Διαφήμιση

redmi note 4x

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • redmi note 4x

      Καλησπέρα σε όλους,

      Είμαι 2-3 χρόνια χρήστης wp και είμαι αρκετά απογοητευμένος από την μη εξέλιξη του λογισμικού και και των εφαρμογών σε καθημερινή χρήση. Θέλω να αγοράσω το redmi note 4x.
      Θα ήθελα να με βοηθήσετε και να μου πείτε αν αξίζει να το αγοράσω και από που διότι έχω δει και ελληνικά ηλεκτρονικά μαγαζιά αλλά και παγκόσμια. Έχει διαφορά το 4χ με το 4;
      Προτημώ τον snapdragon διότι δεν χρησιμοποιώ παιχνίδια. Επίσης, τι γίνετε με τις ψευτοROM; είδα κάποια βίντεο, μπορείτε να με βοηθήσετε;

      Ευχαριστώ πολύ :)
    • Από αυτά που έχω καταλάβει έως τώρα :
      Το Redmi Note 4X έχει τον Snapdragon 625 και κυκλοφορεί σε 2 εκδόσεις με μοναδική ουσιαστική διαφορά την υποστήριξη ή όχι της μπάντας Β20 στα 800 mhz.
      Φυσικά προτιμάμε να έχει την 800αρα ώστε να έχουμε περισσότερη κάλυψη στο 4G
      Στην Ελλάδα το φέρνει η Infoquest και μέσω αυτής τα μεγάλα καταστήματα (Public, You, Welcome Stores, Κωτσόβολος) στα 249 ευρώ το χρυσό.
      Τα μικρά καταστήματα δεν έχουν αυτό με την 800αρα.
      Από Κίνα μπορείς να το βρεις σε όλα τα χρώματα και σε τιμές απο 155 εως 180 ευρώ με τον φόβο του τελωνείου φυσικά.
      Από ευρωπαϊκές αποθήκες κινεζομάγαζων το φθηνότερο που βρήκα είναι στο honorbuy στα 192 + 34 μεταφορικά = 226 ευρώ σε οτι χρώμα θέλεις και παράδοση με courier σε 2 εως 5 ημέρες.
      Κάποιος ανάφερε ότι τα Welcome Stores θα φέρουν και το μαύρο.
      Μένει να δούμε πότε και σε τι τιμή.

      Στάλθηκε από το HT6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Πάνω κάτω τα ίδια έχω καταλάβει κι εγώ. Επίσης, από gearbest έχω ακούσει καλά λόγια από δικούς μου ανθρώπους καθώς επίσης και από βίντεο στο youtube.
      Μπήκα στο site και ίδι αοτι το έχει σε προσφορά 158€ και λέω να το τσιμπήσω!
    • Διαφήμιση
    • Καλό μαγαζί, έχω πάρει αρκετά προϊόντα από εκεί αλλά τώρα με τον βραχνά του τελωνείου προτιμώ τις ευρωπαϊκές αποθήκες γιατί αν μπει τελωνείο πληρώνεις σχεδόν τα ίδια και έχεις και τεράστια αναμονή μέχρι να παραλάβεις.

      Στάλθηκε από το HT6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk