Διαφήμιση

μουντα χρωματα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Συμφωνω αλλα οταν πας κατι για επισκευη θελεις να το παραλαβεις οπως το ειχες πριν,αλλιως να μου λεγανε οτι φιλε μου θα σου βαλουμε καποια παρομοια οικονομικη αλλα θα χασεις λιγο απο την ζωντανια των χρωματων..
      Τελοςπαντων θα το παω πισω και θα δουμε τι θα γινει.
      Σας ευχαριστω παντως για την βοηθεια.
    • Ο/H NasDriver έγραψε:

      Δεν ξέρουμε ποιος έχει κάνει την αλλαγή, από που είναι η οθόνη αγορασμένη κτλ...κτλ...κτλ...Γνωρίζεις καλά ότι και γνήσια να λέει στο τέλος μπορεί να είναι μούφα, ή να λες ότι είναι μούφα αλλά στην πράξη να βγει πολύ καλή :)

      Άββυσως η "ψυχή" των ανταλλακτικών :/
      Εσύ καλά τα λές...αλλά εγώ δεν αναφέρομαι σε αυτό.
      Υπάρχει κάποιο μέρος που να μπορούμε να βρούμε 100% γνήσια ανταλλακτικά απο Mi4c (Και γενικά απο Xioami); Και ας έχει και 200 ευρώ η οθόνη. Να ξέρω όμως 100% οτι είναι γνήσια. Γιατί στα Κινεζομάγαζα ακόμα και αυτά που γράφουν original είναι μαϊμούδες αμφιβόλου ποιότητας. Την ποιότητα μπορείς να την καταλάβεις μόνο όταν παραλάβεις.

      Γενικά συμφωνώ πάντως. Στην Xiaomi,

      Άββυσως η "ψυχή" των ανταλλακτικών :/

      όπως είπες

      Πράγμα που είναι ΤΡΟΜΕΡΑ μεγάλο κακό! Φαντάσου να έχεις σκάσει 700-800 για ένα mix, να σου σπάσει η οθόνη και να παίζεις με μαϊμούδες...OMG!
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση
    • Μπααα...δεν έχω βρει κάτι τέτοιο, καλής ποιότητας ναι αλλά για γνήσιο ακόμα και Κίνα να το στείλεις στο κατάστημα που το αγόρασες πάλι δεν μπορείς να είσαι σίγουρος :(
    • Ο/H delpiero10 έγραψε:

      Συμφωνω αλλα οταν πας κατι για επισκευη θελεις να το παραλαβεις οπως το ειχες πριν,αλλιως να μου λεγανε οτι φιλε μου θα σου βαλουμε καποια παρομοια οικονομικη αλλα θα χασεις λιγο απο την ζωντανια των χρωματων..
      Τελοςπαντων θα το παω πισω και θα δουμε τι θα γινει.
      Σας ευχαριστω παντως για την βοηθεια.
      Φίλε μου, εάν δεν σου κάνει κόπο, ενημέρωσέ μας για την απάντηση του καταστήματος.

      Ο/H NasDriver έγραψε:

      Μπααα...δεν έχω βρει κάτι τέτοιο, καλής ποιότητας ναι αλλά για γνήσιο ακόμα και Κίνα να το στείλεις στο κατάστημα που το αγόρασες πάλι δεν μπορείς να είσαι σίγουρος :(
      Και εκεί imitation θα φας Ανέστη. Εκτός εάν σου βάλουν οθόνη απο κάνα άλλο γνήσιο (too good to be true...).
      Πληγή αυτό με τα ανταλλακτικά.
      Δηλαδή, οκ, συσκευή είναι και χάλασε. Δεκτό. Χάλασε η οθόνη, έκαψε 5 pixel.Χάλασε η μπαταρία. Γιατί να μην έχω δυνατότητα αντικατάστασης με γνήσια; Epic Fail προς το παρόν... :thumbdown:
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Παιδια καλημερα.
      Μετα απο την επισκεψη στο καταστημα που μου αντικαταστησανε την οθονη,του εδειξα το xaiomi του φιλου μου και συγχρονως και το (επισκευασμενο)δικο μου και μου ειπε οτι οντως εχει διαφορά στα χρωματα και οτι δεν γινεται κατι καλυτερο! :lol: :lol:
      Μου ειπε οτι ολες οι οθονες που ερχονται απο κινα ειναι ιδιες και αν δεν του εδειχνα το αλλο κινητο δεν θα καταλαβαινε οτι κατι δεν παει καλα..Με λιγα λογια ειναι να μη σου κατσει και χρειαστεις αλλαγη,δεν θα ξερεις τι θα αντικρισεις X( X( Και κατι τελευταιο..Μου ειπε αμα θελω να μου βαλει την παλια την σπασμενη και να μου επιστρεψει τα 30ευρω απο την τιμη της :S :S .Δεν ασχοληθηκα παραπανανω με το θεμα αφου δεν βγαζαμε ακρη.Αυτα τα λιγα..Ευχαριστω για την βοηθεια σας :thumbup:
    • Ο/H delpiero10 έγραψε:

      Δεν ασχοληθηκα παραπανανω με το θεμα αφου δεν βγαζαμε ακρη.Αυτα τα λιγα..Ευχαριστω για την βοηθεια σας :thumbup:
      Και πολύ καλά έκανες. Κάνε την δουλειά σου έτσι και τελείωσε.
      Απλά να ξέρεις και να είσαι υποψιασμένος για την επόμενη φορά. :)

      Αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι κοροϊδεύουν τον κόσμο. Το παίζουν και θύματα ... άκου λέει δεν ήξεραν την διαφορά...πφφφφ. :thumbdown:

      Μου θυμίζει κάτι φίλους που είχαν iPhone και το πήγαιναν για επισκευή και έλεγαν ότι τους έβαλαν γνήσιο ανταλλακτικό. Μέγα ψέμα φυσικά γιατί η Apple απλά ΔΕΝ επισκευάζει. Εάν χαλάσει κάτι δίνει ολόκληρη συσκευή ανακατασκευασμένη. Μα γιατί να τον κοροϊδέψεις τον άλλο; Δεν ξέρεις οτι κάπου...κάπως...κάποτε...το ψέμα σου θα πιαστεί; Και θα γίνεις ρόμπα; Δεν μπορώ να τους καταλάβω, πραγματικά! :(
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H delpiero10 έγραψε:

      Μετα απο το ξενερωμα λεω να παρω το Μi5.Εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο?
      Κάποιο άλλο...που εάν πάθει κάτι....πάλι για ξενέρωμα πας...έτσι δείχνουν τα πράγματα προς το παρόν τουλάχιστον... :/
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Αν θα πας για mi5 δεν πας για το mi5s ??????????
    • Και εγώ ψηφίζω Mi5s...
      Αν και έχει μείνει με Android 6 ενώ το mi5 πήρε 7άρι.
      Αλλά όπως και να έχει, ανάμεσα στα 2, Mi5s ΔΑΓΚΩΤΟ! 8)
      Η Τεχνητή Νοημοσύνη έρχεται αλλά η Φυσική Βλακεία δεν φεύγει.
    • Διαφήμιση