στην κατοχή μου , νομίζω άδικα στεναχωριέσαι και στεναχωρείς !!

    Στάλθηκε από το MI 5s Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • @Lenothos
    Εφόσον είσαι και παλιό μέλος λοιπόν θα ξέρεις ότι το φόρουμ δημιουργήθηκε , στήθηκε πάνω στο κομμάτι Ελληνική Ρομ ..
    Το κύριο χαρακτηριστικό της κοινότητας είναι η Ελληνική Ρομ και γενικώς υποστήριξη στο software των συσκευών xiaomi ..
    Προσπαθούμε να βοηθήσουμε τα μέλη πάνω σ'αυτο το κομμάτι με όποιο τρόπο μπορούμε και είναι γνωστό αυτο ..
    Ότι άλλο παράπονο έχεις με την xiaomi επειδή δεν σε πρόσεξε ως πελάτη μπορείς να εκφράσεις τα παράπονα σου στην εταιρεία ..

    Προσωπικά σου ζητώ συγγνώμη που δεν μιλήσαμε , θα το ήθελα πάρα πολύ να τα είχαμε πει ..

    Αυτό με το "Νίκο Γκάλη" μου άρεσε επίσης , γέλασα πολύ , μ'αρεσουν κι εμενα τ'αστεια , δεν παρεξηγώ ..
  • Φίλε με τρόμαξες στην αρχή νόμιζα ότι έγινε κάτι και δεν το πήρα χαμπάρι, ανάξιο σχολιασμού αν και θα απαντήσει ο Κώστας αλλά να κάνεις παράπονα για το ότι ήσουν μόνος δεν το καταλαβαίνω να κάνεις παράπονα για τον καφέ θα πέσει φωτιά να μας κάψει. Να σου απαντήσω για τον @gkalen είναι αγενές αυτό που κάνεις για εμάς που έχουμε της Ελληνικές rom και όσοι ασχολούνται γύρω από αυτήν ΝΑΙ φίλε μου είναι ο Γκάλης του forum, τώρα για την παρέα συγνώμη που δεν φέραμε της γυναίκες μας να σου κάνουν παρέα. Στο μόνο που έχεις δίκιο για να είμαι δίκαιος είναι το WiFi και αυτό με δική μου εντολή σαν διοργανωτής ζήτησα από το κατάστημα να μην δοθούν οι κωδικοί γιατί χρειαζόμασταν ταχύτητα στο ίντερνετ, για τα υπόλοιπα που αναφέρεις σε αφήνω στην κρίση των μελών. Δεν θα επανέλθω να απαντήσω γιατί πολύ απλά δεν έχεις επιχειρήματα, πάντως θα ήταν πιο αντρικό να έρθεις εκείνη την στιγμή και να κάνεις τα παράπονα σου για τον καφέ γιατί η κουβέντα περί αυτού πρόκειται. Θα σε παρακαλούσα να αποχωρήσεις από το νήμα μας, 87 άτομα πέρασαν υπέροχα ε τι να κάνουμε σε όσους αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε.
  • πηγα για 5 λεπτα και δεν ηξερα με ποιον να πρωτομιλησω. ο χρηστος δεν μπορουσε ουτε να καθησει, ουτε να σταθει ορθιος απο την μεση(οποιος εχει θεμα με την μεση ξερει τι σημαινει αυτο) ο νικος γκαλης επαιζε μπασκετ σε δεκαπεντε ταμπλο και προλαβε και επιασε το κινητο μου να δει τι ρομ φοραω, γνωρισα δυο τρια παιδια που δεν θυμαμαι ονοματα και μιλησαμε μεχρι και για τα παιδια τους , (καφε δεν προλαβα να παραγγειλω) και ο τυπος γκρινιαζει επειδη πηρε πρωτος xiaomi και δεν τιμηθηκε αντι για τον gkalen και απο οτι λες εισαι και μεγαλος σε ηλικια
    α και μην βαλεις ελληνικη ρομ γιατι και η οθονη να σου σπασει την ρομ θα κατηγορησεις.


    χρηστο την επομενη φορα χιλτον γιατι ολοι οι κωλοι δεν ειναι ιδιοι, υπαρχουν και μεταξωτοι. οσο για το wifi φταιει ο χρηστος που δεν πηγε στους παροχους να κλισει χορηγιες για δωρεαν 4g στους μεταξωτους
    παντως μετα απο τετοια καταγγελια χρηστο κινδυνευεις με απολυση απο xiaomi και να σου παρουν και ολους τους μισθους που πηρες προκαταβολικα.αχχαχαχαχαχαχα.

    πραγματικα να κατηγορεις ανρθωπους που αφιλοκερδος κανανε οτι κανανε, σε χρονο που δεν τους περισευε, οταν εσυ δεν εχεις σηκωσει καν τον κωλο σου να πας να παρεις εναν καφε που λογικο ειναι να καθυστερησε, ασε που να μην καθυστερουσε θα σου εφταιγε το χαρμανι μετα, εισαι απλα σημειο αναφορας. για μενα εισαι αρχηγος.

    α μεγαλη μαγκια που σου κερασανε τον καφε και δεν τον ηπιες. επρεπε να τους πεις ο θεος συγχωρει εγω οχι. την επομενη φορα που σου παρουσιασουν κανενα μαεστρο πες τους απο ποτε ακουγες μουσικη :mrgreen:
  • Διαφήμιση
  • Ήθελα να σε βρίσω άσχημα derveni....αλλα δε θα σου κάνω τη χάρη....το κατεβατο το έσβησα...καλη συνέχεια στην ψευτο-δημοσιοσχεσιστικη ζωή σου.