Διαφήμιση

Γενικές προτάσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Γενικές προτάσεις

      Καλησπέρα στη κοινότητα και καλό τριήμερο εύχομαι!

      Έχω ορισμένες προτάσεις που θεωρώ ότι θα βελτιώσουν την εμπειρία χρήσης του forum για το σύνολο των χρηστών. Δε γνωρίζω τι απαιτείται τεχνικά και/ή χρονικά όπως κι αν κάτι έχει ήδη αναφερθεί οπότε συγχωρέστε την άγνοια μου:

      Ειδήσεις: ένα κλικ για την ανάγνωσήη των άρθρων. Παρατηρώ ότι είτε από την Αρχική Σελίδα είτε από σύνδεσμο μέσω Facebook, οδηγούμαι πάντα σε μήνυμα που ουσιαστικά εμπεριέχει περίληψη της είδησης, μια εικόνα και κάτω κάτω το σύνδεσμο στην είδηση. Ειδικά όσο αφορά την Αρχική Σελίδα, φαίνονται και οι δύο σύνδεσμοι μα γιατί να ισχύει κάτι τέτοιο εξαρχής και όχι μονάχα - σε κάθε περίπτωση - ένας σύνδεσμος που να οδηγεί απευθείας στο σύνολο της είδησης;

      Μηνύματα VIP υπηρεσίας και cookies: "βαριά" γραφικά. Αν μπούμε στη σελίδα δίχως να είμαστε συνδεδεμένοι (ΠΧ από σύνδεσμο που ανοίγει εντός εφαρμογής σε mobile περιβάλλον) έχουμε τα pop up των cookies και της VIP υπηρεσίας που όμως στο ΟΚ και στο Χ για το κλείσιμο, δείχνουν να καθυστερούν - θεωρώ λόγω γραφικών. Αν άλλαζαν τα γραφικά τους ή εμφανίζονταν διαφορετικά;

      Υπερ-πληρθώρα πληροφοριών (κυρίως για τη mobile friendly σελίδα). Προσωπική μου άποψη ότι δεν υπάρχει λόγος δημοσίευσης πληροφοριών του ποιοι είναι συνδεδεμένοι σε κάθε θέμα και/ή ποιοι έχουν απαντήσει πόσες φορές.

      Εμφάνιση μηνύματος VIP υπηρεσίας. Θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος να εμφανίζεται σε όσους είμαστε ήδη VIP και συνδεδεμένοι.

      Προς το παρόν δεν έχω δει κάτι άλλο που πιστεύω ότι χρειάζεται ν' αναφερθώ. Φυσικά όλα τα παραπάνω σημειώνονται βάσει προσωπικής μου εκτίμησης, με απολύτως καλοπροαίρετη διάθεση :)

      Ευχαριστώ για το χρόνο σας αλλά και για την ύπαρξη της κοινότητας!
    • Δεν ξέρω τι κάνατε στην σελίδα αλλά από εχθές πετάει. Κάποια στιγμή νόμιζα πως μου έκανε αναβάθμιση ο πάροχος στην σύνδεση στο internet. :D
    • Διαφήμιση