Διαφήμιση

Tempered Glass για Xiaomi Redmi Note 4X

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Tempered Glass για Xiaomi Redmi Note 4X

      Καλησπέρα παιδιά

      Είμαι κάτοχος του συγκεκριμένου κινητού εδώ και λίγες εβδομάδες αλλά έχω θέμα με το ότι δεν μπορώ να βρω προστατευτικό τζάμι για το κινητό απο εδώ Ελλάδα. Συγκεκριμένα αγόρασα το κινητό από Gearbest και μαζί του και ενα τζάμι αλλά μου ήρθε σπασμένο και έτσι αποφάσισα να μην ξαναπαραγγείλω από Κίνα μιας και είναι επίφοβο με την μεταφορά και δεν μπορώ να περιμένω 1 μήνα χωρίς προστασία.

      Αγόρασα έτσι ένα προστατευτικό από τα public που ήταν για το Note 4 σκεπτόμενος και από όσα ήξερα ότι τα δυο κινητά είναι ίδια εμφανισιακά οπότε θα ταίριαζε. Αλλά ΔΕΝ...τελικά. Το τζάμι είναι πιο μικρό σε σχέση με την οθόνη και οι εσοχές για το ακουστικό, selfie κάμερα και αισθητήρα φωτός να μην πέφτουν ακριβώς, με αποτέλεσμα να έχει κουμπώσει το τζάμι τέρμα αριστερά ώστε τουλάχιστον να μην εμποδίζεται η μπροστινή κάμερα. Υπάρχει όμως δεξιά μεγάλο κενό. Όσα μαγαζιά έχω ψάξει από skroutz για καινούργιο, όλα γράφουν για το Νote 4 και φοβάμαι να ξαναπαραγγείλω για Note 4 μήπως και πάλι δεν ταιριάζει.

      Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω εάν κάποιος έχει αγοράσει προστατευτικο από εδώ Ελλάδα και του έκατσε ακριβώς ή εάν γνωρίζει κάποιος αν στο κινητό ταιριάζει και κάποιο άλλο τζάμι άλλης εταιρίας.

      Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
    • Διαφήμιση
    • Δοκιμασε αυτο απο το gadgetoni.gr για το note 4 .Δεν ειναι τελειο αλλα κεντραρει στην μεση και δεν φαινεται ασχημο!
      Αρκει μεχρι να εμφανιστει κατι καλυτερο!
    • Ειχα παρει απο gadgetoni to full cover, γενικα οκ σε all around εφαρμογη αλλά δεν γινοντα aligned με τιποτα τα κουμπακια κατω, οποτε στο σκοταδι δεν φαινεται τέλεια το φως των κουμπιων (minor αλλα ειμαι εισαι ψυχαναγκαστικος...).
      Εσύ σε αυτο αναφερεσαι απο gadgetoni ή στο τελείως διάφανο? (dvse ena link an mporeis)