Διαφήμιση

Best nugat rom for mi4c untill now?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Best nugat rom for mi4c untill now?

      παιδες θα ήθελα τις γνώμες σας.με την 7.3.16 δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος.οσο πιο παλια μ φαίνεται τόσο καλύτερα
    • Ο/H 4now έγραψε:

      παιδες θα ήθελα τις γνώμες σας.με την 7.3.16 δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος.οσο πιο παλια μ φαίνεται τόσο καλύτερα
      είμαι και εγώ στην 6.12.22 αλλα δεν μου είναι ευχάριστη, μου κολαει το κινητό μου και χρειάζεται επανεκκίνηση, κλείνει τον chrome εντελώς ξαφνικά κλπ. ψήνομαι να την αλλάξω σε nougat αλλά από ότι διαβάζω και εδώ μέσα δεν έχει καμιά προκοπής μέχρι στιγμής εκτός αν κάποιος έχει άλλη άποψη. Η να παω σε μια stable 8.1.3.0 και να ησυχάσω ;
    • Παιδιά μη τα δραματοποιούμε όλα τόσο πολύ, εγώ έχω περασμένη την 7.3.30 και μου φαίνεται μια χαρά, εκτός από το πρόβλημα με το playstore. Βέβαια ο καθένας μας έχει και διαφορετική αντίληψη του τι είναι καλό και τι όχι ανάλογα και με τη λειτουργικότητα - χρήση του τηλεφώνου και τα όποια πιθανά σοβαρά προβλήματα λύνονται αμέσως από τα παιδιά εδώ. Σε κάθε rom ο καθένας μας βρίσκει και κάποιο πρόβλημα (άνευ ουσίας), ;( το όλο θέμα είναι η rom να είναι λειτουργική αν δεν σας αρέσει την επόμενη εβδομάδα πάτε παρακάτω, :) αν το βαριέστε αυτό αλλάζετε κάθε δύο (2) με τρεις (3) εβδομάδες, ;) αν και αυτό σας κουράζει, πάτε σε stable και ξεκουράζεστε. :thumbup:
    • Διαφήμιση