Διαφήμιση

Χάλασε ο φορτιστής του Xiaomi MI5s 2 εβδομάδων κινητό.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Διαφήμιση
    • Δεν μένω Ελλάδα, φίλε μου. Να στον στείλω αν θέλεις αλλά θα παραλάβεις σε κανά δύο μήνες και βάλε.
      Όχι γιατί κάνει τόσο να έρθει, κανά 10ήμερο το πολύ, δεν έχω χρόνο να πάω ταχυδρομείο,
      οι ώρες που είναι ανοιχτά δεν με βολεύουν, και αυτή την εποχή είμαι μπλεγμένος με πολλά..

      Αν μπορείς να περιμένεις, όσο πάρει..αυτό, πές μου. :)

      =============== Ιουν 6th 2017, 6:36pm ===============
      Πάντως, αν θέλεις να μας εξηγήσεις το σκεπτικό σου γιατί δεν θέλεις να αγοράσεις κάποιο άλλο φορτιστή..;

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Πραγματικά Άλεξ δεν έχω λόγια. Και ειδικά αν έχεις τον φορτιστή 3.0 για το συγκεκριμένο μοντέλο ακόμα καλύτερα :D .

      To θέμα είναι πως το βιάζομαι κάπως , καθώς όπως ανέφερα παραπάνω θέλω της μαμάς εταιρείας . Πάντως θέλω να σε ευχαριστήσω μόνο και μόνο για την σκέψη σου. Λίγα άτομα πια σαν και εσένα. :) Σε ευχαριστώ πολυ , αληθεια. :)

      Γενικά είμαι κάπως τυπικός με αυτά ίσως στο όριο της τρέλας. :p Θέλω το κουτί , μέσα σε αυτό , να ξέρω ότι υπάρχουν όλα τα μαμίσια . Αυτό . :P :)
    • Δεν τρέχει τίποτα, χαρά μου να βοηθήσω. Μόλις μπορέσω θα σου πώ. Στείλε μου Pm διεύθυνση και στοιχεία.
      Αν είσαι τυχερός, και βρώ χρόνο, μπορεί να τον στείλω και σε 2-3 βδομάδες.
      Δεν παίζει tracking number όμως! :P

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Άλεξ μην σκας :)

      θα βρω τρόπο έστω από εδώ αν κάποιο παλικάρι είναι Αθήνα και δεν έχει ανάγκη από κάποιον.

      Πάντως και πάλι δεν έχω λόγια για την πρόταση σου. :)
    • Διαφήμιση
    • Οκ, καταλαβαίνω. :)

      Δεν μου είπες όμως γιατι επιμένεις για ορίτζιναλ φορτιστή.
      Εμένα πάντως, δεν μου γεμίζουν το μάτι, όχι ότι δεν κάνουν την δουλειά τους..αλλά..είδες τι έγινε και σε εσένα..

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • Απλά θεωρώ πως ο κατασκευαστής κάτι θα ξέρει παραπάνω για να βάζει αυτόν τον φορτιστή. Και γενικά είμαι της άποψης ότι χαλάει να βρίσκω το ίδιο.
    • Πάντως, για να μην ταλαιπωρηθείς εγώ σου λέω ότι θα κάνεις την δουλειά σου το ίδιο και καλύτερα, και με άλλον φορτιστή, με τις προδιαγραφές που σου έγραψα πριν. :)

      * Όταν τα πράγματα φαίνονται να είναι όπως δεν θα ήθελαν να φανούν ότι δεν είναι. *
    • δηλαδη εσύ για να αλλάξεις μπαταρίες από το τηλεκοντρόλ της TV γυρνάς όλα τα μαγαζιά για να βρεις Panasonic AAA alcaline επειδή κάτι θα ξέρει ο κατασκευαστής και έβαλε αυτές?
      Μην δυσκολευεις την ζωή σου... Πάντα σχεδόν τα aftermarket είναι πιο εξειδικευμένα και πιο αξιόπιστα....
      Σημειωτέον έχω φορτίσει το κενζο μέχρι και με κροκοδιλακια από μπαταρία αυτοκινήτου που λέει ο λόγος...
    • Διαφήμιση