Διαφήμιση

Sim tray για το Mi Mix

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Sim tray για το Mi Mix

      Καλημερα στο φορουμ, θα ηθελα να σας ρωτησω που μπορω να βρω ανταλλακτικο το πορτακι για τις καρτες σιμ για το Mix μου. Εβαλα ενα αλλο πινακι το οποιο ητανε λιγο πιο χοντρο και εφυγε ενα μικρο κομματακι (παρα πολυ ευκολα) απο την πανω μερια του τη γυαλιστερη. Ειναι χιλιοστο του χιλιοστου το κομματακι που εφυγε αλλα με χαλαει λιγο. Κουμπωνει κανονικα απλα ειναι πιο πολυ αισθητικο και ψυχολογικο το θεμα καταλαβαινετε...

      Εστειλα και στην xiaomi global ενα mail και μου απαντησαν το εξης:
      I understand your concern and would like to inform you that as of now we now we are not selling Xiaomi device in your region and do not have any official seller/distributors. Also, Xiaomi do not sell the spare parts of the devices online anywhere and do not have service center in your region so we would not be able to assist you further in this regards. Please get in touch with the vendor/website from where the device was bought for support.

      Υπαρχει καποιο σαιτ που να πουλαει κατι τετοιο; στο ebay δε βρηκα κατι. :( :(
    • Σε περίπτωση που καποιος ενδιαφερεται, γιατι ειναι αρκετα ευαίσθητο το συγκεκριμένο κομμάτι του τηλεφωνου, σημερα παρελαβα το γνησιο ανταλλακτικό απο το mygad.gr, τα παιδια ειναι εξυπηρετικοτατα και ειμαι πολυ ευτυχισμενος που βρηκα ακρη για ενα τοσο δυσκολο ανταλλακτικό! Τους ευχαριστώ δημοσια!
    • Διαφήμιση