Διαφήμιση

Android TV Box

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Android TV Box

      Καλημέρα σε όλους

      Ψάχνομαι για ένα Adroid TV box με σκοπό την αναβάθμιση της όχι και τόσο
      παλιάς αλλά και όχι τόσο έξυπνης τηλεόασής μου. Το merimobiles για
      πολλούς λόγους κρίνεται μια καλή επιλογή για αγορές συμφωνα με τα σχόλια
      που διαβάζω, αλλά και για τις τιμές του.

      Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος μπορεί να μου προτείνει κάποιες επιλογές από
      το site που να είναι value for money και πραγατικά να κανει την TV μου
      λίγο πιο Smart;

      Επισης εκπτωτικό κουπόνι παίζει ακόμα στο merimobiles;

      Ευχαριστώ
    • Ψάξε για το xiaomi box 2 το παρήγγειλα και εγώ και το περιμένω λέει ότι έχει αγγλικά υπαρχει περιπτωση μονο κινεζικα αν περιμενεις 15 -20 μερες ακομα θα ξαναγραψω αν οντως υποστηριζει βασικά το πήρα για το miracast το θεμα ειναι τι θελεις να κανεις ακριβως.

      Sent from my MI 2S using Tapatalk
    • Ο/H AELHTHS έγραψε:

      Ψάξε για το xiaomi box 2 το παρήγγειλα και εγώ και το περιμένω λέει ότι έχει αγγλικά υπαρχει περιπτωση μονο κινεζικα αν περιμενεις 15 -20 μερες ακομα θα ξαναγραψω αν οντως υποστηριζει βασικά το πήρα για το miracast το θεμα ειναι τι θελεις να κανεις ακριβως.

      Sent from my MI 2S using Tapatalk
      τελικά έχει αγγλικά ?
    • Διαφήμιση
    • Δεν έχει αγγλικά εκτός κιαν δεν έχω βρει ακόμα το μενού το παρήγγειλα από το merimobiles και με διαβεβέωσαν ότι έχει αγγλικά επίσης στο site γράφει γλώσσα αγγλικά ούτε καν κινέζικα επίσης στην τελευταία επικοινωνία μου συνέστισε να επικοινώνησω με email στο τεχνικό τμήμα και νομίζει ότι παρήγγειλα τηλέφωνο δεν έκανε τον κόπο να δει την παραγγελία ότι δεν είναι τηλέφωνο εκτός Κίαν δεν μπορεί να το δεί, αναμένω λοιπόν, το miracast δουλεύει αλλά μιας και αναφέρθηκε για αξιοπιστία και δόλο για κινέζικα sites ας προσέχουν πως πουλάνε και τα αξιόπιστα.